Грунтові металошукачі
Показати 1-12 з 160 товарів.
Сучасний ґрунтовий металошукач - незамінний помічник для виявлення таких знахідок як монети, наконечники, стріли, ножі, прикраси. Крім того, прилад допомагає військовим в вивченні мінних полів і, відповідно, рятує мирних жителів від неприємних сюрпризів. Металодетектор підходить для застосування на грунтах, пляжах, лісах, практично будь-який більш-менш рівній місцевості. Для використання в воді може знадобитися додаткова функціональність, тому уточнюйте інформацію про можливості такого застосування у менеджерів.
Грунтовий металошукач знадобиться людям, пов'язаним будь-яким способом з розкопками, археологією. При цьому абсолютно неважливо, який багаж досвіду і знань за плечима у оператора. Знайти простір без металевих виробів в оточенні - практично неможливо. Багато хто навіть маючи в своєму розпорядженні такий прилад не здогадуються, наскільки цінними можуть стати випадкові знахідки. Компактна техніка здатна не просто знайти залізяку, а відшукати річ, яка була частиною важливих військових битв або взагалі поселень.
Вибрати й купити грунтовий металошукач в Україні - просто. Ті, хто довгі роки займається розкопками, знають, що є кілька брендів, яким можна довіряти. Наш інтернет-магазин зібрав ці бренди в каталозі. Вивчіть детально відгуки і ви зрозумієте, який виробник пропонує саме те, що потрібно вам. На кожен пінпоінтер, грунтовий металошукач або іншу продукцію з каталогу надається гарантія виробника, тому переживати про якість покупки немає причин.
Вибір, модель та інші особливості
Найбільша кількість запитів надходить на портативні грунтові металошукачі, конструкція яких містить такі елементи:
- Блок управління.
- Телескопічна штанга.
- Магнітна котушка.
- Підлокітник.
Зверніть увагу, котушки до металошукачів можна замовляти окремо. Головне, щоб обрана котушка була тієї фірми, що і інші елементи. Якщо ви вирішили скомбінувати інакше, краще уточніть у менеджера, чи буде така система працювати.
Крім цього, грунтовій "металошукач" оснащується жк-дисплеєм, а "зчитувати" сигнали оператор може завдяки динамікам і навушникам.
Яку модель ґрунтового металодетектора вибрати?
Залежно від виконання прилади ділять на такі групи:
- Доглядові - ручні шукачі металу, які використовуються службами спеціального призначення.
- Переносні - прилади невеликих розмірів. Іноді ще такі пристрої називають люковими. Це або зовсім компактні моделі - ті ж пінпоінтери, або ліктьові, які зручно носити і довгий час.
- Арочні - ті, що ми звикли бачити на стійках аеропортів, магазинів і т.д.
Якщо з арковими і доглядовими моделями все зрозуміло, то переносні ще поділяють на аматорські та професійні. Перші розраховані більше на авантюристів, які тільки вступають на шлях шукачів скарбів. Це недорогі базові варіанти з простим набором функцій. Навіть у аматорських моделей досить параметрів і потужностей для пошуку всіляких раритетів.
Професійний грунтовий металошукач отримав вже можливість настройки різних частот, здатних видавати різні звукові і цифрові сигнали. Такий детектор вже може точно виявити чорний метал і кольоровий, шанси на помилку при цьому мізерні. Професійним переносним металошукачем користуються для виявлення інженерних комунікацій на спеціалізованих підприємствах. Крім високої потужності такі прилади виділяються складною будовою всього робочого процесу. Працюють прилади на глибині до метра.
Який варіант стане оптимальним
У пошуках недорого придбання, можете звернути увагу на такі бренди: Кощій, Minelab. Це самий бюджетний варіант. Трохи дорожче - Nokta, Garrett. Щоб швидко орієнтуватися в брендах і цінах, використовуйте фільтри нашого каталогу. Недорогі прилади мають мінімальний набір функцій, що спрощує роботу оператора. При цьому не можна сказати, що кількість знахідок через примітивності сильно страждає.
Допомогти розібратися зможуть відгуки, форуми і, звичайно, наші менеджери. Найбільш швидкий варіант - останній.
До речі, якщо сумніваєтеся, знайдіть де взяти металодетектор в оренду, а потім визначайтеся, який підходить вам.
Серед головних функцій грунтового металошукача:
- пінпоінтер;
- дискримінатор (можна сказати, що це фільтр сигналів, що відсіває помилкові);
- визначення глибини залягання об'єкта;
- цілевказування.
Враховуйте при виборі, які опції для вас найважливіші, можливо, від якихось можна відмовитися. Рекомендуємо звертати увагу на можливість замінити котушку при потребі, відремонтувати якісь елементи, щоб через роки не шукати заміну цілої системи, а тільки якогось елементу. Штанга повинна бути міцною. Крім того, до кожного приладу вказується, наскільки дрібні предмети вони можуть знаходити, яким є спектр дискримінації і т.д.
Не вибирайте між двох моделей, обов'язково порівняйте декілька, найкраще - кілька десятків. Від усіх можливостей, додаткових функцій ціна грунтового металошукача залежить більше, ніж від популярності виробника, який його продає.
Часті питання
Який грунтовий металошукач найкраще?
- З дискримінатором. Наявність дискримінатора - можливість відсіяти непотрібні сигнали і слідувати пошуку тільки дорогоцінних металів, наприклад - виключно золота. Якщо ви точно знаєте, що вам потрібно знайти, то обов'язково уточнюйте, чи можна налаштовувати цю функцію на обраному металодетектори.
Який грунтовий металошукач найдешевший?
- На нашому сайті це "Кощій 5І".
Як купити металодетектор для грунту дешево?
- Відвідати сайт metalloiskateli.com.ua і оформити замовлення онлайн.