Підводні металошукачі

Показати 1-10 з 10 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Металошукач Legend з котушкою LG30
 • 12
 • 12
 • Акція
Артикул: 00012189

Металошукач Legend з котушкою LG30

29 859 грн
Minelab Equinox 600
 • 4
Артикул: 0000719

Minelab Equinox 600

24 999 грн
PulseDive Scuba Detector & Pointer
 • 12
Артикул: 0000879

PulseDive Scuba Detector & Pointer

10 076 грн
Nokta Simplex+
 • Хіт
Артикул: 0000880

Nokta Simplex+

13 156 грн
Артикул: 0001115

Металошукач Nokta Anfibio Multi

23 760 грн
Дитячий металошукач Nokta Makro Midi Hoard
 • 12
Артикул: 0001061

Дитячий металошукач Nokta Makro Midi Hoard

6 160 грн
Дитячий металошукач Nokta Makro Mini Hoard
 • 12
Артикул: 0001059

Дитячий металошукач Nokta Makro Mini Hoard

5 280 грн
Дитячий металошукач Nokta Makro Mini Hoard Cool Kit
 • 12
Артикул: 0001060

Дитячий металошукач Nokta Makro Mini Hoard Cool Kit

6 160 грн
Minelab Equinox 800
 • 4
Артикул: 0000720

Minelab Equinox 800

43 868 грн
Артикул: 0000071

Підводний металошукач Minelab Excalibur 2

62 480 грн

Підводний металодетектор - комплексний пристрій, яке дає можливість виявити металеві об'єкти на глибині. Конструкційно обладнання розподіляється на дві групи:

 • Амфібії.
 • Класичні підводні металошукачі.

Придбати підводний металошукач в Україні, значить, обзавестися пристроєм, що відмінно поєднує доступну вартість та сучасні технічні характеристики. Будь-який підводний металошукач надійного бренду відрізняється високою точністю, стійкістю до великих навантажень та довговічністю. Крім того, підводні металошукачі повинні гарантувати своїм користувачам коректну роботу на різних глибинах.

Металодетектори різних типів суттєво відрізняються один від одного за властивостями та можливостями. Тому перед покупкою такого важливого приладу варто звернути увагу на його призначення та основні характеристики. Відомі виробники відповідально підходять до питання якості. Тому, якщо ви купуєте підводний металошукач популярного бренду, про його надійність і довговічність не варто турбуватися.

Інтернет-магазин Фортуна представляє в своєму асортименті різноманітні моделі обладнання кращих світових виробників. Разом з технікою ви зможете придбати котушки для металошукачів та інші конструкційні складові.

Основні відмінності основних груп металодетекторів

підводний металошукач

Будь-який якісний підводний металошукач, купити який можна в надійному онлайн-магазині «Фортуна», має унікальні характеристики. Конкретні пристрої можуть підходити для виконання різних завдань. Моделі обладнання відрізняються за типом комплектації, технічними можливостями, режимами функціонування та іншими параметрами. Сьогодні відомо три основні типи металодетекторів:

 1. Для любителів. Ця група включає найдешевші і найпростіші у використанні варіанти. Такі пристрої мають обмежений набір функцій, зате підходять для новачків.
 2. Устаткування середнього класу. Найбільш поширені моделі, що пропонують користувачам ідеальний набір можливостей та відповідну ціну.
 3. Техніка для професійного використання – вирізняється найбільшим вибором корисних функцій.

Представлене обладнання ви зможете використовувати для аматорського та професійного пошуку. Сучасний підводний металошукач оснащений надчуттєвими датчиками, які дозволяють визначати не тільки місце залягання, а й параметри об'єктів.

Характеристика класичних пристроїв

Будь-який підводний металошукач повинен мати водонепроникність. Це одна з найважливіших якостей таких приладів. За величиною деякі з них не набагато більші пінпоінтера. Пристрої, що мають стандартну величину, майже завжди оснащені навушниками і, крім того, характеризуються надійною гідроізоляцією.

Деякі моделі детекторів металу зовсім не мають екрана, а інформування про виявлення предметів у них повністю покладено на навушники та світлодіодну сигналізацію. Переважно вони використовуються для роботи на батіалі.

Стандартний підводний металошукач оснащений потужним герметичним корпусом. Окремі моделі укомплектовані потужною батареєю і вузлами, які дають можливість занурювати пристрій на глибину до 75 метрів. Такі прилади швидко пристосовуються до температурних «стрибків», які виникають під час занурення. Техніка налаштована таким чином, що вловлює всі перешкоди, які виникають через прісну або солону воду.

Виявлення об'єктів на літоралі здійснюється за допомогою амфібій - водовідштовхувальних детекторів металу, які пристосовані для занурення на 3-5 м. Цифрові модифікації даних пристроїв забезпечені повноцінними екранами.

Окремий різновид комплексів - умовно-підводні. Вони пристосовані для грунтового і підводного пошуку. Конструкція має на увазі наявність екрану, що дозволяє вести коп в будь-яких умовах. При використанні режиму обстеження дна, в воду занурюється котушка і одна з корпусних частин.

Вдосконалений підводний металошукач під час роботи використовує технологію BBS. Вона дає можливість під час виявлення задіяти до 20 частот.

Характеристика глибоководної техніки

купити підводний металошукач

Підводний металошукач амфібія здатний відшукати метал на глибині до 5 метрів. Вони налаштовуються на пошук певної цілі з дискримінацією 20 позицій і VDI-значення. Характеристика обладнання:

 • Конструкція забезпечує оснащення DD-котушкою.
 • Вбудована GPS-навігація, яка спрощує обслуговування.
 • Підключення до комп'ютера для оновлення ПЗ.

Купити підводний металошукач такого типу ви зможете із надчутливою котушкою. Такі прилади забезпечують точну інформацію про об'єкт пошуку: габарити, склад, глибина розташування.

Підводний металошукач передбачає настроювання наступних параметрів:

 • На утримання солі (в залежності від мінералізації грунту).
 • DISC-режим, який визначає окремі характеристики металів і відрізняє їх від інших сторонніх матеріалів.
 • PINPOINT - точно визначає локацію предмета.

Якщо ви вибираєте професійний підводний металошукач, насамперед зверніть увагу на його водонепроникність. Для пошуків на глибині понад 3-5 м вам підійде не кожна модель.

Не менш важливу роль відіграють котушки до металошукачів . Ще один важливий фактор – їхня здатність не реагувати у процесі роботи на мінералізовану морську воду.

Особливу увагу слід приділити якості навушників, оскільки під час роботи під водою їх звук сильно гаситься. І, нарешті, істотний вплив на якість пошуку роблять аксесуари до металошукачів .

Підводні металошукачі: замовлення обладнання

Металодетектори є складним обладнанням, до якого висуваються підвищені вимоги. Інтернет магазин Fortuna пропонує покупцям найширший асортимент такої техніки. Тут ви знайдете як нові моделі, так і металошукання б/в . Наші переваги:

 • зручний каталог із широкими можливостями пошуку;
 • прийнятні ціни;
 • швидка доставка придбаної продукції;
 • консультація досвідчених спеціалістів.

На всю пошукову техніку надається гарантія, яка дає можливість скористатися сервісом компанії. З вибором вам допоможе консультант. Він детально розповість про характеристики та особливості експлуатації устаткування. Доступні ціни та вигідні умови співпраці гарантовані.