Металошукачі Fisher

Показати 1-4 з 4 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 0000432

Металошукач Fisher F11

9 328 грн
Артикул: 0000430

Металошукач Fisher F22

8 888 грн
Артикул: 0000431

Металошукач Fisher F44

18 480 грн
Металошукач Fisher F75
  • 4
Артикул: 0000081

Металошукач Fisher F75

25 960 грн

Fisher - Американська компанія з німецькою якістю! Її творець, Герхард Фішер іммігрував до Сполучених Штатів Америки з Німеччини ще на початку ХХ століття. Видатний інженер навчався і працював в технічному університеті міста Дрезден. А після переїзду в Лос-Анджелес, в 1920 році доктор Фішер обзавівся патентом на право виробництва радіообладнання для літаків. Його робота в Каліфорнійському технічному Університеті зацікавила особисто Альберта Ейнштейна. Після демонстрації своїх успіхів доктором Фішером, Альберт пророкував можливе використання цих пристроїв не тільки в повітрі, але й на землі, або навіть під водою, по всьому світу!

Під час роботи з першими моделями, льотчики помітили помилки в показаннях пристроїв. З'являлися перешкоди під час проходження певних ділянок землі або при установці металевих об'єктів в області між передавачем і приймачем. Інформація про таку проблему приходила з усіх кінців світу, від різних пілотів, з різних літальних апаратів. Доктор Фішер вирішив з'ясувати причину, і в ході досліджень виявив високу провідність мінералізованих ділянок землі. Ідея народилася моментально, Герхард припустив, що використовуючи отримані знання, можливо створити унікальний прилад для виявлення металевих предметів в грунті або, можливо, родовищ корисних копалин.

Перший «бум» на тоді ще металоскопи, припав на 30-і роки. Пристрій Фішера знайшло застосування в геології, при пошуку скарбів, в роботі правоохоронних органів. Пристрій так само знайшло застосування під час військових дій.

Якісна продукція компанії Fisher, була приречена на успіх. Популярність пристроїв росла, і було вирішено відкрити широкомасштабне виробництво в Штаті Каліфорнія. Металошукачі цієї компанії використовувалися в усьому світі, кожен, хто мріяв про скарб, мріяв і про Fisher-e. Так від року в рік, Дослідницька лабораторія Герхарда Фішера переросла в повноцінний завод з виробництва кращих металошукачів, металодетекторів та іншої техніки, призначеної для пошуків.

У наші дні, металошукачі Fisher, залишаються приладами використовують передові технології, для вашої зручності. Рідкокристалічний екран, встановлений на кожен пристрій, надасть вам всю потрібну інформацію не тільки про виявлення металу, але й про матеріал знахідки, а також глибину залягання предмета. Всі металодетектори нададуть вам інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також гнучкість налаштувань і простоту експлуатації.

Німецька якість та американські розробки, перетворять пошуки в задоволення!

Інтернет магазин металошукачів "Фортуна" пропонує металошукачі Fisher labs за найнижчою ціною в Україні. До кожного металошукача гарантовані подарунки. Офіційна гарантія на всі металошукачі від виробника!