Металошукачі Quest

Показати 1-9 з 9 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 00012336

Quest Q35

14 000 грн
Артикул: 00012310

Quest V80

23 125 грн
Артикул: 0000901

Металошукач Quest X5

9 200 грн
Артикул: 0000781

Металошукач Quest Q20

10 000 грн
Артикул: 00012016

Металошукач Quest X10 PRO

11 200 грн
Артикул: 0000902

Металошукач Quest X10

11 440 грн
Артикул: 0000782

Металошукач Quest Q40

18 920 грн
Артикул: 0001143

Quest Q60

20 800 грн
Артикул: 0000783

Металошукач QuestPRO

28 600 грн

Знайти предмети з металу будь-якої форми та розмірів допоможуть металошукачі Quest . Таке обладнання має підвищений попит на території України. Виробником цієї високоефективної техніки є однойменна американська компанія, зареєстрована в Каліфорнії. Вона виникла у 2015 році і спочатку працювала під назвою Deteknix . За порівняно короткий період бренду вдалося увійти в топ найуспішніших у світі виробників металошукачів та пошукового обладнання.

Незважаючи на те, що основні виробничі потужності Quest знаходяться в Китаї, продукція компанії відповідає всім визнаним у світі вимогам якості та надійності. До послуг покупців найкращі за технічними характеристиками та можливостями ґрунтові металошукачі, а також інше високоточне обладнання.

Сьогодні бренд Quest визнано у всьому світі. Відома міжнародна корпорація прагне повністю відповідати очікуванням споживачів, пропонуючи прилади, бездоганні за якістю та працездатністю.

Кожен блок обладнання є результатом копіткої праці розробників та виконавців. Будь-який із пропонованих пристроїв поєднує в собі практичність, працездатність, зручність користування та привабливий дизайн.

Якщо вас цікавлять металошукачі Quest , то перед покупкою краще дізнатися про них якнайбільше. Дуже важливо врахувати характеристики тієї чи іншої моделі, що пропонується виробником, а також призначення, оскільки металошукачі Quest сильно відрізняються між собою за своїми технічними особливостями.

Як вибрати надійний металодетекторМеталошукачі Quest

Якщо ви хочете придбати металошукач Квест або інший марки, варто обов'язково врахувати:

 • конструкцію котушки – розрізняють одинарні і подвійні типи котушок, причому перші зміни майже завжди ставлять на недорогому устаткуванні з обмеженим функціоналом;
 • величину котушки – що більше діаметр цієї деталі, то вище чутливість датчика;
 • можливості дискримінації - купити металошукач Квест коштує тим, хто бажає використовувати прилад, що відрізняється різними видами металів.

Купуючи металошукачі Quest , слід звертати увагу на будь-які деталі. Серед найважливіших показників таких приладів є частота. Існують датчики виявлення металів, які можуть працювати лише на одній частоті. Але особлива практичність і великий набір функцій характерні саме для часточастотного детектора.

Пристрої, що працюють на низьких частотах – від 3 до 5 кГц – стануть у пригоді для полювання за дрібними об'єктами, що залягають на різній глибині.

Вироби, що функціонують на середніх частотах - 6-8 кГц - підходять для археологічних робіт.

До високочастотних відносяться металодетектори, що працюють на частотах, що перевищують 14 кГц. З їх допомогою виконуються найвідповідальніші завдання.

Для чого використовують металошукачі

Сучасні детектори пошуку металів мають безліч сфер застосування, серед яких:

 • електроенергетика – виявлення металевих предметів та проведення у стінах будівель та споруд під час переобладнання, ремонту або будівельних робіт;
 • археологія - металошукачі Quest дозволяють знайти в земній товщі предмети, що становлять історичну цінність;
 • військова справа – металошукачі ефективні під час пошуку гранат, мін та інших вибухонебезпечних об'єктів;          
 • виробництво продуктів харчування – контроль їжі, що випускається, на предмет випадкового попадання в неї металевих фрагментів;
 • будівництво – виявлення труб, арматури та інших прихованих під бетоном металоконструкцій;
 • медицина - пошук металевих предметів, що випадково опинилися в органах травлення людини.

Металошукачі Quest використовуються в різних сферах. Побачити такі прилади можна у шукачів скарбів, а й співробітників оперативних служб, виконують відповідальні завдання. 

Види металодетекторівМеталошукачі Quest

Будь-який металошукач Quest відрізняється достатнім набором функцій. Окремі моделі характеризуються оптимальною потужністю, зручною комплектацією та високою продуктивністю. Відповідно до виконуваних функцій, детектори виявлення металів бувають:

 1. Аматорські - найпростіша за функціональними можливостями, недорога техніка. Найбільше підійде початківцям шукачів скарбів.
 2. Пристрої середньої складності є найбільш ходовим товаром. Також вони характеризуються прийнятною ціною. Квест – металошукач, який можна вважати універсальним, адже успішно задовольняє запити різних покупців.
 3. Професійне обладнання – призначене для роботи в особливо складних умовах або для виконання трудомістких завдань.

Нині металошукачі Quest використовуються у промислових, а й побутових цілях. Вони принесуть вам користь, якщо ви, наприклад, втратили ключі вдома. Крім того, завдяки ним можна виявити металеві предмети у стіні.      

Принцип роботи

Усім, хто бажає купити металошукачі Quest , буде корисно дізнатися, на чому ґрунтується їхня дія. Незважаючи на відмінність різних моделей за функціональними можливостями, принцип їх роботи той самий:

 1. Генератор виробляє сильне магнітне випромінювання.
 2. Який опинився під його дією метал відображає сигнал, що надійшов.
 3. Орієнтоване у зворотному напрямку випромінювання уловлюється антеною приладу.
 4. Quest металошукач посилює сигнал по потужності.
 5. Пристрій видає попереджувальне звукове чи зорове сповіщення про виявлення предмета з металу.

Металошукачі Quest є чутливими датчиками, які здатні реагувати не тільки на рухомі, але і статичні об'єкти.

Придбати якісні металошукачі Quest найкраще в нашому онлайн -магазині. На всі наші товари надається гарантія. Також серед асортименту надійні металошукачі Nokta Makro за вигідною ціною.