Металошукачі Б/У

Показати 1-12 з 23 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Б/В МЕТАЛОШУКАЧ Bounty Hunter Fast Tracker
 • Новинка
Артикул: 00012424

Б/В МЕТАЛОШУКАЧ Bounty Hunter Fast Tracker

3 000 грн
Б/В Металошукач Nokta Simplex Ultra
 • Новинка
Артикул: 00012441

Б/В Металошукач Nokta Simplex Ultra

11 999 грн
Б/В Котушка Tornado ACE
 • Новинка
Артикул: 00012419

Б/В Котушка Tornado ACE

2 000 грн
Б/В котушка SX28
 • Новинка
Артикул: 00012428

Б/В котушка SX28

4 200 грн
Б/В Кощей 5І з котушкою D200
 • Новинка
Артикул: 00012425

Б/В Кощей 5І з котушкою D200

4 500 грн
Тестова котушка Goliath Кощей
 • Новинка
Артикул: 00012430

Тестова котушка Goliath Кощей

4 100 грн
Тестова котушка Goliath Makro Racer
 • Новинка
Артикул: 00012431

Тестова котушка Goliath Makro Racer

4 100 грн
Артикул: 00012329

Б/В Котушка Coil Minelab 8" FBS для Explorer/Quattro

4 950 грн
Б/В Металошукач ADX 150
 • Новинка
Артикул: 00012397

Б/В Металошукач ADX 150

13 000 грн
Тестова котушка Discovery 18.75 X-TERRA 705
 • Новинка
Артикул: 00012433

Тестова котушка Discovery 18.75 X-TERRA 705

4 500 грн
Тестова котушка Tiger FISHER F11/F22/F44
 • Новинка
Артикул: 00012429

Тестова котушка Tiger FISHER F11/F22/F44

3 600 грн
Тестова котушка Goliath MMK
 • Новинка
Артикул: 00012432

Тестова котушка Goliath MMK

3 980 грн

Металошукачі б/у від магазну Фортуна

Металошукач б/уУнікальний електронний прилад під назвою металошукач був винайдений і запатентований ще в 1925 році Жераром Фішером. Найпростіші моделі здійснювали пошук металевих предметів (зокрема, монет) на глибині всього 2-2.5 сантиметра. Сучасні металошукачі можуть виявити важливі предмети вже на глибині до 50 сантиметрів. Все залежить від щільності і виду грунту, особливостей рельєфу, кількості природних і штучних перешкод і навколишнього середовища.

За допомогою даного приладу будь-який бажаючий може зробити огляд власної ділянки землі на предмет металевих виробів - монет, снарядів, ювелірних прикрас, частин інструментів і монтажу, іншого.

У сучасному світі металошукачі б/у значно змінилися, стали компактними, працюють навіть на відстані і застосовуються в аеропортах, зонах великого скупчення людей (вокзали, метро, торгові центри), охоронних зонах, місцях позбавлення волі, пропускних контрольних і прикордонних пунктах. Вони допомагають вистежити злочинця, запобігти нападам і терористичним актам.

Металошукач: опис, види

Металошукач - це індукційний електронний інструмент, який допомагає з пошуком різних предметів з будь-якого металу в слабо провідному середовищі - грунті, воді, деревині, стінах житла, харчових продуктах, під одягом і навіть в живих організмах (людині, тварині).

Існують металошукачі б/у - професійні і напівпрофесійні, шукачі золота, грунтові, підводні, глибинні, пінпоінтери. Також розрізняють два основних типи металошукачів - це ручний і міжкімнатних перегородок. Перший вид застосовується любителями і співробітниками різних охоронних органів, а другий зазвичай встановлюється на вході і виході з певних зон, приміщень, організацій.

Арочні металошукачі б/у і нові від виробника налаштовані на виявлення:

 • вогнепальної і холодної зброї;
 • газових балончиків;
 • вибухових пристроїв;
 • металевих виробів певного розміру (заздалегідь встановленого оператором від і до);
 • в деяких випадках - наркотичних засобів, металевих деталей різних пристроїв і деталей дорогої техніки (якщо це стосується виробництва).

При знаходженні може видавати звукові і світлові сигнали. Управляється арочний прилад як вручну, так і дистанційно з основного пульта. Налаштування, перенастроювання і діагностика здійснюється за 2-5 хвилин, пошук і сигнал про виявлення надходить за 1-2 секунди.

Ручний металошукач б/у, як і новий, має компактні габарити, часто використовується в комплексі з арочним для більш ретельної перевірки або ж окремо для важкодоступних місць. Але нерідко металошукачі б/у можуть «помилятися» і реагувати на такі предмети, як металеві ґудзики, штифти, пірсинг, інше.

На окрему увагу заслуговують компактні і зручні пінпоінтери. Ці вироби дуже легкі, добре лягають в руку, але досить примітивні на тлі інших моделей шукачів. Їх спектр роботи поширюється лише на 3-5 сантиметрів глибини, а тому найчастіше їх застосовують для близького контакту для більш точного виявлення цілі.

Як і для чого використовувати грунтовий металошукач?

Перед початком роботи з металошукачем на вільному просторі (грунтові або підводні роботи), слід ознайомитися з інструкцією користування від виробника, а якщо такої немає - слідувати таким діям:

 • розмістити інструмент на плечі (якщо є ремінь) або в руці;
 • потім включити металошукач б/у, щоб в пошуковій котушці виникло електромагнітне поле;      

   

 • після виникнення невидимих вихрових струмів слід наблизити «локатор» до землі (або будь-якого предмету, організму) на невеликій відстані і починати пошук;
 • характерний сигнал вкаже на наближення до металевого предмету;
 • чим сильніше і частіше чути звук - тим ближче шукане.

Котушка металошукача працює на приблизною частотою в 50-400 Гц. Купити такий прилад може кожен бажаючий - в нашій країні строгих обмежень немає. Застосовувати його можна в Україні практично в будь-якому місці, за винятком приватизованої власності, державних, виробничих і військових об'єктів.

Найвідоміші і надійні варіанти металошукачів

Металошукач garret 400i special б/уНумізмати та інші колекціонери старих речей можуть купити для себе компактний сучасний або раритетний електронний прилад за доступною ціною. Також можна звернути увагу на металошукачі б/у:

 1. Garrett ACE 350 купити б/у цілком доцільно, адже він відноситься до середньо бюджетних металошукачів - надійний, якісний, компактний. У продажу можна знайти дві версії цього інструменту - американський і вітчизняний. Штанга телескопічна, котушка чутлива, а тому цей металодетектор ідеальний для новачків і любителів, шукачів підземних «скарбів».
 2. Xp deus купити б/у найкраще, адже це унікальний пристрій, який випереджав всі інші моделі по досконалості і унікальним інженерним рішенням. Головна відмінна характеристика - це зв'язок котушки, навушників і блоку управління із засобами радіозв'язку. Тому при бажанні прилад можна від'єднати від блоку і застосовувати, так би мовити, полегшену версію повноцінно.
 3. Х-Терра 505 - це відмінний грунтовий металошукач б/у, яким в основному користуються нумізмати, шукачі покладів «в стилі ретро». Пристрій є покращеною версією попередньої моделі, а тому простіше у використанні, ясно, має зручну ручну настройку, а з її допомогою можна налаштовувати чутливість відповідно до типу і щільності ґрунту і можливих перешкод. Тому купити х-терра 505 б/у можна, щоб застосовувати як для глибинних пошуків, так і на поверхні.
 4. Garrett ACE 400i - це кращий металошукач б/у для новачків, недорогий, простий, з легкою питомою вагою. У комплекті немає навушників, використана монокотушка і глибина пошуку порівняно невелика - до 15 см. Проте, він коштує зовсім недорого, практичний і здатний працювати навіть в екстремальних умовах. Економніше буде garrett ace 400i купити б/у зі знижкою від 20%.
 5. Garrett ACE 150 - це грунтовий металошукач з еліптичною котушкою, довгою штангою понад 126 см, крім цього має низку ультрасучасних характеристик. Модель garrett ace 150 купити б/у особливо вигідно, тому як вона може бути вдосконалена за допомогою заміни деяких частин - наприклад, котушки. Тоді пошук буде більш якісним і ретельним, допоможе виявити скарби навіть на глибині понад 25-35 см.

Можна купувати будь-який з перерахованих видів металошукачів новий або бувший у вжитку (б/у). До речі, можна купити металошукач гаррет б/у на 30-40% дешевше, ніж тільки з магазину, а в роботі він новому практично нічим не поступається. Головне, оглянути пристрій перед покупкою на предмет пошкоджень, сколів, дефектів, поломок, іншого.

Тому купити мд б/у з гарантією буде економніше, вигідніше і приємніше, особливо якщо покупець - новачок, любитель, нудьгуючий пенсіонер або активний підліток. Також прилад може стати відмінним подарунком або презентом.

Кому і для чого вигідно купувати металошукачі б/у?

MINELAB - одна з найвідоміших і перевірених компаній в Україні, які представляють кращі моделі приладів з пошуку металевих предметів на ринку згідно з асортиментом і відгуками. Більшість виробів дорого коштують, але можна купити металошукач Мінелаб б/у значно дешевше.

Застосування металошукача зазвичай обмежений періодами - це велика частина року, коли на вулиці немає снігу, льоду, а також робота з ним в приміщенні в будь-який зручний час. Найчастіше відомі і популярні металошукачі б/у купують:

 • нумізмати;
 • шукачі раритетних речей і скарбів;
 • колекціонери предметів старовини;
 • деякі блогери і тематичні обзорщики;
 • всі, хто хочуть досліджувати ділянку на предмет небезпечних металевих предметів (наприклад, перед переорюванням і обробкою землі, ігор з дітьми, тваринами, з будь-яких інших причин).

В такому випадку можна сміливо вибирати б/у металодетектор і відправлятися на пошуки металу.

Вигідно купувати вживані пінпоінтери і металошукачі б/у для підлітків, а також всіх, хто тільки починає свою кар'єру в пошуках старовинних монет, ювелірних виробів, предметів військового періоду, іншого в глибинних і поверхневих шарах землі.

Як вибрати хороший металошукач?

Перед тим як купити металошукачі б/у, слід звернути увагу на найголовніші аспекти і характеристики:

 1. Спектр і зона експлуатації. Якщо заплановані пошуки в грунті - можна вибирати найпростіші моделі, під водою - в водовідштовхувальні корпусі, з довгою телескопічною штангою і т.д.. Якщо пошук буде проходити при прямому контакті (до 5 см), можна купити пінпоінтер.
 2. Довжина штанги. Зазвичай вона становить від 40 до 150 сантиметрів. Це слід враховувати згідно досліджуваної території - отвори в землі, кар'єри, обриви, поглиблення. Можливість робити штангу необхідного розміру спрощує ведення пошуків, буде практичним для людей високого зросту
 3. Котушка. Краще вибирати вироби з високою чутливістю і частотою роботи. Це підвищує шанси швидкого і ефективного пошуку. Також потрібно знати, що моно - котушка більш практична, але DD дозволяє здійснювати розширений пошук, вона більш сучасна і дорога. Зустрічається найчастіше в професійних моделях.
 4. Багатофункціональність. Пристрій буде корисним для тих, хто вже давно знайомий з багатьма моделями пінпоінтерів і металошукачів б/у, займається професійним пошуком монет і важливих металевих предметів, пов'язаний з даними заняттям по своїй зайнятості або професії. Мультіфункціональні моделі допоможуть встановлювати індивідуальні настройки глибини, чутливості котушки, умов пошуку.

Перед покупкою б/у металошукача в магазині або з рук слід перевірити всі функції і їх працездатність. Для цього може послужити навіть проста сучасна монетка або ювелірна прикраса.

Особливості застосування

Багато сучасних металошукачів б/у розроблені таким чином, що можуть здійснювати розширений пошук самих різних металевих предметів, але їм потрібні особливі налаштування, згідно шуканого, і здійснює їх безпосередньо оператор.

Щоб металошукачі б/у працювали правильно, необхідно ретельно налаштувати наступні функції (якщо такі є):

 1. Встановити дискримінацію. Це здатність пристрою розрізняти чорні і кольорові метали, а іноді навіть певні їх види згідно з вказівками контролера. У програмі може перебувати до 10 сплавів - мідь, олово, сталь, срібло, інші. Це допоможе зосередитися на пошуку певних речей і не відволікатися на інші предмети.
 2. Поділ металів. Присутній тільки в деяких напівпрофесійних і багатьох професійних пристроях. Функція допоможе металошукачу б/у відрізняти іржавий цвях від старовинної монети, незважаючи на те, що вони знаходяться в унікальній близькості один від одного.
 3. Розмір котушки. Великі котушки до металошукачів не гарантують прискорений пошук металевих предметів. Адже максимальну глибину її розмір не змінить, а тому не обов'язково переплачувати за розмір.

Коли сигнал лунатиме практично безперервно - можна починати копати. Слід захоплювати радіус не більше 20-30 сантиметрів, а також зазначену пристроєм глибину.

Важливо зберігати металодетектор в сухому і темному місці, окремому кейсі, захисному чохлі або коробці за розміром. Це допоможе вберегти його від небажаних пошкоджень, попадання на важливі частини пилу, небезпечних рідин і предметів, забруднень.

Корисне відео: Великий тест - Vanquish 540, Garrett Apex, Кощей X45 та XP Deus

Дискримінація, розподіл цілей, стабільність і вибірка! Великий тест з популярними металошукачами. Дивимось, вивчаємо і задаємо питання.