Металошукачі ручні для служб безпеки

Показати 1-4 з 4 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Металошукач для обшуку Garrett Super Scanner
 • 4
Артикул: 0000044

Металошукач для обшуку Garrett Super Scanner

10 780 грн
Ручний детектор Nokta Ultra Scanner для обшуку
 • 12
Артикул: 0000320

Ручний детектор Nokta Ultra Scanner для обшуку

5 236 грн
Артикул: 00012003

Nokta Makro NMS20

13 156 грн
Артикул: 00012002

Nokta Makro NMS30

15 356 грн

Ручні металодетектори: характеристики пристосувань

В аеропортах, торгових центрах, конференц-залах охоронні служби активно використовують ручні металошукачі для огляду. Це портативний пристрій, який дозволяє миттєво виявити вогнепальну зброю, прихований металевий предмет (ніж, граната). Представлені металодетектори особливо ефективно задіюються в поєднанні з арковими металошукачами.

Перед вибором підходящої моделі обов'язково необхідно ознайомитися не тільки з її технічними параметрами, але і зі специфікою застосування.

Металошукач ручний: особливості

Представлені пристосування виконуються дві основні функції:

 • Застосування під час огляду фізичних осіб.
 • Перевірка ручної поклажі шляхом її сканування.

Обслуговування представленого пристрою - просте. Перш за все, необхідно зрозуміти специфіку його застосування.

Конструкція приладів

Портативний металодетектор має наступну комплектацію:

 • Одна або відразу кілька антен.
 • Блок обробки і живлення ( батарея ).
 • Невеликий дисплей або вбудований цифровий індикатор.
 • Звуковий зчитувач.
 • Навушники і аудіодінаміки.

Корпус металодетектора - ергономічний. Він виготовлений з якісного і надійного матеріалу. Основну частину пристрою займає поверхня для сканування. Вона відрізняється великою шириною, що прискорює процес просвічування ручної поклажі. У продажу представлені ручні металодетектори, в яких користувач самостійно може виставити рівень чутливості. Підбирати техніку рекомендується по ще одному головному параметру - потужність батареї.

Переваги компактних металодетекторів

Крім невеликих розмірів обладнання відрізняється наступними особливостями:

 • Зручність. Ви без проблем зможете втримати його в руці.
 • Виріб - легкий і мобільний. Він має незначну вагу, тому навіть після багатогодинної експлуатації представник служби охорони не помітить втоми.
 • Конструкція корпусу дозволяє використовувати ручний металошукач не тільки в приміщенні, але і на вулиці. Дощ і інші опади не страшні для його поверхні.
 • Ручний металодетектор відрізняється високою чутливістю, що дозволяє йому точно визначати місце розташування металевого об'єкта.

Металошукачі для служб безпеки спрощують процедуру огляду. Це здійснюється безпосередньо без тілесного контакту, що прискорює процес. Таким чином огляд комфортний не тільки для представників служби охорони, але і для відвідувачів громадського місця.

Що можна виявити портативним металошукачем?

Компактні прилади здатні відшукати такі предмети:

 • Холодну і вогнепальну зброю.
 • Металеві предмети, які несуть загрозу майну або життю людей (прути і т.д.).
 • Чорні та кольорові метали.
 • Різноманітні феромагнітні сплави.

Ручний металодетектор налаштовується безпосередньо під умови роботи. Відповідно, техніка буде вловлювати тільки необхідні об'єкти, не беручи до уваги незначні деталі на одязі. У момент знаходження система моментально видає звуковий сигнал або характерну вібрацію. Також на поверхні може спрацювати відповідна світлова індикація.

Потужності техніки вистачає на весь день. Але ця характеристика властива не всім моделям. Магазин металодетекторів зібрав в своєму асортименті великий каталог пошукового компактного обладнання, яке ви зможете вибрати безпосередньо під ваш бюджет. До кожної позиції каталогу додається детальний опис технічних характеристик.

Як підготувати металодетектор до роботи?

Перед експлуатацією необхідно оглянути ручний металодетектор і пройти кілька підготовчих етапів. Один з перших передбачає перевірку батареї на потужність і заряд. Далі перед включенням необхідно віддалити металошукач для охорони від усіх металевих предметів, так як його індикатори моментально спрацьовують. Тільки після цього ви можете включати ручний металодетектор.

Чутливість деяких приладів піддається регулюванню. Конструкція має на увазі наявність спеціального важеля. Він дає можливість закріпити пошукове обладнання на ремені для зручності.

Характеристика сучасних пристроїв

Сьогодні в побуті використовуються інноваційні пристосування, які забезпечують комфорт під час експлуатації і високу результативність. Сучасні металодетектори відрізняються від своїх попередників наступним:

 • Надвисока чутливість з оперативним налаштуванням і регулюванням основних параметрів.
 • Автоматичне налаштування і збереження обраних параметрів. Ручний металодетектор досить просто включити для початку експлуатації.
 • Міцна і надійна конструкція розширює сферу застосування. Крім стандартної перевірки його можна використовувати для самооборони. Серйозне механічний вплив ніяк не відіб'ється на працездатності сканувального пристрою. Показник атмосферного тиску при цьому може варіюватися в межах 630-800 мм.рт.ст. Температура навколишнього середовища повинна складати від -15 до +50 градусів.

Ручний металодетектор: вибір і покупка

Купувати устаткування рекомендується в магазинах, які спеціалізуються на приладах представленого типу. Вони повинні закуповуватися безпосередньо у виробників. До них повинна додаватися гарантія, яка забезпечує безкоштовний сервіс та обслуговування протягом зазначеного терміну.

Якщо вам важко самостійно вибрати портативний металошукач, то зверніться за допомогою до консультантів. Ціна - не єдиний показник, на який варто орієнтуватися. Основні - технічні робочі параметри, потужність батареї і експлуатаційна тривалість. Ви можете замовити техніку оптом, що допоможе вам заощадити вагому частку закупівельного бюджету. Це дозволить вигідно купити ручний металодетектор і відповідну екіпіровку для охоронної служби.

Подбайте про безпеку працівників і відвідувачів, цілісності майна, якщо ваша діяльність безпосередньо на увазі зосередження великої кількості людей.