Simplex Ultra

Артикул: 00012150

В наявності
Ціна: 15 356 грн Краща пропозиція!

Акційна пропозиція,при купівлі металошукача Simplex Ultra отримайте можливість придбати пінпоінтер NOKTA ACCUPOINT всього за 3498 грн.Акція діє до 31.12.2023 або до останього комплекту.(Кількість обмежена)

Наступна генерація популярного металошукача NOKTA SIMPLEX+

Nokta Simplex ULTRA - це потужний металошукач, який має вражаючий набір функцій і характеристик. З його допомогою ви зможете проводити ефективний пошук різних металевих предметів.Нокта Сімплекс Ультра був розроблений з урахуванням потреб початківців та досвідчених користувачів. Він пропонує робочу частоту 15 кГц, що дозволяє ефективно виявляти металеві предмети на різних глибинах. Ця частота оптимізована для пошуку різних типів об'єктів, включаючи монети, реліквії та інші цінності.

Він оснащений технологією Bluetooth, що дає можливість підключати бездротові навушники.Nokta Simplex ULTRA має різні режими пошуку, включаючи режими "Поле", "Парк", "4 тони", "99 тонів", "Пляж" і "Всі метали". Кожен з цих режимів має свої власні налаштування і фільтри, що дозволяють адаптувати пошук до конкретних умов та типів металевих предметів

.Додаткові функції включають пінпоїнт для точного визначення місця розташування цілі, ідентифікацію цілей з кодами 01-99, ручну дискримінацію, регулювання чутливості на 30 рівнях, налаштування звуку на 5 рівнях і автоматичний або ручний баланс грунту.Металошукач також має вбудовану вібрацію, підсвітку, підсвітку клавіатури, ліхтарик і можливість зміни частоти, а також функцію "IRON OFF" для виключення залізних предметів. З ним ви зможете стабілізувати грунт, використовувати поріг тону для всіх металів, вимірювати глибину цілей, змінювати частоту тону та гучність.

Металошукач НОКТА СІМПЛЕКС УЛЬТРА поставляється з пошуковою котушкою SX 28 (28 см 11 DD) і карбоновою штангою. Він має графічний LCD-дисплей, що забезпечує зручну візуалізацію даних. Вага металошукача становить 1,2 кг, а його довжина може варіюватися від 63 до 132 см. Вбудований акумулятор ємністю 2300 мАг забезпечує тривалий час роботи.Нокта Simplex ULTRA також має гарантію 3 роки, що свідчить про високу якість та надійність цього металошукача. Завдяки своїм характеристикам, він є ідеальним вибором як для початківців, так і для досвідчених пошуківців.

Купити металошукач Nokta Simplex ULTRA за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Fortuna. Безкоштовна доставка, оплата при отриманні та консультації по роботі Вам гарантовані. Купуючи прилад в нашому магазині Ви отримуєте оригінальний металошукач, який офіційно ввезений в Україну і має гарантійне обслуговування на сервісному цетрі та інформаційну підтримку від нашого магазину.

Характеристики:

РОБОЧА ЧАСТОТА 15 КГЦ
BLUETOOTH Є
РЕЖИМИ ПОШУКУ ПОЛЕ,ПАРК ,4 ТОНИ,99 ТОНІВ,ПЛЯЖ,ВСІ МЕТАЛИ
ПІНПОІНТ Є
TARGET ID 01-99
РУЧНА ДИСКРИМІНАЦІЯ Є
НАЛАШТУВАННЯ ЧУТЛИВОСТІ 30 рівнів
ЗВУК 5 рівнів
БАЛАНС ГРУНТУ АВТО/РУЧНИЙ
ВІБРАЦІЯ Є
ПІДСВІТКА Є
ПІДСВІТКА КЛАВІАТУРИ Є
ЛІХТАРИК Є
ЗСУВ ЧАСТОТИ Є
IRON OFF Є
СТАБІЛІЗАЦІЯ ГРУНТУ Є
ПОРІГ ТОНУ (ВСІ МЕТАЛИ) Є
ШКАЛА ІДЕНТИФІКАЦІЇ МОНЕТ І РЕЛІКВІЙ Є
ГЛИБИНА ЦІЛІ Є
ШВИДКІСТЬ ВІДНОВЛЕННЯ Є
ПЕРЕРИВ ТОНУ Є
ЧАСТОТА ТОНУ Є
ГУЧНІСТЬ ТОНУ Є
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Є

ПОШУКОВА КОТУШКА SX 28(28см 11 DD)
ШТАНГА КАРБОН
ДИСПЛЕЙ ГРАФІЧНИЙ LCD
ВАГА 1,2 КГ
ДОВЖИНА 63-132 СМ
АКУМУЛЯТОР 2300mAh
ГАРАНТІЯ  3 РОКИ
   
Призначення Амфібія
Рівень користувача Універсальний
Країна походження Туреччина
VDI Є
Живлення АКБ
Пінпоінт Є
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація 3-5
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота 15 кГц
Максимальна глибина до 2-х метрів
Вага 1,2 кг
Глибина на монету 30-35 см.
По виробнику Nokta | Makro
comments powered by Disqus