Котушки для металошукачів Minelab

Показати 1-12 з 51 товар.

На сторінку:
Сортувати:
Котушка Nel FLY Minelab X-Terra 7,5\18,75 кГц
 • 6
Артикул: 0001046

Котушка Nel FLY Minelab X-Terra 7,5\18,75 кГц

5 800 грн
Котушка Nel FLY Minelab X-Terra 18,75 кГц
 • 6
Артикул: 0001021

Котушка Nel FLY Minelab X-Terra 18,75 кГц

5 200 грн
Котушка Minelab EQX 15 DD
 • 5
 • 5
Артикул: 0001090

Котушка Minelab EQX 15 DD

13 376 грн
Артикул: 0001169

Smart-котушка 17х13" для CTX 3030.

17 556 грн
Артикул: 0000860

Котушка Minelab EQX 6'' DD

9 900 грн
Котушка Nel Tornado Minelab X-Terra три частоти 3/7,5/18,75 кГц
 • 6
Артикул: 0000441

Котушка Nel Tornado Minelab X-Terra три частоти 3/7,5/18,75 кГц

7 100 грн
NEL Tornado Хтерра 18кГц 5 генерація
 • 6
Артикул: 0000158

NEL Tornado Хтерра 18кГц 5 генерація

5 300 грн
Артикул: 0000514

Mars Tiger Minelab X-Terra 7,5 / 18,75 кГц

5 600 грн
Двохчастотна котушка Nel Tornado Minelab X-Terra 7,5 / 18,75 кГц
 • 6
Артикул: 0000661

Двохчастотна котушка Nel Tornado Minelab X-Terra 7,5 / 18,75 кГц

6 200 грн
Котушка Nel Fly Minelab X-Terra три частоти 3/7,5/18,75 кГц
 • 6
Артикул: 0001047

Котушка Nel Fly Minelab X-Terra три частоти 3/7,5/18,75 кГц

6 700 грн
Артикул: 0000665

Двохчастотна котушка Nel Sharpshooter Minelab X-Terra 7,5 / 18,75 кГц

4 800 грн
Артикул: 0000312

Двохчастотна котушка Mars Goliaf 7,5кГц і 18,75кГц

6 400 грн

Minelab – один із найвідоміших виробників металошукачів. Компанія створила свою першу партію пристроїв ще у 80-х роках і досі має величезну популярність серед покупців з усього світу. Грунтові металошукачі Minelab відрізняються високою чутливістю, надійністю та тривалим терміном служби. Вони мають мультичастотну схему роботи і тонке налаштування під будь-які умови пошуку.

Отриманий прибуток австралійська компанія вкладає у покращення функцій металошукачів. У той же час, котушки від виробника залишають бажати кращого. Робочі насадки Minelab повністю програють професійним виробам за всіма параметрами. Робоча частота (частота виявлення), діаметр дії та конструктивна схема на низькому рівні. Саме тому в інтернет-магазині представлені котушки для металошукачів Minelab від вітчизняних та європейських виробників. Високотехнологічний металошукач у комплексі з якісною робочою насадкою суттєво розширює можливості використання.

Види котушок для металошукачаКотушки для металошукачів Minelab

Котушки до металошукачів – основна частина пристрою, яка генерує електромагнітне поле та відстежує зміни, спричинені впливом металу, що потрапив у радіус пошуку. Якщо говорити простими словами, то робочі насадки допомагають зрозуміти де знаходяться монети, коштовності та інші цінні речі. Так що для пошуку скарбу придбати хороший металошукач недостатньо. Обов'язково варто купити котушку для Minelab .

Усього виділяють чотири основні види виробів. Зокрема, бувають такі котушки для металошукачів Minelab :

 • DD;
 • Imaging ;
 • Mono ;
 • FBS.

Кожен має свої характеристики, набір якостей, технологію виробництва.

DD великого діаметра найкраще підійде до роботи на великих ділянках. За допомогою такої котушки Minelab можна швидко вивчити територію з мінімальною ймовірністю щось пропустити. Робоча насадка випромінює прямокутником, промінь на глибині не звужується. У той же час, якщо перед вами пляж, доведеться покопатися, оскільки металошукач вихоплюватиме всі сигнали, що розташовані поруч.

Imaging ще один варіант концентричної робочої насадки. До речі, деякі магазини заявляють, що це котушка DD, хоч це зовсім не так. Відмінність у тому, що має додаткову пошукову петлю. Якщо вибрати такий варіант, можливість точно визначити, де знаходяться монети або коштовності, значно зросте.

Minelab купити котушку типу Mono варто для роботи на невеликих ділянках (пляж). Робоча насадка випромінює промінь у формі конуса, звужується при віддаленні від поверхні. Вона максимально точно показує, де ціль. Хоча на великих територіях потрібно багато часу, щоб детально вивчити всю поверхню.

FBS котушки для металошукачів Minelab призначені для важких умов експлуатації. Вони дуже чутливі, підходять до роботи як у великих, і на невеликих ділянках.

Як вибрати котушку для металошукача?

Насамперед потрібно визначити мету покупки котушки для металошукачів Minelab – для звичайного пошуку, вивчення великих територій або невеликих ділянок. Можливо, насадка потрібна для роботи на складних умовах: морських пляжах, засмічених місцях. Від відповіді ці питання і залежатиме потрібна модель.

Перший параметр, який варто врахувати перед тим як купити котушку Minelab - Чутливість. Вона впливає на глибину пошуку та максимальний розмір предмета. Чим нижча чутливість, тим глибше доведеться копати. Щоб знайти дрібні предмети, краще звертати увагу на котушки для Minelab із високою чутливістю. Другий параметр – дискримінатор. Він дозволяє реагувати приладу тільки на певний вид металу.

Приділити час слід і вивченню таких категорій:Котушки для металошукачів Minelab

 1. Тип котушки. Залежно від схеми конструкції може бути одинарним або подвійним. Перші підходять для більш простих пристроїв, другі вважаються професійними.
 2. Діаметр. Котушки для металошукачів Minelab можуть перебувати в межах 4-20 дюймів. Чим більший розмір, тим більший радіус дії.
 3. Частота. Виділяють низько-, середньо- та високочастотні пристрої. Від цього показника залежить глибина чутливості виробу.

Звернути увагу варто і форму. Еліпсоїдні прилади краще вказують на предмети, розташовані близько один до одного. Круглі працюють на велику глибину.

До вибору доступні як універсальні котушки для металошукачів, призначені для вивчення металу на землі, так і високочутливі прилади, створені під конкретні цілі. Найбільш універсальними є мультичастотні котушки до металошукачів. Вони характеризуються середніми показниками чутливості, діаметром близько 12 дюймів, середньою частотою.

Купити котушки для металошукачів Minelab

Українці мало знають, як купувати в режимі онлайн, не довіряють продавцям та бояться стати жертвами шахраїв. Багатьох відлякує і той факт, що при покупці через Інтернет немає можливості побачити товар на власні очі, переконатися в його якості. Хоча якщо вибрати надійний магазин, покупки будуть приносити одне задоволення.

Фортуна – інтернет-магазин з багаторічним досвідом та безліччю вдячних клієнтів. Купити котушки для металошукачів Minelab можна потрібної чутливості, частоти, діаметра та форми. Є маленькі для пляжу, великі для великих територій та середні універсальні. Робоча частота насадок – від 12 Гц до 20 Гц.

В наявності котушки для металошукачів Minelab , представлені на ринку України. Доступні варіанти від фірмового виробника, так і від інших відомих корпорацій. До них відносяться MARS (Україна), NEL FLY (Україна), Detech (Болгарія) та інші. На всі робочі насадки надається гарантія від 1 до 5 років, залежно від моделі. Вибирайте та замовляйте!