Інструмент та спорядження

Показати 1-12 з 29 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 00012230

Рюкзак Піксель 45 літрів

899 грн
Артикул: 0000762

Великий тактичний рюкзак

999 грн
Артикул: 00012080

Рюкзак XP Backpack 280

6 292 грн
Артикул: 0001266

Пошуковий щуп

250 грн
Фірмовий рюкзак Fortuna
 • Хіт
Артикул: 0001167

Фірмовий рюкзак Fortuna

900 грн
Артикул: 0001242

Рюкзак XP Backpack 240

2 420 грн
Артикул: 0001136

Рюкзак Nokta Makro

3 960 грн
Артикул: 0001013

Пластиковий скуб Nokta | Makro

660 грн
Артикул: 00012356

Водонепроникний гермомішок Waterproof BAG

499 грн
Артикул: 0000218

Скуб для пляжного пошуку

1 750 грн
Артикул: 00012015

Кепка Simplex

99 грн
Артикул: 0000847

Кепка Makro | Nokta

300 грн

Спорядження для шукача скарбів

Рюкзак Nokta Makro

Погодьтеся, кожен із нас хоче дізнатися якнайбільше секретів історії. Розкопки, пошуки монет, медалей та орденів – що може бути краще? Але не забувайте, щоб розвідка на місцевості принесла хороший результат, вам потрібно додаткове спорядження шукача скарбів.

Якісний скуб, рюкзак для знахідок, зручна кепка та повідець для пінпоінтера – все це значно спрощує пошуки, роблячи їх максимально продуктивними. Також не забувайте про додаткове спорядження для шукача скарбів. Наприклад, котушки для металошукачів. Якісна котушка збільшує глибину пошуку і дозволяє знайти набагато більше цінностей.

Завдяки якісному додатковому обмундюванню ви почуватиметеся комфортно на будь-якій місцевості. Велика кількість металевого сміття чи високий ступінь мінералізації ґрунту? Вам все байдуже завдяки якісним аксесуарам для шукача скарбів.

Де знайти найкраще додаткове спорядження?

Ми впевнені, ви знаходили багато маркетплейсів у пошуковику після запиту " рюкзак для металошукача" або " магазин шукача скарбів в Україні". Однак не скрізь є товари, які підходять на всі сто. У таких випадках зверніть увагу на інтернет-магазин "Фортуна". Тут ви знайдете все потрібне спорядження для пошуків. До того ж, до кожного товару, представленого в асортименті, додається кілька фото з різних ракурсів. Ви зможете зрозуміти, чи підходить вам той чи інший пристрій, вивчивши детальні характеристики на сайті.

Великий вибір товарів відмінної якості порадує навіть найприскіпливішого любителя польових пошуків. Виробники з Туреччини, України, Франції та інших країн дорожать своєю репутацією, тому надають гарантію весь свій асортимент. Ви можете не переживати про витрачені гроші, якщо той чи інший товар вам не підійшов. Напишіть нам і ми разом підберемо щось інше. Також невідповідні вироби ви можете повернути або обміняти.

Асортимент магазину

У маркетплейсі “Фортуна” ви знайдете величезну кількість товарів, які, безсумнівно, припадуть вам до смаку. Серед асортименту нашого інтернет-магазину представлено таке додаткове спорядження шукача скарбів :

 • металеві та пластмасові скуби;
 • фірмові футболки, кепки та толстовки;
 • рюкзаки для металошукача;
 • сумки для знахідок;
 • повідці та кобуру для пінпоінтера.

Зрозуміло, це далеко не все спорядження шукача скарбів, представлене в інтернет-магазині "Фортуна". Далі ми розглянемо детальніше кожну з перерахованих вище категорій.

Металеві та пластмасові скуби

Скуб – необхідний пристрій для пошуку на пляжі та піщаній місцевості. Він являє собою совок для шукача скарбів з великою кількістю маленьких отворів. З його допомогою дуже зручно зачерпувати ґрунт, таким чином просіюючи сміття.

В інтернет-магазині “Фортуна” ви знайдете лише якісні товари даної категорії, виготовлені як із високоякісного нержавіючого металу, так і із пластмаси. Просіюючи пісок та грунт за допомогою води, ви знайдете величезну кількість цінних речей на пляжах.

Фірмовий одяг

Безсумнівно, додаткове спорядження шукача скарбів необхідне кожному мисливцю за таємницями історії. Вони значно спрощують пошуки, дозволяючи побачити безліч цінностей. Однак також важливо почуватися комфортно, тепло та вільно у будь-яких погодних умовах. В інтернет-магазині “Фортуна” ви знайдете фірмовий одяг, який допоможе вам виглядати на всі сто у будь-якій ситуації:

 • толстовки;
 • кепки;
 • футболки;
 • зимові шапки.

Одягнувши фірмову толстовку і шапку, ви легко зможете знайти величезну кількість цінностей в найлютіші морози, а легкі футболки і кепки дозволять почуватися комфортно навіть під літнім сонцем.

Рюкзаки для металошукачів

Ми не сумніваємося, що у вашому арсеналі вже є якісний металошукач. Ви як впевнений користувач точно знаєте, як правильно його експлуатувати. Однак також дуже важливо забезпечити пристрою максимальну безпеку за допомогою аксесуарів для металошукача. Вони забезпечать захист від пошкоджень у процесі перенесення. У подібній справі просто потрібний рюкзак для металошукача. Це обов'язкове спорядження для шукача скарбів.

В асортименті інтернет-магазину металошукачів “Фортуна” ви знайдете сумки перевірених та надійних виробників:

 • Fortuna;
 • Nokta Makro;
 • Пиксель;
 • XP BACKPACK-POUCH.

Придбавши таке якісне і надійне спорядження шукача скарбів, ви можете не турбуватися про свій прилад, адже він завжди знаходиться в безпеці.

Сумки для знахідок

Кобура для пінпоінтера на ногу Nokta Makro

"Навіщо потрібна сумка, якщо є рюкзак?" - Запитайте ви. Ми відповімо. Якісні матеріали виготовлення, міцність та надійність – необхідні характеристики якісного спорядження шукача скарбів, в якому зберігаються знахідки після пошуків.

М'яка внутрішня поверхня, додаткові замки, мілітарі-стиль – все це потрібно для збереження цінностей після виявлення. Такі умови зберігання не дозволять монетам та іншим знахідкам загубитися чи подряпатися. Плюс до всього, дизайн мілітарі робить сумку практично непомітною в умовах природи, що забезпечує додатковий захист від потенційних злодіїв.

Повідці та кобура для пінпоінтера

В інтернет-магазині “Фортуна” ви знайдете не тільки якісні металошукачі, але й надійні піноінтери, які дозволять шукачеві з більшою ймовірністю знайти ціль у ґрунті.

Рекомендуємо забезпечувати максимальний захист цим пристроям, вчасно купуючи спеціальне спорядження шукача скарбів. Тримати в безпеці пінпоінтер допоможуть повідці та кобура. Перші дозволяють прикріпити пристрій до пояса. Завдяки цьому він завжди буде у полі видимості та під рукою. Пружина має відмінну еластичність, тому вам навіть не доведеться знімати пінпоінтер із пояса.

Додаткове спорядження шукача скарбів, таке як кобура, дозволяє закріпити пристрій на нозі і не побоюватися пошкоджень в процесі носіння. М'який внутрішній матеріал не подряпає прилад та забезпечить йому максимальну безпеку.