Металошукач Legend з котушкою LG30

 • 12
 • 12
 • Акція

Артикул: 00012189

В наявності
Ціна: 29 859 грн Краща пропозиція!

Подарунок до Кожного Комплекту Nokta The Legend — Безкоштовний Пінпоінтер AccuPoint!

Мультичастотний металошукач Legend – виділяється двома основними перевагами, що роблять його привабливим для пошуківців скарбів.

Перш за все, він вражає мультичастотою, що забезпечує надзвичайну чутливість (паралельно) до дрібних та крупних цілей, уникаючи пропусків.

По друге, це його гібридність об'єднує найкращі технології металошукачів, дозволяючи працювати на будь-яких ґрунтах з максимальною ефективністю і стабільністю.

Металошукач може працювати із декількома одиночними частотами 4 кГц, 10 кГц, 15 кГц, 20 кГц, 40 кГц і трьома мульти частотними режимами(M1/M2/M3):

 • M1 (10-15-20 кГц): Цей режим забезпечує найвищу чутливість до металів з високою провідністю.
 • M2 (25-30-35 кГц): Вища частота цього режиму дозволяє краще виявляти крихітні цілі з низькою провідністю. 
 • M3 (4-5-8-10 кГц): Цей режим ідеально підходить для пошуку у вологих, мокрих та/або електропровідних ґрунтах, таких як глина, солончаки та пісок з глиною. Він забезпечує стабільну роботу навіть у найважчих умовах.

Нові можливості у розпізнавані | дискримінація металів - де враховується не тільки VDI та звукова поліфонія, але плюс нова системою FERO CHEK, яка вказує співвідношення переваги у %- сегментах: чорного металу над кольоровим чи навпаки. THE Legend є ідеальним вибором для пошуківців, оскільки з ним копаєте у 2-3 рази менше нецільових предметів, зокрема залізних. Доповненням за потреби є система bс, що краще розпізнавати та відсіювати непотрібні метали, такі як пивні корки, бляшанки із напиленням, а також плоскі залізні цілі, запчастин «3D окуляр» від транспортера. Завдяки цій технології, ваш пошук стає більш інформативним і продуктивним, а видача сигналів стає точнішою, подібно до 3D сканерів, це вагомий аргумент для пошуківця.

LEGEND пропонує 4 профілі користувача для зберігання налаштувань та відстеження часу роботи, схоже на пробіг автомобіля. Функція підстроювання частоти усуває ЕМІ перешкоди (ЛЄП,  іншого мд). Знахідки супроводжуються звуком або і вібрацією, пошук із металошукачем у ночі не проблема є ліхтарик. У метало детектора, також є бездротовий модуль для під'єднання фірмових бездротових навушників або сторонніх виробників Bluetooth 5.2 чи використання airpods. Навушники під час  використання металошукача, можуть прийняти вхідний телефонний дзвінок. Металошукач можливо швидко перевести кнопкою частоти на паузу і беззвучний режим. А також, цікавою опцією є можливість під’єднання до Nokta Legend фірмового пінпойнтера AccuPointer, який водо захищений і розпізнає метали.


Металошукач Нокта Легенда оснащений програмами для пошуку в різних місцях і умовах, а саме у полях і парках (лісах), пляжний пошук на прісних водоймах та у морі. Статичний режим для пошуку реліквій та золота і навіть проведення геологорозвідки ґрунтів (виявлення не однорідностей у землі ).

Живлення детектора здійснюється від вбудованого LiPo акумулятора ємністю 5050 мАг, що забезпечує до 20 годин роботи. Має можливість додаткового живлення від зовнішнього акумулятора або фірмового PowerBank під час пошуку.

Можливість самостійного оновлені ПЗ в домашніх умовах користувачами та є можливість придбати згодом за потреби додаткових котушок більшого розміру LG 35 або «снайперки» LG24.

 

У комплект входить:

 • Блок металошукача;
 • Котушка LG30 DD 12 з захистом;
 • Карбонова полегшена штанга;
 • Болт, резинки і затяжка;
 • USB-кабель зарядки;
 • Адаптер для провідних навушників 6,3 мм;
 • Інструкція з експлуатації українською мовою;
 • Гарантія - 3 роки

Сервіс Nokta замінює несправні котушки на нові, відбувається модульна заміна елементів блоку із корпусом. Кожен металошукач, проходить перед продажну перевірку.

Магазин MD-FORTUNA надає консультації по роботі з металошукачем. У Вас є можливість перевірити металошукач по серійному номеру на офіційному сайті NOKTADETECTORS.COM.UA, ЩОБ ВПЕВНИТИСЬ В ОРИГІНАЛЬНОСТІ ПРОДУКТУ ТА ОФІЦІЙНІЙ ПІДТРИМЦІ В УКРАЇНІ.

 

Призначення Грунтові;Підводні
Рівень користувача Універсальний
Країна походження Туреччина
VDI Є
Живлення АКБ
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Регулювання гучності Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF;SMF
Робоча частота Мультичастотні
Мультичастота Є
Вага 1,3 кг
Глибина на монету 40-45 см.
Підводний Так
По виробнику Nokta | Makro

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Сергій
2024-04-12
Чи підійде цей металошукач для Полтавського району?
image
Адміністратор
2024-04-20
Сергій
Чи підійде цей металошукач для Полтавського району?
Так але обовязково із новою прошивкою 1.14, що робить його універсальнішим , особливо на ораних чорноземає. При замовлені у коментарі або по телефону зазначте, щоб встановили нову прошивку 1.14
image
Мар'ян
2024-03-10
А можна купити з старою катушкою?Чи потрібно окремо купляти?
image
MD Fortuna
2024-03-11
Мар'ян
А можна купити з старою катушкою?Чи потрібно окремо купляти?
Доброго... так це можливо є в одному із наших магазинів такий прилад із 28 см. котушкою. Зателефонуйте 0968907368
image
Іван
2023-11-05
Розкажіть про частоту різних режимів. Яка частота в режимі поле в М1 М2 та М3? Яка частота в режимі "Золото" на мультичастоті?Де офійійна інформація про це, бо в інструкції про це описано розпливчасто.
image
Адміністратор
2023-11-05
Іван
Розкажіть про частоту різних режимів. Яка частота в режимі поле в М1 М2 та М3? Яка частота в режимі "Золото" на мультичастоті?Де офійійна інформація про це, бо в інструкції про це описано розпливчасто.
Добрий день. М1, М2, М3 - це все мультичастоти. Робота в цих режимах проходить в діапазоні від 4 кГц до 40 кГц на всіх доступних частотах одночасно. Різниця між режимами чітко описана в інструкції: M1 більш чутливий до металів, які мають кращу провідність, в той час, як M2 краще виявляє цілі з більш низькою провідністю.M3 ідеально підходить для вологих, мокрих та/або електропровідних ґрунтів. Зменшує вплив вологи на ґрунти, що може спричинити помилки. Це також послаблює реакцію цілей, що генерують 10-11 ID, таких як кокс або алюмінієва фольга. Інструкція від виробника - це найофіційніша інформація, яка тільки може бути.Якщо вам потрібно додатково допомогти розібратися з приладом - телефонуйте 0968907368. Роз'яснимо все докладно