Термінатор

Показати 1-3 з 3 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 0001133

Металошукач Термінатор М + NEL FLY

8 080 грн
Артикул: 0001152

Металошукач Термінатор М2 + NEL FLY

9 000 грн
Артикул: 00011998

Блок Термінатор-М з котушкою NEL FLY

6 980 грн

Металошукач Термінатор - найкраща недорога покупка в інтернет-магазині «Фортуна»

Металошукач Термінатор М + NEL FLY

Металошукач Термінатор відмінно підходить для пошуку виробів з металу, незалежно від серії, яку ви вирішите купити. При цьому ціна приладу дозволяє придбати його навіть тим, хто тільки починає займатися цією справою і ще не впевнений, чи потрібен йому багатофункціональний детектор металу.

Щоб купити металошукач Термінатор потрібно знати не так вже й багато: що за виробник, які моделі пропонує, чи є гарантія, де шукати відгуки.

Хто виробник, яка гарантія

Термінатор - результат роботи українських виробників. Багато хто скептично ставиться до приладів вітчизняного виробництва і абсолютно марно. Адже такі детектори легко обслуговувати, а якщо знадобиться замінити якусь деталь, то це не перетвориться в справжню проблему і не вимагатиме таких же витрат, як на придбання приладу.

Навіть найдешевший металошукач цієї серії прослужить не один рік, радуючи при цьому свого власника цінними знахідками. Незважаючи на невисоку вартість детектори металу вважаються модернізованими і вдосконаленими моделями, які заслуговують на увагу і серед любителів, і серед професіоналів. Прилади українського виробника будь-якої моделі не поступаються модифікаціям цього обладнання з більш високою вартістю. Через численні тестувань на різних грунтах можна стверджувати, що це не просто припущення.

Серед найбільш важливих переваг:

 • Здатність навіть на великій глибині знаходити дрібні монети. 
 • Пошук великогабаритних знахідок на глибині до 2 м. 
 • Здатність визначати, що ж за вид металу потрапив в поле погляду. 
 • Стабільна робота при будь-яких умовах. 
 • Примітивність в плані застосування. Не потрібно бути новачком з багаторічним стажем, щоб почати користуватися детектором. 

Деякі користувачі приписують до недоліків пристрою простий зовнішній вигляд. Але хіба можна назвати недоліком показник, який абсолютно не впливає на якість пошуку або надійність?

Вибір металошукача, особливості та параметри

Яка модель краща сказати не можна, адже кожна серія просто має свої особливості. На нашому сайті можна придбати наступні пристрої:

 • Металошукач термінатор 3
 • Головна особливість даного детектора - вміння працювати в 2 режимах. Перший режим спрямований на пошук всіх типів металів, другий - на пошук тільки кольорових або дорогоцінних металів. Якщо прилад налаштований на всі метали, то сигнал однаковий, що б він не виявив. Якщо на кольорові, то стабільний сигнал, який говорить про знахідку кольорового металу, замінюється тихим переривчастим на чермета. До речі, без підзарядки така модель працює близько 3 днів.

 • Металошукач термінатор ПРО (Indukt PRO)
 • Крім того, що цей двочастотної детектор здатний на великій глибині знаходити всякі дрібні цінності, особливість даної моделі полягає в можливості занурення в воду до блоку управління. Пристрій добре «співпрацює» зі складними щільними грунтами.

 • Металошукач термінатор М
 • Ще один детектор, який відрізняється відмінними характеристиками. Потужність даного приладу дозволяє знаходити метал не тільки на глибині в грунті, а й через перешкоди. Наприклад, в тестуванні використовували цеглу та прилад без проблем через нього пищав на монети.

  Кожна модель наділена чіткими показниками дискримінації і справляється з роботою на глибині добре. Можливість ручного налаштування чутливості дозволяє підібрати параметри так, щоб пристрій шукав металеві вироби в землі з максимальною точністю.

  Інший асортимент магазину «Фортуна»

   

  Якщо металодетектори українського виробника - не те, що вам потрібно, хочеться більш дороге обладнання або просто більше довіряєте закордонним виробникам, вивчіть наш каталог. Асортимент товару досить великий. Крім того, якщо у вас вже є детектор, просто зламалася котушка, то на сайті можна придбати котушки до металошукачів корисних моделей. Або, можливо, вам просто потрібен компактний пінпоінтер - також рекомендуємо вивчити наш каталог.

  Відгуки користувачів

  Металошукач Термінатор М2 + NEL FLY

  Краще за все шукати відгуки на професійних форумах, де збираються люди зі спільними інтересами. На таких форумах можна дізнатися інформації про будь-якому приладі в рази більше, ніж із самої хваленою книги.

  Металошукач Термінатор і переваги такої покупки в магазині «Фортуна»

  •  Тільки корисний асортимент з перевіреними товарами. Так, у нас немає мільйона детекторів металу. Зате нашому клієнтові простіше вибрати за параметрами саме те, що потрібно. 
  • Купуйте металодетектор, отримаєте подарунки. До більшості товарних позицій додається приємний сюрприз. 
  • Поки ще не можете собі дозволити таку покупку або просто не хочете віддавати такі гроші - візьміть вигідний кредит. 

  До речі, на сайті є навіть дитячі прилади для пошуку цінностей. Тільки уявіть, як цікаво може бути маленькому любителю пригод разом проводити час за таким заняттям. А головне - з користю.

  Купівля і доставка в Україні

  Купувати в інтернеті - не страшно. Ви можете заощадити на такій покупці час і гроші і отримати такий же товар, як і при особистому відвідуванні магазину. Але якщо ви переживаєте, що покупка виявиться неякісною, рекомендуємо зберегти всі чеки, гарантії і коробки на період дії гарантійного талона. Хоча до нас з проханням повернення товару або незрозумілими поломками ще не звертався жоден клієнт, краще перестрахуватися.

  Якщо у вас виникли труднощі з вибором продукції цього виробника або інших детекторів, звертайтеся до нас по одному з контактних номерів.

  Якщо сумнівів немає, і ви готові оформляти замовлення - поспішіть. Можливо, вже завтра покупка виявиться в ваших руках!