Металошукачі Garrett

Показати 1-12 з 15 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Металошукач Garrett ACE 250
 • 4
Артикул: 0000038

Металошукач Garrett ACE 250

12 320 грн
Металошукач Garrett ACE 300i
 • 4
 • 4
Артикул: 0000587

Металошукач Garrett ACE 300i

14 520 грн
Garrett ACE APEX
 • 4
Артикул: 0001084

Garrett ACE APEX

22 880 грн
Garrett ACE APEX 8.5x11" Raider
 • 4
Артикул: 0001171

Garrett ACE APEX 8.5x11" Raider

23 936 грн
Garrett ACE APEX MS3
 • 4
Артикул: 0001172

Garrett ACE APEX MS3

26 400 грн
Garrett ACE APEX 8.5x11" Raider MS3
 • 4
Артикул: 0001170

Garrett ACE APEX 8.5x11" Raider MS3

27 280 грн
Металошукач Garrett ACE 400i
 • 4
 • 4
Артикул: 0000590

Металошукач Garrett ACE 400i

19 888 грн
Металошукач Garrett AT Pro International
 • 4
Артикул: 0000042

Металошукач Garrett AT Pro International

28 600 грн
Артикул: 0000050

Garrett Euro ACE (ACE 350)

16 500 грн
Металошукач Garrett Ace 150
 • 4
Артикул: 0000327

Металошукач Garrett Ace 150

8 932 грн
Артикул: 0000047

Металошукач Garrett AT Gold

32 560 грн
Металошукач Garrett ACE 200i
 • 4
Артикул: 0000589

Металошукач Garrett ACE 200i

10 032 грн

Металошукач – це різновид техніки, призначеної для пошуку об'єктів із металу. Такі пристрої сьогодні набули найширшого поширення на території України.

Garrett - відома американська компанія, що виробляє ґрунтові металошукачі, а також ручні пристрої пошуку металу. Організація виникла 1964 року, потім отримала величезну популярність серед мисливців за скарбами. Сьогодні металошукачі Garrett є одними з найпопулярніших виробів. Засновник компанії Чарльз Л. Гарретт був шукачем скарбів-любителем. Його захоплення згодом стало основним покликанням. Крім того, відомий інженер брав активну участь у багатьох розробках NASA, у тому числі і в проектуванні обладнання для перших місячних місій.

Якщо вам потрібні металошукачі Garrett, але ви погано знаєтеся на даній техніці, потрібно уважно вивчити характеристики моделей даного виробника, а також сферу їх застосування. Тоді вибрати відповідний пристрій буде набагато легше. Чутливі та якісні металошукачі Garrett придатні для різних цілей.    

Де застосовують металошукачі?

Металошукач Garrett Ace 150

Сьогодні пристрої пошуку металів використовуються в різних галузях, серед яких:

 • археологія – металошукачі Garrett допомагають відшукувати монети та інші цінні для науки предмети з металу у ґрунті, а також у камінні чи дереві;
 • виготовлення продуктів харчування – виявлення металевих включень, які випадково потрапляють у харчові продукти під час виробничого процесу;
 • військова справа - знешкодження гранат, мін та інших вибухонебезпечних об'єктів;
 • медицина – пошук у пацієнтів сторонніх, випадково проковтнутих предметів, у тому числі протезів та штифтів;
 • електроенергетика – виявлення проводів у стінах, щоб забезпечити безпеку ремонтних робіт; 
 • будівництво – виявлення труб та бетонної арматури для створення теплої підлоги та інших конструкцій.

Крім того, металошукачі Garrett можна часто зустріти на прикордонних пунктах. Їх часто застосовують під час огляду громадян для доступу на закриті території. Також металошукачі деяких марок широко використовуються для підводного пошуку.

Які бувають металошукачі?

Будь-які металошукачі Гаррет поділяються за своїм призначенням, згідно з властивостями комплектації, режимами роботи, показниками потужності та іншими важливими характеристиками.

В даний час відомі металошукачі:

 1. Для любителів – відносяться до найдешевшого сегменту. Мають деякі обмеження у роботі. Є найбільш підходящим варіантом для початківців шукачів скарбів.
 2. Середньої ланки – відповідають найпоширенішому вартісному сегменту. Такий Garrett металошукач підійде для складніших завдань, серед яких виявлення об'єктів на глибині понад півметра.
 3. Професійні – техніка з великим набором функцій, що дозволяє вирішувати найскладніші завдання.     

Що стосується побутового використання, металошукачі Garrett зможуть стати вашими надійними помічниками при пошуку втрачених ключів від квартири та інших випадково втрачених на землю металевих предметів. Корисні вони і за всіляких домашніх ремонтів. З їхньою допомогою ви завжди зможете визначити, що знаходиться всередині вашої стіни, перш ніж проводити будь-які роботи.   

Принцип роботи металошукачів

GARRETT AT PRO SPECIAL

Вибираючи металошукачі Garrett, слід добре знати їхні індивідуальні особливості. Незважаючи на суттєві відмінності в характеристиках, всі вони працюють за одним і тим самим принципом:

 • генератор обладнання випромінює потужний магнітний імпульс;
 • метал, що перебуває на шляху випромінювання, відображає його, створюючи зустрічний потік випромінювання;
 • відбитий сигнал від знайденого металевого об'єкта вловлюється спеціальною антеною пристрою;
 • за допомогою додаткових вузлів сигнал, який вловлює металошукач Garrett, піддається обробці та посиленню;
 • пристрій видає спеціальне аудіо або візуальне сповіщення для користувача про виявлення металевого предмета.

Виходячи з описаного принципу роботи металошукачі Garrett можна вважати свого роду датчиками. Від традиційних детекторів вони відрізняються лише тим, що сповіщають про виявлення нерухомих об'єктів, а не лише, що рухаються.

Як вибрати металошукач?

Якщо ви хочете купити металошукач Гаррет, то при виборі обов'язково слід враховувати:

 • конструкцію котушки – розрізняють одинарні і подвійні конфігурації, моно елементи найхарактерніші для бюджетних механізмів;
 • величину котушки - визначається її діаметром: що більше габарити індуктора, то вище потужність пристрою;
 • дискримінацію – металошукач Гаррет може диференціювати різні види виявленого металу: що більший показник дискримінації, то універсальнішим є прилад. 

Якщо хочете придбати металошукачі Garrett, обов'язково визначтеся з метою вашої покупки. Особливу роль в процесі вибору грає частота металошукача. Є моделі, що функціонують на одній або різних частотах. При цьому будь-який мультичастотний металошукач характеризується універсальним застосуванням.

Модифікації з параметрами від 3 до 5 кГц належать до низькочастотних. З їх допомогою можна успішно шукати об'єкти на середній та великій глибині. Але такі пристрої не підійдуть для виявлення дуже дрібних предметів – наприклад, монет.

Металошукачі середньої частоти – 6-8 кГц – розраховані на багатофункціональне використання. Їх активно застосовують для археологічних розкопок.

Високочастотні прилади з параметрами від 14 до 20 кГц є найпотужнішим варіантом. Такі металодетектори призначені для пошуку об'єктів на глибинах. Мають дуже високу чутливість. 

На частотах більше 20 кГц функціонують надчастотні металошукачі. З їхньою допомогою можна знайти в товщі землі найдрібніші предмети.

Якщо ви не знаєте, де краще купити металошукачі Garrett, наш магазин пропонує вам здійснити таке придбання на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо продукцію лише з гарантією. Також в наявності є нові якісні металошукачі XP Metal Detectors за вигідною, доступною ціною.