Rutus

Показати 1-5 з 5 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 0001022

Металошукач Rutus Ultima

12 500 грн
Артикул: 00011985

Металошукач Rutus Argo NE

15 200 грн
Артикул: 0001092

Металошукач Rutus Alter 71 з катушкою DD 28 см

22 800 грн
Артикул: 00012289

Металошукач Rutus Atrex

30 000 грн
Металошукач Rutus Versa
 • Новинка
Артикул: 00012438

Металошукач Rutus Versa

31 000 грн

Вирішили чітко, що хочете придбати прилад для пошуку цікавого металу, але не можете визначитися який? Погано орієнтуєтесь, не знаєте, що особливого в грунтових моделях і за якими параметрами вибирати підводний? Напевно, переживаєте, що витратите тисячі гривень на китайський непотріб, який не принесе прибутку. Проходили це самі, розуміємо і тому пропонуємо купити металошукач Rutus, який сьогодні в Україні вважається одним з кращих. Не тільки через адекватну ціну, а й через технічну начинки.

Хто виробник

Rutus - продукція американської компанії Quest PRO. Бренд можна назвати порівняно новим, адже існує на ринку він менше 10-ти років. До речі, якщо купивши металошукач, на коробці ви прочитаєте, що зроблений він в Китаї - не дивуйтеся, їх дійсно там збирають.

Купити металошукач Rutus, цілевказувач, навігатор, а до того ж - взяти карту зі старовинними точками, можливими місцями скарбів, покласти все в рюкзак - хіба не це мрія авантюриста? А якщо ще й товаришів зібрати, прокинутися вранці і замість роботи відправитися на пошуки чогось цікавого, загадкового, що несе певну історію? Така поїздка - справжнє відкриття нових місць, красот і схованок. Напевно, кожен чоловік і навіть жінки в такій експедиції відчують себе слідопитами, не гірше тих, що показують в голлівудських фільмах. Тільки от іноді знайти дрібну річ у великому комі землі без спеціальних приладів є справжньою мукою. Використання піна допомагає локалізувати навіть найдрібніші предмети, при цьому залишаючи їх в цінності й схоронності. Навіть в тих випадках, коли знахідки сховалися в бетоні або замерзлих кулях землі.

Металодетектор Рутус відноситься до високотехнологічних електронних пристроїв, здатним знаходити різні металеві штучки на відстані, не маючи з ними точкового контакту. Купити металошукач Рутус можна в нашому інтернет-магазині, де виробник пропонує і доступну ціну, і офіційну гарантію на свої пристрої.

Металошукач Rutus в магазині онлайн

Придбання вважається перспективною покупкою в будь-якому місті. Особливо, якщо це міста з пляжами або річками. Адже такі населені пункти можна називати поповнюваним клондайком - сюди постійно може припливти щось нове. Так що якщо вам давно хотілося купити, обов'язково втілюйте це бажання. Шукати для покупки спеціальний магазин у вашому місті - не обов'язково. Все можна тепер купити онлайн, не переживаючи про якість. Адже до таких товарів гарантія йде в комплекті обов'язково.

З чого складається мд Rutus і які є моделі

Основні елементи:

 • Штанга. 
 • Котушка. 
 • Блок управління. 
 • Елемент живлення. 

Головна функція штанги - зібрати в одному місці всі елементи. Котушка металошукача - місце утворення електромагнітного поля, здатного діяти в радіусі котушки. Як тільки в перспективі з'являється метал, утворене всередині котушки електромагнітне поле змінюється, за рахунок чого подається сигнал на блок управління і оператор отримує повідомлення, що по периметру знайдена ціль. Чим дорожче металодетектор, тим більше радіус його роботи і точніше дані про ціль, наприклад, про глибину залягання "скарба". До речі, котушки до металошукачів йдуть із заводським незнімним захистом, що робить прилад не тільки чутливим (в хорошому сенсі цього слова), але і захищеним від впливів зовнішніх факторів.

Маленький переносний детектор, здатний визначати глибину залягання предметів і швидко їх витягати, називають словом "пінпоінтер" (Pinpointer).

Модель на вибір

Металошукач Rutus Alter 71

На нашому сайті поки є тільки 2 моделі детекторів:

 • Металошукач Rutus Ultima з можливістю вибору режиму пошуку серед таких варіантів: динамічний, статичний, змішаний.
 • Більш дорогий варіант - металошукач Рутус Альтер 71, який сміливо можна назвати більш потужним. 

Якщо представлені моделі вас зацікавили - зателефонуйте менеджерам і вони детально розкажуть про прилади, адже зовні вони дуже схожі, а відмінності з технічного боку все ж є.

До речі, в залежності від параметрів Reaction (швидкості відгуку), можна вибирати такі пошукові завдання:

 • Глибокий пошук - використовується з повільними проводками. Підходить для пошуку по старині, війні. Може стати корисним, якщо мета - великі предмети типу каски. Для "звичайного пошуку" не підходить. Причина - відсутність можливості відбудовуватися від грунтів з високою мінералізацією.
 • Другий - пошук монет і ювелірки. Доступна максимальна відбудова від грунту. 
 • Ще один Reaction - спрямований на виявлення дрібних кольорових предметів на землях, де відсоток мінералізації великий. 

Кращі шукачі металу в Україні: що говорять відгуки

На сьогодні металошукачам Рутус приписують топові позиції в світі по співвідношенню продуктивності і ціни. Хіба є ще прилади, здатні "винюхувати" монетки на 60 см і при цьому перебувати в середній ціновій категорії?

Переваги металодетектора і покупки на нашому сайті

 • Лопата, рюкзак, хабарниця для приладу - все це йде в подарунок. (Зверніть увагу, що цей список може змінюватися, інформація актуальна на момент написання статті).
 • Офіційна продукція від виробників - безсумнівно плюс. Перевірити це можна наявністю спеціальної наклейки на блоці управління і на гарантійному талоні. 
 • Гарантія від офіційного виробника. Звертайте увагу на гарантійні зобов'язання, щоб знати як правильно використовувати пристрій. На водні та грунтові металошукачі гарантії можуть бути різні. 
 • Якщо переживаєте за справність своєї покупки - оплачуйте після отримання та перевірки свого замовлення. 

Можливо, написаного тут, вам не вистачило для вибору металодетектора. Тоді не соромтеся - дзвоніть і ми з радістю поповнимо ваш багаж знань.