Міношукачі

Показати 1-12 з 18 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Металодетектор Nokta Simplex-UA
 • 12
 • 12
Артикул: 00012225

Металодетектор Nokta Simplex-UA

14 476 грн
Міношукач ImPULS
 • Хіт
Артикул: 0001265

Міношукач ImPULS

9 227 грн
Міношукач Кощей Х45
 • 12
 • 12
Артикул: 0001253

Міношукач Кощей Х45

18 864 грн
Артикул: 00012296

Міношукач VMW1

345 093 грн
Артикул: 00012113

Міношукач для транспорту: автомобіль, трактор і т.д.

65 000 грн
Дитячий металошукач Nokta Makro Midi Hoard
 • 12
Артикул: 0001061

Дитячий металошукач Nokta Makro Midi Hoard

6 160 грн
Міношукач Кощей Х45 Lite
 • 12
Артикул: 00012221

Міношукач Кощей Х45 Lite

13 944 грн
Артикул: 00012376

VX1 – магнітометр-комплект «Поверхня»

543 900 грн
Портативний ручний міношукач SD
 • 12
Артикул: 00012261

Портативний ручний міношукач SD

8 756 грн
Артикул: 00012203

Металодетектор VMC1

211 999 грн
Міношукач Impuls GL
 • Новинка
Артикул: 00012378

Міношукач Impuls GL

24 960 грн

Міношукачі: все, що ви хочете знати

За останній рік багато що змінилося, тому інтерес змістився з металошукачів на іншу категорію товарів. Міношукачі - це влаштування військового призначення, але сьогодні він часто необхідний і рядовим покупцям. Оскільки характеристики техніки відіграють важливу роль, варто надати час їх вивченню.

mina-1

Як вибирають обладнання для пошуку мін

Перше, що потрібно дізнатися про міношукачі , – це спосіб роботи. Відомо, що прилад здатний знайти вибухонебезпечні вироби в товстому шарі ґрунту, снігу чи воді. Для визначення місця небезпеки найчастіше акцентують увагу на наявності металевих складових. Проте насправді ситуація дещо відрізняється.

Особливістю спеціальної техніки є можливість визначити небезпечну зону діелектричної провідності. Це сигнал подає вибуховий пристрій, а прилад визначає підозрілі струми. Тому металошукачі не використовують для пошуку мін.

Щоб підібрати міношукач з урахуванням поставлених завдань, потрібно ознайомитись з декількома характеристиками. Насамперед рекомендовано вивчити:

 1. Тип обладнання. Застаріла спорядження для пошуку протипіхотних мін використовує індуктивне поле. Проте визначення небезпечних речовин, які містять залізних елементів, неможливе. Міношукач Garrett – техніка нового покоління, яка реагує на сигнали пристрою.
 2. Глибина пошуку. Небезпечні вироби рідко знаходяться на поверхні, тому потрібно використовувати сучасне обладнання. Апарати з глибиною пошуку до 3 метрів повністю відповідають завданням, тому мають стабільний попит.
 3. Габарити. Металошукачі , як і міношукачі , повинні бути зручними. Велика вага чи обмеження у переміщенні не бажані. З цієї причини покупці шукають апарат, який не завдаватиме незручностей. Від цього залежить якість робіт, і практичність.

Пам'ятайте, що використання військової техніки потребує особливої обережності оператора. Наявність професійних навичок дозволить своєчасно зреагувати на знахідку, а потім знешкодити її. Робити це самостійно не слід, адже результати непередбачувані.

Чи можна замінити міношукач

Використання металошукача з метою визначення можливої небезпеки неможливе. Враховуйте це, якщо хочете заощадити на покупці. Вартість спеціальних міношукачів вища, і це обумовлено кількома причинами:

 1. Можливість знайти неметалеві боєприпаси. Особливість техніки дозволяє визначити місцезнаходження небезпечних речовин без наявності металу у складі. Зробити це без міношукача не вдасться.
 2. Рекомендовані умови використання. Оскільки міношукачі новинка на українському ринку, вимоги до техніки особливі. Винятковість приладу дозволяє використовувати його у різних умовах без збочення результатів.
 3. Настроювання режиму роботи обладнання. Обмежений функціонал металошукачів не є характерним для військового обладнання. Користувач вибирає зручний режим роботи з урахуванням умов.

Заміна одного пристрою іншим не передбачена і конструкцією. Різниця не помітна новачкам і тим, хто раніше не шукав міношукач . Однак при детальному вивченні вдасться виділити низку параметрів, які говорять про неможливість відмовитися від використання спеціальної техніки.

Як вибрати обладнання в інтернет-магазині

Потрібно купити міношукач ? Зверніться за допомогою до професіоналів, які готові провести консультацію для швидкого пошуку вигідної пропозиції. Для цього менеджери вивчають особливості техніки, яка є у продажу, і діляться експертною думкою з покупцями.

Для більшої зручності можна використовувати запропонований функціонал сайту інтернет-магазину Fortuna :

 • система фільтрації нагоді для перерахування характеристик, які є обов'язковими для успішного використання;
 • детальний опис обладнання дозволить ознайомитися з особливостями та вибрати найкращу пропозицію;
 • інформація про виробника техніки допоможе переконатися в тому, що зроблений вибір був правильним.

Ретельний аналіз запропонованих варіантів доступний для всіх зацікавлених клієнтів. Товари, які представлені в асортименті, відповідають високим стандартам та показують відмінні результати на практиці. Продаж сертифікованої продукції є гарантією якості.

mina-2

Замовлення техніки для пошуку мін та металу

Оформити заявку можна в онлайн-режимі. Але перед цим рекомендовано вивчити підготовлений асортимент, перевірити відповідність особистим вимогам та переконатися у достатній ефективності. Щоб проблем не виникло, інтернет-магазин приготував короткі описи.

Для отримання додаткових відомостей про міношукачі, купити які можна з доставкою в міста України , варто зв'язатися з відділом консультування. Відповідальні менеджери готові провести консультацію та відповісти на всі запитання. Графік роботи служби відповідає заявленому сторінці.

Щоб замовити міношукачі , зверніть увагу на переваги роботи з дистриб'ютором:

 1. Широкий асортимент. Металошукачі та супутні аксесуари доступні в каталозі, тому проблем із придбанням не виникає.
 2. Гарантія якості. Продукція постачається в оригінальній упаковці. Окрім того, на всі товари передбачено гарантійне обслуговування.
 3. Вигідна ціна. Компанія - дистриб'ютор спеціальних товарів, тому ціни на міношукачі відрізняються доступністю.

Пошук необхідних аксесуарів та замовлення їх із доставкою не викликає незручностей. Оплата при отриманні дозволяє переконатися у сумлінності магазину та із задоволенням продовжувати співпрацю. Надання детальної інформації гарантовано, а регулярне оновлення асортименту допоможе знайти найкращі пристрої за вигідними цінами. Якісне обслуговування та відповідальність гарантовано, а відгуки клієнтів – найкраще тому підтвердження.