Аксесуари

Показати 1-12 з 181 товар.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 00012316

Сумка скарбошукача для знахідок "Торба-Мішок"

649 грн
Артикул: 00012138

Захисне скло Nokta

440 грн
Артикул: 00012140

Оригінальний чохол Легенда

880 грн
Артикул: 00012139

Кільце для NOKTA POINTER

264 грн
Артикул: 00012236

Чохол на блок SIMPLEX LITE/BT/ULTRA/SCORE

200 грн
Артикул: 0000850

Фірмові навушники Nokta Makro

5 676 грн
Артикул: 00012242

Чохол на блок DEUS 2

220 грн
Артикул: 00012303

Сумка хабарниця

270 грн
Артикул: 00012306

Хабарниця

270 грн
Артикул: 00012227

Навушники XP FX02

748 грн
Артикул: 00012298

Оригінальний чохол на блок Simplex LITE/BT/ULTRA

880 грн
Артикул: 00012270

Навушники для металошукача BTX 5

1 349 грн

Аксесуари для металошукача: все, що потрібно копателями

Що потрібно копачу-любителю і професіоналу, щоб дослідження нової локації принесло позитивний результат? Зрозуміло, знання, професійні навички і дещиця удачі. Крім цього, необхідні головні інструменти археолога - металошукачі і пінпоінтери. Але і це ще не все. Те, наскільки плідним і комфортним буде коп, визначають і аксесуари для металошукача.

Пристрій і різновиди металошукачів

Перш ніж вибирати аксесуари для металошукача, варто розібратися в пристрої сучасних детекторів. Дана інформація буде особливо корисна новачкам, які тільки збирають свій перший набір копача.

Согодні на ринку представлено кілька видів металодетекторів:

● грунтові - для пошуку об'єктів у землі;      

● підводні - допомагають відшукати металеві предмети під водою;      

● глибинні - виявляють предмети на великій глибині;      

● детектори для золотошукачів - для пошуку виробів з дорогоцінного металу в грунті або породі;      

● детектори для огляду - бувають портативними і рамковими.      

Незважаючи на різне призначення, працюють металошукачі однаково: за принципом вторинного радіосигналу. Включений детектор випромінює електромагнітне поле. Якщо поблизу від детектора знаходиться предмет з металу, хвилі відбиваються від нього і транслюються в приймач приладу. Детектор реагує на різницю излученной і отриманої частот.

Найбільш популярними в Україні були і залишаються грунтові і підводні детектори від таких виробників, як Minelab, XP і Garrett.

Влаштовані грунтові металошукачі приблизно однаково. Основні елементи конструкції:

  1. Блок керування. Це своєрідний «мозок» металошукача. Бо обробляє і дешифрує хвильові зміни, подаючи сигнал користувачеві. Цей сигнал може бути звуковим, світловим і світло-звуковим. Сучасні блоки управління доповнені вбудованими дисплеями і можуть бути знімними.

  2. Пошукова котушка. Це «щуп» детектора. Кругла або овальна котушка з пластика містить елементи для прийому і передачі. З'єднується з блоком управління кабелем або через блютуз.

  3. Нижня штанга. Металева трубка, на яку за допомогою кріплення встановлюють котушку.

  4. Верхня штанга. На ній кріпляться блок управління, рукоятка і підлокітник.

У сучасних моделях передбачений окремий слот для блоку живлення.

Необхідні аксесуари

Сьогодні у продажу можна знайти аксесуари для металошукача будь якої моделі. В асортименті магазину Fortuna представлені наступні пристрої та комплектуючі:

  1. Навушники для металошукача. Якісний прилад захистить від сторонніх шумів, допоможе вловити навіть дуже тихі сигнали передавача і трохи знизить витрати акумулятора. Чим щільніше навушники прилягають до вух, тим краще. Виробники детекторів, як правило, випускають і навушники до них. В асортименті представлені провідні та безпровідні, протиударні і водонепроникні моделі.

  2. Чохли для металошукача. Чохол із щільної тканини з вологовідштовхувальним просоченням захистить пристрій від потрапляння пилу і бруду, а також від механічних пошкоджень. Наявність чохла особливо важливо для процесорних металошукачів і моделей з чутливим блоком управління.

  3. Додаткові котушки. Строго кажучи, змінні котушки - це не зовсім аксесуари для металошукача, а, скоріше, комплектуючі, але рідкісний копач обходиться без них. Адже чим більше котушка, тим більше глибина пошуку. Крім того, в залежності від рельєфу застосовуються високочастотні або низькочастотні котушки.

  4. Захист для котушки. Спеціальна накладка з протиударного пластика захистить саму вразливу частину металошукача під час копу.

  5. Штанга. На вибір в магазині представлені верхні та нижні штанги для металошукачів від різних виробників, а також універсальні вироби, сумісні з більшістю популярних моделей. Розбірні штанги виготовляються з легких сплавів, наприклад карбону. У них передбачена можливість кріплення для різних блоків живлення. Шукачі скарбів можуть вибрати штангу фіксованої довжини або телескопічну.

  6. Підлокітники. Ця деталь детекторів виготовляється з пластика, тому іноді ламається і підлягає заміні. У магазині Fortuna представлені моделі з металу і посиленого пластику.

Елементи живлення

Шукачеві скарбів рекомендується мати додаткові джерела живлення для обладнання. За відгуками досвідчених користувачів, на коп потрібно брати не менше двох комплектів запасних батарей або акумуляторних панелей.

В асортименті магазину Fortuna представлені наступні аксесуари для металошукача:

● відсіки для батарей;      

● акумулятори різної ємності;      

● портативні зарядні пристрої;      

● крони і пальчикові батарейки.      

Важливі дрібниці для комфортного копа

Крім таких важливих комплектуючих, як навушники або запасна котушка, шукачеві необхідно пам'ятати про дрібниці, які зроблять пошук більш комфортним і допоможуть продовжити термін експлуатації обладнання.

Додаткові аксесуари для металошукача:

● краплезахисний чохол - запобігає потраплянню вологи в блок управління;      

● ущільнювальні шайби - розташовуються між котушкою і штангою, щоб зменшити знос кріплення;      

● поліуретанові і поролонові накладки на ручку металошукача - покращують хват.      

На копі також знадобляться рюкзак, сумка для знахідок, розвантажувальний жилет. Перераховані аксесуари для металошукача представлені в каталозі магазина Fortuna.

Переваги інтернет-магазину Fortuna

Компанія пропонує великий асортимент товарів для пошуку, починаючи від габаритного обладнання, такого, як пошукові магніти, до супутніх дрібниць: батарейок, саперних лопат та інших товарів. Fortuna працює безпосередньо з виробниками і пропонує тільки оригінальні металошукачі та комплектуючі до них.

Магазин надає гарантію на всю продукцію та проводить обслуговування приладів в сервісному центрі. Фахівці компанії також надають технічну підтримку по налаштуванню і експлуатації обладнання.