Новинки металошукачів 2023

Попередній Наступна
Новинки металошукачів 2023

Шукати старовинні монети, артефакти та прикраси – захоплення багатьох людей. Це не лише цікаве заняття, а й можливість непогано заробити. Щоб шукати цінності, потрібно добре підготуватися. Важливими атрибутами у цій справі є металошукачі. Пристрої призначені для того, щоб знаходити металеві предмети, які заховані під землею чи водою.

Принцип роботи та види пристроїв

Принцип роботи полягає у безконтактному пошуку предметів у піску, ґрунті, під водою, у стінах чи деревині. Принцип роботи розрізняють в залежності від того, який саме метал і де його необхідно визначити. Новинки металошукачів 2023, які зараз є на ринку, допоможуть у пошуку скарбів, захованих на великій глибині. Для застосування такого пристрою потрібно розуміти принцип та особливості його роботи.

Принципи роботи приладу

В основі роботи лежить створення магнітного поля навколо котушки. За рахунок цього у металевому предметі, що виявляється, змінюється магнітний потік. У знайденої цінності створюється магнітне поле, яке вловлює котушка металошукача. Потім блок управління передається сигнал. Після обробки інформації вона виводиться на екран у вигляді числових значень.

Якими бувають металошукачі

New-metal-detectors-1

Існує кілька варіантів пристроїв, які варто розглянути детальніше.

 • Ґрунтовий. Застосовується для пошуку дрібних речей поблизу під піщаним шаром або лісовою підстилкою. Ґрунтові металошукачі ідеально підходять для новачків. Це найдешевші та доступніші види металошукачів. У таких пристроях застосовується єдина частота, але може відхилятися – у цьому принцип виявлення даного металошукача. Зазвичай пристрій не містить дисплея, тому передача сигналу відбувається за рахунок звуку. У деяких випадках прилади мають аналізатори, що визначають тип металу кольоровий або чорний. Вироби з робочою частотою можна зробити самостійно.
 • Напівпрофесійний. Має багаточастотний діапазон, тим і відрізняється від ґрунтового. Містить декілька випромінювачів частоти зондування. Легко можуть виявити монету на глибині 15 см. Відповідно ціна цих приладів перевищує в 2-3 рази попередній варіант. Підходить для тих, хто вже має досвід роботи із подібними пристроями. Серед цих видів є на ринку новинки металошукачів 2023 року, які допоможуть у пошуку скарбів.
 • Професійний. Працює у багаточастотному режимі, можуть бути задіяні різні комбінації частот зондування. Дозволяє навіть розпізнавати контури предмета, його вагу та глибину розташування. Прилад із цифровою базою майже завжди містить дисплей. Відштовхуючись від характеру пошуку, можна встановити робочу частоту: наприклад, щоб знайти предмет на великій глибині, знадобиться низька. Сучасні прилади здатні реагувати на монету, розташовану на глибині до 25 см.
 • Пристрої для пошуку золота. Професійний прилад спеціалізованого призначення. Належать до досить високого цінового сегменту. Підходить для визначення покладів золота та кольорових металів, що знаходяться під завалами. Серед таких пристроїв є ефективні новинки металошукачів 2023 року.
 • Глибинний пристрій. За принципом роботи нагадує ехолокатор. У роботі застосовується генератор електромагнітних хвиль з такою потужністю, яка дозволяє зондувати до 6 метрів у глибину. Таке обладнання може знайти великі металеві об'єкти на максимальній глибині. Сигнал передається за допомогою чутливого приймача. До недоліків приладу можна віднести те, що дрібні предмети не виявляє, навіть якщо вони розташовуються на невеликій глибині. Для таких пристроїв застосовуються імпульсні генератори, за допомогою яких можна підвищити ефективність зондування та заощадити енергію акумулятора. За допомогою таких металошукачів шукають трубопроводи, кабелі, підйомні споруди. У деяких випадках використовуються археологами. Шукайте у каталозі новинки металошукачів 2023.
 • Підводні пристрої. Використовуються в дайвінгу, належать до напівпрофесійних приладів, захищені від проникнення води. За рахунок їх високої ціни не мають великої популярності, частіше можна зустріти переобладнані. Щоб знаходити під водою метали застосовуються глибинні, які є досить простими. Вони можуть легко знайти масивні предмети в товщі дна до 5 метрів.

Вибирають металошукачі залежно від того, які завдання вони мають вирішувати.

Новинки металошукачів 2023 року

 1. Minelab Manticore. Є новим поколінням підводних мультичастотних металошукачів, що мають інноваційне рішення Multi IQ+. Завдяки використанню цієї технології, даний металодетектор отримав велику потужність та може працювати в кількох діапазонах. На даний момент, Мінелаб Мантикор - це найкраща модель виробника.
 2. Minelab Equinox 900. Це удосконалена модель покоління металошукачів Equinox від виробника Minelab, є продовженням лінійки та революційним пристроєм у цій сфері. Данний прилад є результатом використання сучасної технології Minelab, де кілька детекторів працюють в одному пристрої, що дозволяє вирішувати безліч проблем та розширює межі його використання.
 3. Minelab Equinox 700. Це також нова генерація лінійки металошукачів Equinox. Новинка має всі якості, які необхідні для подібних пристроїв. Це один з найчутливіших ґрунтових металошукачів, за допомогою якого ви можете легко виявити старовинні прикраси, монети та аксесуари.
 4. Minelab X-TERRA PRO. Модель є відродженням серії металошукачів X-TERRA. Його високоякісна конструкція та надійна робота роблять його ідеальним для професійних та досвідчених користувачів, а також для початківців. 
 5. Нова генерація бюджетних металошукачів лінійки Simplex від виробника Nokta Makro, що була нещодавно презентована на виставці IWA OutdoorClassics 2023. Наразі технічної інформації про моделі немає, відомо, що всього нових металошукачів буде три: Simplex LiteSimplex BTSimplex Ultra

Де придбати новинки металошукачів 2023 року

Щоб придбати якісні пристрої, потрібно знайти надійних виробників. Компанія "Фортуна" пропонує широкий вибір інструментарію, який допоможе знаходити різні предмети, що знаходяться під землею. У каталозі є металошукачі Мінелаб, новинки, які можуть зацікавити справжніх мисливців за скарбами. Ознайомитись з характеристиками можна на сайті інтернет-магазину. Тут ви знайдете професійні новинки металошукачів 2023 та для новачків. Пристрої постачають великі виробники металодетекторів, тому кожен продукт пройшов необхідні перевірки перед тим, як надійти у продаж.

Усі позиції мають гарантію, а сервісні центри розташовані у великих містах України. Гарантійне обслуговування призначене лише для сертифікованих товарів, що вкотре підтверджує, що всі прилади в каталозі оригінальні. Перед тим як звертатися до сервісного центру, необхідно ознайомитись з усіма умовами, що вказані на сайті.

Нові металошукачі – особливі товари, тому клієнтам часто потрібна консультація. Зверніться до служби технічної підтримки за допомогою контактного номера телефону, електронної пошти або форми зворотного зв'язку. Також є можливість відвідати торгову точку, якщо ви перебуваєте в одному з міст, перерахованих у розділі “Контакти”.

Металошукачі новинки можуть продаватися за акцією, а це означає, що ціни на них будуть тимчасово знижено. Слідкуйте за всіма оновленнями, щоб уникнути можливості заощадити. Інтернет-магазин Fortuna пропонує різноманітні знижки на новинки металошукачів 2023 та лояльні умови для комфорту своїх клієнтів. Пристрої можна купувати в кредит або розстрочку. Це набагато зручніше, адже не кожен може собі дозволити виділити бюджет на придбання пристрою або готовий до придбання без попередньої спроби. Заходьте на сайт компанії та оцініть усі переваги співпраці!

Інші статті

2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше
2024-01-01

Металошукач - ідеальний подарунок

Металошукач – це не просто технічний пристрій, а можливість розкрити таємниці навколишнього світу, приховані в землі та піску. І коли йдеться про обрання ідеального металошукача як подарунка, ми хочемо, щоб цей вибір був насправді особливим. У цій статті ми розглянемо, чому купити металошукач від Нокта – це придбати не просто техніку, а справжнє віконечко до світу пригод та скарбів.

Детальніше
2023-12-01

Металошукачі Nokta Score і Nokta Double Score — новинка на ринку металошукачів

Пошук цінних речей завжди викликав захоплення та інтригу. Чи стежили ви коли-небудь за пригодами скарбошукачів у фільмах чи читали захоплюючі історії про їхні відкриття? Якщо так, то ви, напевно, розумієте, як важливо мати в найманці ефективний та надійний інструмент для цієї незабутньої пригоди.

Детальніше