Новинки металошукачів 2023

Попередній Наступна
Новинки металошукачів 2023

Шукати старовинні монети, артефакти та прикраси – захоплення багатьох людей. Це не лише цікаве заняття, а й можливість непогано заробити. Щоб шукати цінності, потрібно добре підготуватися. Важливими атрибутами у цій справі є металошукачі. Пристрої призначені для того, щоб знаходити металеві предмети, які заховані під землею чи водою.

Принцип роботи та види пристроїв

Принцип роботи полягає у безконтактному пошуку предметів у піску, ґрунті, під водою, у стінах чи деревині. Принцип роботи розрізняють в залежності від того, який саме метал і де його необхідно визначити. Новинки металошукачів 2023, які зараз є на ринку, допоможуть у пошуку скарбів, захованих на великій глибині. Для застосування такого пристрою потрібно розуміти принцип та особливості його роботи.

Принципи роботи приладу

В основі роботи лежить створення магнітного поля навколо котушки. За рахунок цього у металевому предметі, що виявляється, змінюється магнітний потік. У знайденої цінності створюється магнітне поле, яке вловлює котушка металошукача. Потім блок управління передається сигнал. Після обробки інформації вона виводиться на екран у вигляді числових значень.

Якими бувають металошукачі

New-metal-detectors-1

Існує кілька варіантів пристроїв, які варто розглянути детальніше.

 • Ґрунтовий. Застосовується для пошуку дрібних речей поблизу під піщаним шаром або лісовою підстилкою. Ґрунтові металошукачі ідеально підходять для новачків. Це найдешевші та доступніші види металошукачів. У таких пристроях застосовується єдина частота, але може відхилятися – у цьому принцип виявлення даного металошукача. Зазвичай пристрій не містить дисплея, тому передача сигналу відбувається за рахунок звуку. У деяких випадках прилади мають аналізатори, що визначають тип металу кольоровий або чорний. Вироби з робочою частотою можна зробити самостійно.
 • Напівпрофесійний. Має багаточастотний діапазон, тим і відрізняється від ґрунтового. Містить декілька випромінювачів частоти зондування. Легко можуть виявити монету на глибині 15 см. Відповідно ціна цих приладів перевищує в 2-3 рази попередній варіант. Підходить для тих, хто вже має досвід роботи із подібними пристроями. Серед цих видів є на ринку новинки металошукачів 2023 року, які допоможуть у пошуку скарбів.
 • Професійний. Працює у багаточастотному режимі, можуть бути задіяні різні комбінації частот зондування. Дозволяє навіть розпізнавати контури предмета, його вагу та глибину розташування. Прилад із цифровою базою майже завжди містить дисплей. Відштовхуючись від характеру пошуку, можна встановити робочу частоту: наприклад, щоб знайти предмет на великій глибині, знадобиться низька. Сучасні прилади здатні реагувати на монету, розташовану на глибині до 25 см.
 • Пристрої для пошуку золота. Професійний прилад спеціалізованого призначення. Належать до досить високого цінового сегменту. Підходить для визначення покладів золота та кольорових металів, що знаходяться під завалами. Серед таких пристроїв є ефективні новинки металошукачів 2023 року.
 • Глибинний пристрій. За принципом роботи нагадує ехолокатор. У роботі застосовується генератор електромагнітних хвиль з такою потужністю, яка дозволяє зондувати до 6 метрів у глибину. Таке обладнання може знайти великі металеві об'єкти на максимальній глибині. Сигнал передається за допомогою чутливого приймача. До недоліків приладу можна віднести те, що дрібні предмети не виявляє, навіть якщо вони розташовуються на невеликій глибині. Для таких пристроїв застосовуються імпульсні генератори, за допомогою яких можна підвищити ефективність зондування та заощадити енергію акумулятора. За допомогою таких металошукачів шукають трубопроводи, кабелі, підйомні споруди. У деяких випадках використовуються археологами. Шукайте у каталозі новинки металошукачів 2023.
 • Підводні пристрої. Використовуються в дайвінгу, належать до напівпрофесійних приладів, захищені від проникнення води. За рахунок їх високої ціни не мають великої популярності, частіше можна зустріти переобладнані. Щоб знаходити під водою метали застосовуються глибинні, які є досить простими. Вони можуть легко знайти масивні предмети в товщі дна до 5 метрів.

Вибирають металошукачі залежно від того, які завдання вони мають вирішувати.

Новинки металошукачів 2023 року

 1. Minelab Manticore. Є новим поколінням підводних мультичастотних металошукачів, що мають інноваційне рішення Multi IQ+. Завдяки використанню цієї технології, даний металодетектор отримав велику потужність та може працювати в кількох діапазонах. На даний момент, Мінелаб Мантикор - це найкраща модель виробника.
 2. Minelab Equinox 900. Це удосконалена модель покоління металошукачів Equinox від виробника Minelab, є продовженням лінійки та революційним пристроєм у цій сфері. Данний прилад є результатом використання сучасної технології Minelab, де кілька детекторів працюють в одному пристрої, що дозволяє вирішувати безліч проблем та розширює межі його використання.
 3. Minelab Equinox 700. Це також нова генерація лінійки металошукачів Equinox. Новинка має всі якості, які необхідні для подібних пристроїв. Це один з найчутливіших ґрунтових металошукачів, за допомогою якого ви можете легко виявити старовинні прикраси, монети та аксесуари.
 4. Minelab X-TERRA PRO. Модель є відродженням серії металошукачів X-TERRA. Його високоякісна конструкція та надійна робота роблять його ідеальним для професійних та досвідчених користувачів, а також для початківців. 
 5. Нова генерація бюджетних металошукачів лінійки Simplex від виробника Nokta Makro, що була нещодавно презентована на виставці IWA OutdoorClassics 2023. Наразі технічної інформації про моделі немає, відомо, що всього нових металошукачів буде три: Simplex LiteSimplex BTSimplex Ultra

Де придбати новинки металошукачів 2023 року

Щоб придбати якісні пристрої, потрібно знайти надійних виробників. Компанія "Фортуна" пропонує широкий вибір інструментарію, який допоможе знаходити різні предмети, що знаходяться під землею. У каталозі є металошукачі Мінелаб, новинки, які можуть зацікавити справжніх мисливців за скарбами. Ознайомитись з характеристиками можна на сайті інтернет-магазину. Тут ви знайдете професійні новинки металошукачів 2023 та для новачків. Пристрої постачають великі виробники металодетекторів, тому кожен продукт пройшов необхідні перевірки перед тим, як надійти у продаж.

Усі позиції мають гарантію, а сервісні центри розташовані у великих містах України. Гарантійне обслуговування призначене лише для сертифікованих товарів, що вкотре підтверджує, що всі прилади в каталозі оригінальні. Перед тим як звертатися до сервісного центру, необхідно ознайомитись з усіма умовами, що вказані на сайті.

Нові металошукачі – особливі товари, тому клієнтам часто потрібна консультація. Зверніться до служби технічної підтримки за допомогою контактного номера телефону, електронної пошти або форми зворотного зв'язку. Також є можливість відвідати торгову точку, якщо ви перебуваєте в одному з міст, перерахованих у розділі “Контакти”.

Металошукачі новинки можуть продаватися за акцією, а це означає, що ціни на них будуть тимчасово знижено. Слідкуйте за всіма оновленнями, щоб уникнути можливості заощадити. Інтернет-магазин Fortuna пропонує різноманітні знижки на новинки металошукачів 2023 та лояльні умови для комфорту своїх клієнтів. Пристрої можна купувати в кредит або розстрочку. Це набагато зручніше, адже не кожен може собі дозволити виділити бюджет на придбання пристрою або готовий до придбання без попередньої спроби. Заходьте на сайт компанії та оцініть усі переваги співпраці!

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше