Minelab Manticore

 • 4

Артикул: 00012081

В наявності
Ціна: 87 780 грн Новинка

Металошукач Minelab MANTICORE з Multi-IQ+

Minelab Manticore є новим поколінням підводних мультичастотних металошукачів, наділених інноваційним рішенням Multi IQ+. За рахунок використання цієї технології даний металодетектор отримав велику потужність і може працювати у кількох діапазонах. Цікаво, що продуктивність пристрою зросла на 50%.

Мінелаб Мантікора вийшов на ринок в останній місяць літа 2022 року. Про його потужність вже говорить сама назва: мантикора – це персонаж із давньогрецьких міфів, який живиться людьми, що володіє тулубом лева, людською головою та хвостом із отруйними шипами. Більш детальну інформацію про Manticore Multi IQ+ можна дізнатись у нашому матеріалі.

Технічні особливості

Зовнішність Minelab Manticore нагадує Minelab Equinox, який вийшов на ринок раніше. Але при більш пильному погляді в очі впадає більш вдосконалений дизайн блоку, що управляє, зручний регульований підлокітник, що дозволяє комфортно шукати вироби. Але металошукач Minelab Manticore відрізняють і такі технічні параметри:

 • відрізняється ґрунтовим або підводним призначенням;
 • має 5 частот виявлення;
 • наділений кольоровим рідкокристалічним дисплеєм з підсвічуванням;
 • отримав глибинний індикатор.

Крім того, Minelab Manticore має режим пінпоінтера , кілька варіантів ідентифікації цілей, систему налагодження перешкод. Також прилад отримав 11-дюймові котушки з гідроізоляцією , що дає можливість пристрою стабільно функціонувати навіть у несприятливих умовах.

Доповнює весь перелік параметрів Minelab Manticore інтегрований акумулятор, можливість підключення навушників (провідних та бездротових) та можливість занурення на глибину до 5 метрів.

Переваги

Крім сучасних дизайнерських рішень, якими наділений Minelab Manticor, пристрій славиться ще кількома перевагами:

 1. Наявність рішення Multi IQ+. Під ним розуміють синхронний мотор, що передає більше потужності за допомогою котушки в більш широкому діапазоні цілей. Революційна технологія від виробника дозволила металодетектору покращити ідентифікацію та поділ цілей. Також розпізнавання можна налаштовувати відповідно до особистих уподобань.
 2. Технологія Fast Response За її допомогою металошукач оперативно визначає цілі, щоб можна було швидко відрізнити сміття від скарбів.
 3. Потужна карта. Ця перевага дозволить визначити мету за допомогою дворівневої ідентифікації.
 4. Пошукові режими. Пристрій має великий набір з 10 режимів, що дозволяють досліджувати поверхню та місцевості в різних умовах.
 5. Легкість та компактність. Маса металошукача дорівнює 1,3 кг, тому його можна завжди носити із собою.
 6. Інтуїтивність керування. За допомогою великого РК-дисплея можна отримати чітку картинку та керувати налаштуваннями.
 7. Налагодження. У складних умовах можна досягти підвищеної чутливості.
 8. Підсвічування та вібрація. Металеві вироби можна знайти навіть тоді, коли сонце зайшло. Прилад оснащений ліхтариком Control Box, регульованим підсвічуванням і клавіатурою з вібрацією, що підсвічується.
 9. Оновлення ПЗ. Це дозволить розширити можливості пристрою після придбання на перспективу.

Словом, Minelab Manticore об'єднав у собі найкращі рішення від детекторів серій EQUINOX та CTX 3030. Це дві топові лінійки металодетекторів провідної компанії Minelab, тому новий металошукач має стати одним із найвизначніших рішень на ринку в майбутньому.

Сфера використання

Minelab Manticore – пристрій, який надасть незамінну послугу шукачам скарбів та іншим любителям скарбів. За рахунок герметичного корпусу і гідроізоляції котушки детектор може без проблем працювати під водою і сортувати предмети, що потрапляють, тобто може визначити де сміття, а де скарб. Це забезпечується вбудованою системою налагодження та ідентифікації.

Крім того, Minelab Manticore може використовуватись у таких сферах людської діяльності:

 • археологія;
 • дайвінг;
 • військова справа;
 • будівництві.

Тобто прилад можна використовувати для пошуку цінностей, значущих для археологічних досліджень, для прокладання кабелів або знаходження підозрілих предметів, таких як міни або інші металеві вироби, що становлять небезпеку для життя людей.

Також Minelab Manticore позиціонується виробником ще як і ґрунтовий металошукач, тому його можна застосувати і для пошуку різних металевих предметів і в ґрунті. Професійним військовим, будівельникам або археологам такий прилад стане в нагоді якнайкраще.

Комплектація: 

 • Блок управління
 • Штанга в зборі (карбонова)
 • Котушка 11 дюймів.
 • Навушники безпровідні ML85
 • Магнітний кабель зарядки
 • Захисна плівка ни дисплей - 5 шт.

Де купити

Придбати Minelab Manticore пропонує перевірений інтернет-магазин Fortuna , розташований у Хмельницькому. Ключовими перевагами платформи є:

 • гарна репутація, напрацьована за десять років присутності на ринку;
 • широкий спектр продукції - від металошукачів до різноманітних інструментів;
 • прямі поставки товарів за вигідними для споживачів цінами;
 • висока якість та гарантія на всі вироби в магазині;
 • оперативна доставка у всі регіони України.

Крім того, в магазині можна придбати і котушки для металошукачів Minelab. Наші фахівці допоможуть у виборі товарів – варто тільки з ними зв'язатися, і ви можете отримати якісну консультацію щодо товару, що вас цікавить, будь то металошукачі Minelab або будь-який інший інструмент.

У нас зібрано оптимальні рішення металошукачів в Україні, які мають гарантійні зобов'язання та офіційні голограми виробників. Це свідчить про їхню справжність і високу якість пропонованої продукції.

Наш інтернет-магазин пропонує вигідні умови співпраці – якщо ви хочете купити Minelab Manticore , то компанія гарантовано надасть вам подарунок. Звертайтесь до нас, і ви отримаєте не тільки товар найвищої якості та професійне обслуговування, але й добре проведете час.

Призначення Амфібія
Країна походження Австралія
Minelab Інші
VDI Є
Живлення АКБ
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація Багатотональна
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача Multi-IQ
Робоча частота Мультичастотні
Максимальна глибина до 2-х метрів
Мультичастота Є
Глибина на монету 40-45 см.
Підводний Так
По виробнику Minelab

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Жора
2022-09-28
Скільки на нього гарантія буде?
image
Адміністратор
2023-04-28
Жора
Скільки на нього гарантія буде?
Добрий день. Гарантія 3 роки