Металошукач Garrett ACE 400i

Артикул: 0000590

В наявності
Ціна: 19 888 грн Знайшли дешевше?

Металошукач Garrett ACE 400i - останній і самий функціональний металошукач з серії новинок Garrett 2016 року. Даний металошукач є послідовником Garrett Euro ACE. Прилад зберіг в собі всі характеристики минулої моделі при цьому отримавши корисні нововведення. Якщо Ви є цінителем якісних речей і розумієте ціну функціоналу - Вам обов'язково потрібно купити Garrett ACE 400i.

Огляд металошукача Garrett ACE 400i

Металошукач Garrett ACE 400i придбав додатковий функціонал, що дозволяє збільшити технічний потенціал приладу.

Збільшена частота пошуку

Як не дивно, але нова модель отримала дуже пристойний «бонус» у вигляді підвищеної частоти пошуку. Замість 8,25 кГц, Garrett 400i працює на частоті 10кГц! Тепер Ваш прилад буде ще чутливий до дрібних предметів, а також монетам на ребрі.

Функція Iron Audio

Ця функція дозволяє активувати сигналізацію чорних металів в режимі дискримінації. Завдяки цій функції можна відокремити металевий «сміття» від хороших знахідок. Функція активно використовуються в приладах Garrett AT PRO.

VDI число (Target ID)

Цифровий ідентифікатор є основною зміною в новій лінійці металошукачів Garrett. Ця функція присутня у всіх моделях і є родзинкою цих приладів. VDI число дозволяє більш точно визначити тип металу, тим самим спрощуючи процес відсіву непотрібних предметів.

Металлоискатель Garrett ACE 400i

Зміщення частоти

Крім підвищеної частоти, Garrett ACE 400i має можливість зміщення частоти на невелике значення. Це дозволяє відбудувати від перешкод і інших приладів.

Нова штанга Garrett ACE 400i

Як і всі нові моделі, Garrett 400i має нову штангу з цанговими зажимами і засувками. Штангу «зайняли» у всім відомого металошукача Garrett AT PRO. Завдяки цій штанзі Ви отримуєте ідеальний пошук без люфтів і зсувів.

Металлоискатель Garrett ACE 400i

Функціональні характеристики Garrett ACE 400i

Функціональні характеристики приладу зберегли всі моменти попередньої моделі. Крім цього, додалися нові опції, згідно з нововведеннями. Garrett ACE 400i має такі режими роботи:

 • Монети;
 • Реліквії;
 • Користувальницький;
 • Ювелірка;
 • Всі метали.

Для точного визначення місцезнаходження цілі присутній режим Pinpoint. Для дісркімінаціі доступно 12 сегментів. Під чорні виділено 6 секторів. Налаштування чутливості доступна в діапазоні 8 поділок. Сигналізація заряду батареї залишилася колишньою і складається з 4-х позицій. Дискримінація проводиться в звичайному стилі, методом відключення секторів. Нова функція «скоса» частоти здійснюється за допомогою затиснення клавіш «Вимикання / Включення дискримінації» та гойдалки переміщення покажчика дискримінації.

Комплектація

 • металошукач
 • Штанга
 • Котушка 8,5х11 дюймов DD
 • Навушники
 • Чохол для блока управління
 • Захист для котушки
 • Інструкція
 • Гарантія

Купити металошукач Garrett ACE 400i можна в нашому інтернет магазині. Безкоштовна доставка і оплата при отриманні гарантовані.

Призначення Грунтові
Країна походження США
Garrett Ace150/250/Euro/300i/400i
VDI Є
Живлення АА
Штанга S-подібна
Пінпоінт Є
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Немає
Тональна ідентифікація 3-5
Балансування грунту Немає
ЖК дисплей Є
Дискримінація Ні
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота 10 кГц
Максимальна глибина до 1.2 метра
Вага 1,3 кг
Глибина на монету до 25 см.
comments powered by Disqus