Доставка і оплата

Інтернет магазин металошукачів "Fortuna" надає наступні методи оплати:

 • Готівкою і банківською картою в магазині;
 • Накладений платіж - в даному випадку покупець має можливість перевірити товар і тільки після цього зробити оплату. При такому способі оплати, покупець оплачує послугу повернення грошей. Накладений платіж доступний для категорій "Металошукачі", "Котушки для металошукачів" і "Пінпоінтери".
 • Оплата на розрахунковий рахунок з урахуванням ПДВ чи без урахування ПДВ.
 • Переказ грошей на картку ПриватБанку. Клієнт додатково сплачує 0,5% від суми замовлення - комісія банку;
 • Еквайринг - оплата продукції на сайті, за допомогою системи «Liqpay» - оплата банківською картою;
 • Покупка в кредит - оформлення кредитного платежу за допомогою кредитної картки ПриватБанку.

Один з найшвидших і надійних методів - це оплата на рахунок. Для оплати Вам необхідно використовувати Приват24 або касу будь-якого банку. Для оплати через Приват24 Вам потрібно перейти закладку "Всі послуги" та пункт "По Україні".

 

 

Після цього потрібно заповнити дані для оплати:
 1. 30113136
 2. ДIДЖIТАЛ ЕНД АНАЛОГ CICTEMC
 3. 26000215724200
 4. 351005
 5. Оплата за товар згiдно Рахунку-фактури №(указывает менеджер при заказе) вiд (дата - указывает менеджер при заказе) вiд (Ф.И.О.), в тому числi ПДВ (указывает менеджер при заказе) грн.
 6. (сумма платежа)

Після оплати потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО передзвонити і надати квитанцію про оплату.


 

Для більш комфортних покупок ми надаємо різні методи доставки товарної продукції. При замовленні товарів з категорії «Металошукачі» і «Котушки до металошукачів» доставка - БЕЗКОШТОВНА! Також, якщо Ви оформили замовлення на суму більше 2000 грн., Безкоштовна доставка Вам гарантована (за виключенням товарів з категорії б/в).

У разі оплати доставки покупцем, середня вартість доставки складає 70-100 грн.

Також Ви можете забрати товар самостійно з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку до дверей за допомогою Нової пошти.

Якщо у Вас виникли питання або побажання - телефонуйте нам, ми із задоволенням Вам відповімо.
Найпопулярнішим, на даний момент, є доставка за допомогою служби «Нова Пошта». Даний тип доставки дозволяє перевірити комплектацію всього замовлення і кожного товару окремо. При цьому Ви можете вивчити правильність заповнення супутніх документів, а також переконається у відсутності на товарах механічних пошкоджень і перевірити працездатність механічних вузлів. І звичайно-ж включити пристрій і перевірити працездатність. Час доставки становить 1-2 дні.