Металошукач Garrett ACE 200i

Металошукач Garrett ACE 200i - наймолодша модель серед новинок Garrett. Цей прилад прийшов на заміну Garrett ACE 150. Металошукач знайшов деякі оновлення, які «освіжили» його функціонал. Якщо Вам потрібен бюджетний металошукач з хорошими характеристиками, ми рекомендуємо купити Garrett ACE 200i.

Огляд металошукача Garrett ACE 200i

VDI число (Target ID)

Це, мабуть, основна зміна в функціоналі даного приладу. Тепер новий Garrett ACE 200i відображає VDI число, так званий цифровий ідентифікатор. За допомогою даної можливості користувач може простіше визначити тип металу.

Металлоискатель Garrett ACE 200i

Нова штанга Garrett ACE 200i

Крім нової функції ідентифікації, металошукач оснащений новою штангою з цанговими зажимами і засувками. Вам більше не потрібно придумувати фіксатори з підручних засобів, щоб прибрати люфт штанги при роботі. Особливо це актуально при роботі з великими котушками.

Металлоискатель Garrett ACE 200i

Функціональні характеристики Garrett ACE 200i

Металошукач Garrett ACE 200i зберіг весь функціонал попередньої моделі. Присутні звичні заводські режими:

  • Монети;
  • Ювелірка;
  • Всі метали.

Налаштування чутливості має 4 значення і регулюється натисненням однієї кнопки. Дискримінація проводиться в звичайному стилі, методом перемикання стандартних режимів. Частота роботи залишилася колишньою - 6,5 кГц. Котушка також залишилася колишньою.

Катушка Garrett ACE 200i

Комплектація

Штанга верхня в зборі з блоком управління і підлокітником, штанга середня, штанга нижня, гвинти для кріплення, еліптична котушка 6,5х9 "PROformance (занурювана), 4 батареї АА, інструкція користувача.

Купити металошукач Garrett ACE 200i можна в нашому інтернет магазині. Безкоштовна доставка і оплата при отриманні гарантовані.

 

Призначення Грунтові
Країна походження США
Garrett Ace150/250/Euro/300i/400i
VDI Є
Живлення АА
Штанга S-подібна
Пінпоінт Немає
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Немає
Тональна ідентифікація 3-5
Балансування грунту Немає
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота 6 кГц
Максимальна глибина до 1.2 метра
Вага 1,2 кг
Глибина на монету 17-20 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук