Металошукач Garrett Ace 150

Garrett Ace 150 - один з найпопулярніших, бюджетних металошукачів свого часу. Яскравий попередник тепер уже популярної Аськи - Garrett Ace 250. Відмінний металошукач, що втілив у собі досвід та новітні технології компанії Garrett. Не дивлячись на свій пристойний «вік», старий добрий Ейс 150 може дати фору багатьом більш новим металошукачам, тим самим викликаючи у шукачів скарбів бажання купити Garrett Ace 150.

Складові елементи Garrett Ace 150

Пристрій представлений у звичному для всіх монетників вигляді. S-подібна телескопічна штанга, що складається з 2-х частин.

Металошукач Garrett Ace 150

На верхній штанзі розташований підлокітник і блок управління. Нижня штанга має розсувну конструкцію, що дозволяє регулювати довжину металошукача. На нижній штанзі кріпитися котушка Garrett ACE 6,5x9. Котушка має еліптичну форму, що дозволяє швидко знаходити центр предмета.

Верхня штанга Garrett ACE 150Котушка Garrett ACE 150

Що вміє Garrett Ace 150?

Металошукач призначений для пошуку монет, ювелірних виробів, а також інших артефактів з чорних і кольорових металів. Ace 150 оснащений монохромним дисплеєм, на якому відображається тип цілі, значення дискримінатора, приблизна глибина залягання предмета, пошуковий режим і чутливість. Присутній графічний аналізатор цілі, що дозволяє відображати інформацію про знайденому предметі. Він наданий у вигляді шкали, розділеної на 5 сегментів. Металошукач працює в режимі дискримінації, тобто розрізняє чорні та кольорові метали. Також є три режими дискримінації: всі метали, ювелірні вироби і монети.

Де купити Garrett Ace 150?

Хоча дана модель вже не виробляється, у нас знайдеться кілька примірників для Вас. У комплекті Ви отримаєте:

  • Металошукач;
  • Гарантійний талон на 2 роки.

Тип металлоискателя - VLF;

Рабочая частота - 6,5 кГц;

Программ лискриминации - 3;

Настройка чувствительности - да;

Баланс грунта - авто;

Тональность - 2;

Длина МД - 1,05-1,29;

Вес - 1,2 кг;

Питание -  4 батарейка АА.

Комплектація: 

Штанга верхня в зборі з блоком управління і підлокітником, штанга середня, штанга нижня, гвинти для кріплення, еліптична котушка PROformance (занурювана), 4 батарея АА, інструкція користувача

Призначення Грунтові
Країна походження США
Garrett Ace150/250/Euro/300i/400i
VDI Немає
Живлення АА
Штанга S-подібна
Пінпоінт Немає
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Немає
Тональна ідентифікація 3-5
Балансування грунту Немає
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота 6 кГц
Максимальна глибина до 1.2 метра
Вага 1,2 кг
Глибина на монету 17-20 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук