XP DEUS - гарантія досконалості

Попередній Наступна
XP DEUS - гарантія досконалості

Сучасний ринок металошукачів переповнений китайськими або саморобними копіями металодетекторів. Враховуючи знижену ціну, яку надають виробники, такі копії приваблюють покупців. Але як показав досвід - точна або наближена копія зовнішнього вигляду металошукача є далеко не конкурентоспроможною в плані функціональності. Враховуючи цей факт, безліч користувачів, через недосвідченість або необережності стають «жертвами» підробок.

У зв'язку з такими подіями компанії-виробники прийняли ряд заходів, що підсилюють власну безпеку. Найпопулярнішим і чинним способом виявилося накладення голографічної мітки - голограми. Безліч світових виробників використовують цей метод досить тривалий період. Зовсім нещодавно до них приєдналася компанія XP md. Мова піде про серію металошукачів XP DEUS. Хоча підробки цих металошукачів зустрічаються дуже рідко, тому що прилад досить складний - додаткові запобіжні заходи ще ніколи не були зайвими.

Вивчивши технічні проблеми і досвід конкурентів, розробники XP DEUS розробили власну голограму, розмір і розташування якої мають ряд переваг. Голограма має компактну форму, що не ускладнює процес пошуку. Завдяки вдалому розташуванню, знизу блоку управління, голограма не контактує з рукою або іншими елементами, тим самим не піддається механічних пошкоджень. На ній розміщено логотип XP md, а також контактна інформація офіційного дистриб'ютора в Україні.

Купити металошукач XP DEUS офіційного виробництва можна в нашому інтернет магазині Фортуна. Купуючи металошукачі у нас, Ви отримуєте гарантію якості, повне гарантійне обслуговування, а також оптимальний ціновий діапазон. Для Вас, як завжди, доступні різні комплектації, а також набори подарунків. Якщо у Вас виникли питання або пропозиції - телефонуйте. З повагою, інтернет магазин Фортуна.

XP DEUS

Інші статті

2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше