XP DEUS - гарантія досконалості

Попередній Наступна
XP DEUS - гарантія досконалості

Сучасний ринок металошукачів переповнений китайськими або саморобними копіями металодетекторів. Враховуючи знижену ціну, яку надають виробники, такі копії приваблюють покупців. Але як показав досвід - точна або наближена копія зовнішнього вигляду металошукача є далеко не конкурентоспроможною в плані функціональності. Враховуючи цей факт, безліч користувачів, через недосвідченість або необережності стають «жертвами» підробок.

У зв'язку з такими подіями компанії-виробники прийняли ряд заходів, що підсилюють власну безпеку. Найпопулярнішим і чинним способом виявилося накладення голографічної мітки - голограми. Безліч світових виробників використовують цей метод досить тривалий період. Зовсім нещодавно до них приєдналася компанія XP md. Мова піде про серію металошукачів XP DEUS. Хоча підробки цих металошукачів зустрічаються дуже рідко, тому що прилад досить складний - додаткові запобіжні заходи ще ніколи не були зайвими.

Вивчивши технічні проблеми і досвід конкурентів, розробники XP DEUS розробили власну голограму, розмір і розташування якої мають ряд переваг. Голограма має компактну форму, що не ускладнює процес пошуку. Завдяки вдалому розташуванню, знизу блоку управління, голограма не контактує з рукою або іншими елементами, тим самим не піддається механічних пошкоджень. На ній розміщено логотип XP md, а також контактна інформація офіційного дистриб'ютора в Україні.

Купити металошукач XP DEUS офіційного виробництва можна в нашому інтернет магазині Фортуна. Купуючи металошукачі у нас, Ви отримуєте гарантію якості, повне гарантійне обслуговування, а також оптимальний ціновий діапазон. Для Вас, як завжди, доступні різні комплектації, а також набори подарунків. Якщо у Вас виникли питання або пропозиції - телефонуйте. З повагою, інтернет магазин Фортуна.

XP DEUS

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше