Де знайти золото? - Відповість Minelab SDC 2300

Попередній Наступна
Де знайти золото? - Відповість Minelab SDC 2300

search gold

Компанія Minelab анонсувала чергового монстра, який розробляли спеціально для пошуку золотих самородків маленьких розмірів. Металошукач має середній радіус виявлення, що ідеально підходить для пошуків на вибитих місцях, там, де вже було все знайдено - але не для Minelab SDC 2300.

search gold1Металодетектор повністю водонепроникний, тому дозволяє виробляти пошуки і у воді (занурення на глибину до 3-х метрів), і на суші.

search gold2Додатковим фактом, який запобігає потраплянню води є цілісність, тобто металошукач не розбирається. Його конструкція відповідає військовим стандартам, дозволяючи використовувати в екстремальних умовах.

search gold3Minelab SDC 2300 дуже компактний, всього 216 х 400мм. Його можна вільно переносити в руках або покласти в рюкзак.

search gold4Металошукач оснащений технологією MPF, що дозволяє йому миттєво переключаться в момент передачі сигналу (Tx) на сигнал прийому (Rx). Таким чином двосторонній сигнал є постійно, і, відповідно, дрібні предмети простіше виявити.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше