Де знайти золото? - Відповість Minelab SDC 2300

Попередній Наступна
Де знайти золото? - Відповість Minelab SDC 2300

search gold

Компанія Minelab анонсувала чергового монстра, який розробляли спеціально для пошуку золотих самородків маленьких розмірів. Металошукач має середній радіус виявлення, що ідеально підходить для пошуків на вибитих місцях, там, де вже було все знайдено - але не для Minelab SDC 2300.

search gold1Металодетектор повністю водонепроникний, тому дозволяє виробляти пошуки і у воді (занурення на глибину до 3-х метрів), і на суші.

search gold2Додатковим фактом, який запобігає потраплянню води є цілісність, тобто металошукач не розбирається. Його конструкція відповідає військовим стандартам, дозволяючи використовувати в екстремальних умовах.

search gold3Minelab SDC 2300 дуже компактний, всього 216 х 400мм. Його можна вільно переносити в руках або покласти в рюкзак.

search gold4Металошукач оснащений технологією MPF, що дозволяє йому миттєво переключаться в момент передачі сигналу (Tx) на сигнал прийому (Rx). Таким чином двосторонній сигнал є постійно, і, відповідно, дрібні предмети простіше виявити.

Інші статті

2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше