Тільки оригінальний Кощей

Попередній Наступна
Тільки оригінальний Кощей

Всі ми чули про вітчизняні та якісні металошукачі Кощей. Багато випробували їх і вже із задоволенням користуються, а деякі тільки вивчають і прицінюються. Ми ж, з упевненістю можемо сказати, що ці металодетектори показали себе з дуже позитивної сторони, випередивши більш дорогих зарубіжних конкурентів. Як і всі офіційні металошукачі, Кощеі мають гарантійний супровід. Це дозволяє звернутися в сервісний центр, в разі несправності. Але для того щоб підтвердити той факт, що даний металошукач є офіційним, і не був зроблений незрозуміло де і ким, потрібен додатковий аргумент. Це питання вирішує голограма!

origin
origin1

Всі офіційні Кощеї, які мають гарантійний супровід, мають голографічну мітку. Її наявність підтверджує офіційне походження металошукача, і дає право власнику звернутися в сервісний центр. Голограма розташовується на корпусі блоку живлення.

origin2

Будьте пильні, і купуйте тільки офіційні пристрою, щоб уберегти себе від проблем і зайвих турбот. Вдалих Вам пошуків!

origin3

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше