Покупка б/у металошукача: на що звернути увагу

Попередній Наступна
Покупка б/у металошукача: на що звернути увагу

 Металошукач б/у - альтернатива для тих, хто хоче обзавестися пошуковим обладнанням, але не планує витрачати на це велику частину свого б/у металошукачбюджету. Представлене рішення - розумне. Щоб не зіткнутися в майбутньому з проблемами в експлуатації, важливо заздалегідь перевірити техніку на працездатність.

При оцінці детектора не варто чіплятися до таких дрібниць, як подряпини і інші незначні ушкодження. Щоб купити б/у металошукач, який пропрацює тривалий час, потрібно звернути увагу на конструктивні деталі моделі, характеристики техніки від виробникаі ємність батареї.

Котушка

Купуючи металошукач б/у, в першу чергу важливо оглянути головний пошуковий елемент - котушку. Цю деталь можна замінити, однак вона досить дорога, тому повинна бути справною.

Перевірка поверхні

Чим більше на котушці подряпин і інших дефектів, тим частіше обладнання було в копі. Перевірте поверхню на наявність сколів і глибоких тріщин. Якщо вони присутні, то є велика ймовірність того, що металошукач б/у було розгерметизовано і всередину потрапила волога, грунт або пісок. Надалі це може викликати серйозні збої в роботі.

Найкраще вибирати модель, в якій передбачений захист. Так ви зможете оцінити акуратність обслуговування обладнання і адекватність виставленої на нього ціни.

Вуха

Це елемент, завдяки якому котушка приєднується до штанги. Якщо вуха пошкоджені або зламані, то незабаром доведеться купувати новий детектор. Таке механічне пошкодження виникає тільки в двох випадках:

● сильного удару, швидше за все, бічний;      

● різкий температурний перепад - пластик міг тріснути через те, що коп вівся взимку, а по завершенні деталь помили гарячою водою.      

При наявності таких пошкоджень не може бути гарантії того, що деталь прослужить довго. Добре, якщо металошукач б/у доповнений гумовими ущільнювачами в зоні вушок. Вони дадуть поворотну «свободу» і захистять котушку від розхитування.

Дріт

За кілька хвилин оцінити стан цієї складової неможливо. Однак в першу чергу потрібно перевірити вхід шнура і роз'єм. Все повинно бути цілим, без потьоків і тріщин.

Блок пошукової техніки

Щоб купити металошукач б/у, який прослужить вам не один рік, зверніть увагу на конструкцію блоку. Основні проблеми, з-за яких обладнання виходить з ладу, це потрапляння всередину води і пошкодження екрану.

Блок повинен бути цілим і без потьоків. Наявність останніх свідчить про те, що коп вівся під час дощу. Рідина могла потрапити всередину блоку, що обов'язково викличе збої в системі. Кнопки також повинні бути з непошкодженою плівкою. Якщо, наприклад, котушки для металошукачів Garrett контактували з водою, то це нормальна практика. Але якщо блок, то збої в роботі неодмінно виникнуть.

Екран

Вибираючи металошукач б/у, огляньте екран спочатку в вимкненому вигляді. У нього повинен бути рівний колір і повна відсутність плям. Потім увімкніть пристрій і оцініть якість картинки. Якщо вона чітка, немає потемнінь по бічних гранях, на такій техніці можна зупинити свій вибір.

Дискримінатор

Представлена деталь видає звуковий сигнал, коли металошукач б/у виявляє ціль. Але писк може лунати також, коли котушка просто втрачає сигнал і взагалі працездатність. Саме тому потрібно перевірити дискримінатор з метою:

  1. Активуйте і виберіть програму, яка відсіче залізо.

  2. Піднесіть металошукач б/у під кольоровий, а потім чорний метал.

Ви повинні почути чіткий і рівномірний звуковий сигнал.

Живлення

Також не забудьте переглянути батарейну панель. Блок повинен нормально відкриватися і закриватися. Важливо, щоб на акумуляторі не було потьоків.

Інші деталі

Під час візуальної перевірки оцініть металошукач б/у на цілісність штанги. Вона повинна бути без пошкоджень і з працюючими фіксаторами. Інакше доведеться купувати додатково цей комплекс.

Під час огляду зверніть увагу ще й на те, як продавець збирає металошукач б/у і як його налаштовує. Уточніть наявність гарантії і тривалість терміну, протягом якого можна звернутися в сервіс. Можливо, вам пощастить і ви зможете недорого придбати обладнання з талоном на обслуговування.

Не забудьте перед зустріччю ознайомитися з технічними характеристиками обраної моделі. Кожен виробник металошукачів має свої відмінні риси, які можуть позначатися на роботі обладнання. Знаючи марку виробник рекомендує які параметри техніки, ви можете швидко зорієнтуватися в ціновому діапазоні.


Інші статті

2024-05-29

Таємниці Пошуку з Металошукачем: Найкращі Налаштування, Технології та Місця для Пошуку Скарбів

Пошук скарбів з металошукачем є складним і захоплюючим заняттям, що вимагає ґрунтовних знань і технічних навичок. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які допоможуть вам оптимізувати свій пошук: від вибору налаштувань до визначення найкращих місць для роботи.   В нашому відео "Таємниці пошуку з металошукачем" ми детально аналізуємо най

Детальніше
2024-05-22

Купити металошукач у Луцьку

У магазині металошукачів в Луцьку ви зможете знайти широкий вибір устаткування для пошуків. Важливо купити модель, яка відповідає вашим потребам і має високу якість. Вам пропонується широкий вибір металошукачів, що дозволить вам знайти оптимальний варіант.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше