Покупка б/у металошукача: на що звернути увагу

Попередній Наступна
Покупка б/у металошукача: на що звернути увагу

 Металошукач б/у - альтернатива для тих, хто хоче обзавестися пошуковим обладнанням, але не планує витрачати на це велику частину свого б/у металошукачбюджету. Представлене рішення - розумне. Щоб не зіткнутися в майбутньому з проблемами в експлуатації, важливо заздалегідь перевірити техніку на працездатність.

При оцінці детектора не варто чіплятися до таких дрібниць, як подряпини і інші незначні ушкодження. Щоб купити б/у металошукач, який пропрацює тривалий час, потрібно звернути увагу на конструктивні деталі моделі, характеристики техніки від виробникаі ємність батареї.

Котушка

Купуючи металошукач б/у, в першу чергу важливо оглянути головний пошуковий елемент - котушку. Цю деталь можна замінити, однак вона досить дорога, тому повинна бути справною.

Перевірка поверхні

Чим більше на котушці подряпин і інших дефектів, тим частіше обладнання було в копі. Перевірте поверхню на наявність сколів і глибоких тріщин. Якщо вони присутні, то є велика ймовірність того, що металошукач б/у було розгерметизовано і всередину потрапила волога, грунт або пісок. Надалі це може викликати серйозні збої в роботі.

Найкраще вибирати модель, в якій передбачений захист. Так ви зможете оцінити акуратність обслуговування обладнання і адекватність виставленої на нього ціни.

Вуха

Це елемент, завдяки якому котушка приєднується до штанги. Якщо вуха пошкоджені або зламані, то незабаром доведеться купувати новий детектор. Таке механічне пошкодження виникає тільки в двох випадках:

● сильного удару, швидше за все, бічний;      

● різкий температурний перепад - пластик міг тріснути через те, що коп вівся взимку, а по завершенні деталь помили гарячою водою.      

При наявності таких пошкоджень не може бути гарантії того, що деталь прослужить довго. Добре, якщо металошукач б/у доповнений гумовими ущільнювачами в зоні вушок. Вони дадуть поворотну «свободу» і захистять котушку від розхитування.

Дріт

За кілька хвилин оцінити стан цієї складової неможливо. Однак в першу чергу потрібно перевірити вхід шнура і роз'єм. Все повинно бути цілим, без потьоків і тріщин.

Блок пошукової техніки

Щоб купити металошукач б/у, який прослужить вам не один рік, зверніть увагу на конструкцію блоку. Основні проблеми, з-за яких обладнання виходить з ладу, це потрапляння всередину води і пошкодження екрану.

Блок повинен бути цілим і без потьоків. Наявність останніх свідчить про те, що коп вівся під час дощу. Рідина могла потрапити всередину блоку, що обов'язково викличе збої в системі. Кнопки також повинні бути з непошкодженою плівкою. Якщо, наприклад, котушки для металошукачів Garrett контактували з водою, то це нормальна практика. Але якщо блок, то збої в роботі неодмінно виникнуть.

Екран

Вибираючи металошукач б/у, огляньте екран спочатку в вимкненому вигляді. У нього повинен бути рівний колір і повна відсутність плям. Потім увімкніть пристрій і оцініть якість картинки. Якщо вона чітка, немає потемнінь по бічних гранях, на такій техніці можна зупинити свій вибір.

Дискримінатор

Представлена деталь видає звуковий сигнал, коли металошукач б/у виявляє ціль. Але писк може лунати також, коли котушка просто втрачає сигнал і взагалі працездатність. Саме тому потрібно перевірити дискримінатор з метою:

  1. Активуйте і виберіть програму, яка відсіче залізо.

  2. Піднесіть металошукач б/у під кольоровий, а потім чорний метал.

Ви повинні почути чіткий і рівномірний звуковий сигнал.

Живлення

Також не забудьте переглянути батарейну панель. Блок повинен нормально відкриватися і закриватися. Важливо, щоб на акумуляторі не було потьоків.

Інші деталі

Під час візуальної перевірки оцініть металошукач б/у на цілісність штанги. Вона повинна бути без пошкоджень і з працюючими фіксаторами. Інакше доведеться купувати додатково цей комплекс.

Під час огляду зверніть увагу ще й на те, як продавець збирає металошукач б/у і як його налаштовує. Уточніть наявність гарантії і тривалість терміну, протягом якого можна звернутися в сервіс. Можливо, вам пощастить і ви зможете недорого придбати обладнання з талоном на обслуговування.

Не забудьте перед зустріччю ознайомитися з технічними характеристиками обраної моделі. Кожен виробник металошукачів має свої відмінні риси, які можуть позначатися на роботі обладнання. Знаючи марку виробник рекомендує які параметри техніки, ви можете швидко зорієнтуватися в ціновому діапазоні.


Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше