Магазин Fortuna - офіційний представник Nokta/Makro в Україну

Попередній Наступна
Магазин Fortuna - офіційний представник Nokta/Makro в Україну

Makro Multi Kruzer

Турецькі бренди Nokta і Makro спеціалізуються на виробництві компактних функціональних металодетекторів різного типу. При розробці обладнання використовуються останні досягнення науки і різні технічні інновації. Завдяки цьому, кожен металошукач «Нокта» простий в експлуатації і легко знаходить старовинні монети, реліквії, поклади корисних копалин. Офіційним представником обох турецьких брендів в Україні є компанія « Фортуна ». В онлайн-каталозі магазина є все моделі металодетекторів, включаючи популярні « Нокта амфібія » і « Нокта Імпакт ». Компанія не тільки реалізує подібне обладнання, а й надає послуги з його обслуговування і ремонту. Розумні розцінки і високий рівень сервісу покупцям гарантовані.

Асортимент продукції

Техніка брендів Nokta/Makro вельми популярна в Україні. Виробники постійно працюють над поліпшенням функціональних можливостей приладу і розширенням асортименту продукції. Сьогодні розташовані в Туреччині підприємства випускають:

 • грунтові металошукачі різної потужності;
 • пристрої для підводного пошуку;
 • універсальні моделі;
 • пінпоінтери;
 • збільшують глибину пошуку котушки;
 • супутні вироби.

Це міцні стійкі до навантажень інструменти (наприклад, совки і лопати), а також різне спорядження. Найбільш затребуваним товаром бренду залишається грунтовий металошукач «Нокта» . Він призначений для виявлення металевих і металовмісних предметів. Електроприлад випускається в різних модифікаціях. У продажу є пошукові пристрої з різними режимами балансування грунту і широким діапазоном робочих частот. Для більшої зручності пошуку деякі моделі металодетекторів оснащені 3D-візуалізатором, ліхтариком та іншими корисними доповненнями.

Сфера використання

Споживачі схильні вважати металошукач «Нокта» знаряддям шукачів скарбів. Однак електрообладнання більш універсальне і затребуване. Залежно від модифікації, пристрій може працювати на грунті, воді, деревині, різних конструкціях. Наприклад, стінах або фундаменті. Це істотно розширює сферу його використання. Турецький металошукач «Нокта» може використовуватися в:

 • військовій сфері;
 • поліцейських і охоронних структурах;
 • археології;
 • будівництві.

Металошукач Nokta часто задіюють в сфері видобутку корисних копалин. Також електрообладнання успішно використовується в харчовій промисловості для виявлення сторонніх предметів в продукції.

Як вибрати металошукач «Нокта»

Інтернет-магазин металошукачів «Фортуна» пропонує великий вибір металодетекторів з різними характеристиками. Щоб підібрати найбільш підходящу за параметрами модель, рекомендується враховувати при покупці:

 • сферу використання;
 • умови пошуку (робота на грунті або, наприклад, на воді);
 • робочу частоту пристрої;
 • діаметр котушки і глибину виявлення;
 • кількість режимів;
 • зручність конструкції.

Наприклад, можливість швидкої зміни положення штанги.

Переваги співпраці

Компанія Fortuna є офіційним представником брендів і поставляє металодетектори безпосередньо з заводів-виробників. Вся продукція сертифікована. На кожен металошукач «Нокта» надається гарантія від виробника. У магазині металодетекторів Fortuna можна як купити, так і взяти металошукач «Нокта» в оренду. Дізнатися про цю послугу докладніше можна, зв'язавшись з представниками компанії по телефону або через сайт.

Інші статті

2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше
2024-01-01

Металошукач - ідеальний подарунок

Металошукач – це не просто технічний пристрій, а можливість розкрити таємниці навколишнього світу, приховані в землі та піску. І коли йдеться про обрання ідеального металошукача як подарунка, ми хочемо, щоб цей вибір був насправді особливим. У цій статті ми розглянемо, чому купити металошукач від Нокта – це придбати не просто техніку, а справжнє віконечко до світу пригод та скарбів.

Детальніше
2023-12-01

Металошукачі Nokta Score і Nokta Double Score — новинка на ринку металошукачів

Пошук цінних речей завжди викликав захоплення та інтригу. Чи стежили ви коли-небудь за пригодами скарбошукачів у фільмах чи читали захоплюючі історії про їхні відкриття? Якщо так, то ви, напевно, розумієте, як важливо мати в найманці ефективний та надійний інструмент для цієї незабутньої пригоди.

Детальніше