Магазин Fortuna - офіційний представник Nokta/Makro в Україну

Попередній Наступна
Магазин Fortuna - офіційний представник Nokta/Makro в Україну

Makro Multi Kruzer

Турецькі бренди Nokta і Makro спеціалізуються на виробництві компактних функціональних металодетекторів різного типу. При розробці обладнання використовуються останні досягнення науки і різні технічні інновації. Завдяки цьому, кожен металошукач «Нокта» простий в експлуатації і легко знаходить старовинні монети, реліквії, поклади корисних копалин. Офіційним представником обох турецьких брендів в Україні є компанія « Фортуна ». В онлайн-каталозі магазина є все моделі металодетекторів, включаючи популярні « Нокта амфібія » і « Нокта Імпакт ». Компанія не тільки реалізує подібне обладнання, а й надає послуги з його обслуговування і ремонту. Розумні розцінки і високий рівень сервісу покупцям гарантовані.

Асортимент продукції

Техніка брендів Nokta/Makro вельми популярна в Україні. Виробники постійно працюють над поліпшенням функціональних можливостей приладу і розширенням асортименту продукції. Сьогодні розташовані в Туреччині підприємства випускають:

 • грунтові металошукачі різної потужності;
 • пристрої для підводного пошуку;
 • універсальні моделі;
 • пінпоінтери;
 • збільшують глибину пошуку котушки;
 • супутні вироби.

Це міцні стійкі до навантажень інструменти (наприклад, совки і лопати), а також різне спорядження. Найбільш затребуваним товаром бренду залишається грунтовий металошукач «Нокта» . Він призначений для виявлення металевих і металовмісних предметів. Електроприлад випускається в різних модифікаціях. У продажу є пошукові пристрої з різними режимами балансування грунту і широким діапазоном робочих частот. Для більшої зручності пошуку деякі моделі металодетекторів оснащені 3D-візуалізатором, ліхтариком та іншими корисними доповненнями.

Сфера використання

Споживачі схильні вважати металошукач «Нокта» знаряддям шукачів скарбів. Однак електрообладнання більш універсальне і затребуване. Залежно від модифікації, пристрій може працювати на грунті, воді, деревині, різних конструкціях. Наприклад, стінах або фундаменті. Це істотно розширює сферу його використання. Турецький металошукач «Нокта» може використовуватися в:

 • військовій сфері;
 • поліцейських і охоронних структурах;
 • археології;
 • будівництві.

Металошукач Nokta часто задіюють в сфері видобутку корисних копалин. Також електрообладнання успішно використовується в харчовій промисловості для виявлення сторонніх предметів в продукції.

Як вибрати металошукач «Нокта»

Інтернет-магазин металошукачів «Фортуна» пропонує великий вибір металодетекторів з різними характеристиками. Щоб підібрати найбільш підходящу за параметрами модель, рекомендується враховувати при покупці:

 • сферу використання;
 • умови пошуку (робота на грунті або, наприклад, на воді);
 • робочу частоту пристрої;
 • діаметр котушки і глибину виявлення;
 • кількість режимів;
 • зручність конструкції.

Наприклад, можливість швидкої зміни положення штанги.

Переваги співпраці

Компанія Fortuna є офіційним представником брендів і поставляє металодетектори безпосередньо з заводів-виробників. Вся продукція сертифікована. На кожен металошукач «Нокта» надається гарантія від виробника. У магазині металодетекторів Fortuna можна як купити, так і взяти металошукач «Нокта» в оренду. Дізнатися про цю послугу докладніше можна, зв'язавшись з представниками компанії по телефону або через сайт.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше