Магазин Fortuna - офіційний представник Nokta/Makro в Україну

Попередній Наступна
Магазин Fortuna - офіційний представник Nokta/Makro в Україну

Makro Multi Kruzer

Турецькі бренди Nokta і Makro спеціалізуються на виробництві компактних функціональних металодетекторів різного типу. При розробці обладнання використовуються останні досягнення науки і різні технічні інновації. Завдяки цьому, кожен металошукач «Нокта» простий в експлуатації і легко знаходить старовинні монети, реліквії, поклади корисних копалин. Офіційним представником обох турецьких брендів в Україні є компанія « Фортуна ». В онлайн-каталозі магазина є все моделі металодетекторів, включаючи популярні « Нокта амфібія » і « Нокта Імпакт ». Компанія не тільки реалізує подібне обладнання, а й надає послуги з його обслуговування і ремонту. Розумні розцінки і високий рівень сервісу покупцям гарантовані.

Асортимент продукції

Техніка брендів Nokta/Makro вельми популярна в Україні. Виробники постійно працюють над поліпшенням функціональних можливостей приладу і розширенням асортименту продукції. Сьогодні розташовані в Туреччині підприємства випускають:

 • грунтові металошукачі різної потужності;
 • пристрої для підводного пошуку;
 • універсальні моделі;
 • пінпоінтери;
 • збільшують глибину пошуку котушки;
 • супутні вироби.

Це міцні стійкі до навантажень інструменти (наприклад, совки і лопати), а також різне спорядження. Найбільш затребуваним товаром бренду залишається грунтовий металошукач «Нокта» . Він призначений для виявлення металевих і металовмісних предметів. Електроприлад випускається в різних модифікаціях. У продажу є пошукові пристрої з різними режимами балансування грунту і широким діапазоном робочих частот. Для більшої зручності пошуку деякі моделі металодетекторів оснащені 3D-візуалізатором, ліхтариком та іншими корисними доповненнями.

Сфера використання

Споживачі схильні вважати металошукач «Нокта» знаряддям шукачів скарбів. Однак електрообладнання більш універсальне і затребуване. Залежно від модифікації, пристрій може працювати на грунті, воді, деревині, різних конструкціях. Наприклад, стінах або фундаменті. Це істотно розширює сферу його використання. Турецький металошукач «Нокта» може використовуватися в:

 • військовій сфері;
 • поліцейських і охоронних структурах;
 • археології;
 • будівництві.

Металошукач Nokta часто задіюють в сфері видобутку корисних копалин. Також електрообладнання успішно використовується в харчовій промисловості для виявлення сторонніх предметів в продукції.

Як вибрати металошукач «Нокта»

Інтернет-магазин металошукачів «Фортуна» пропонує великий вибір металодетекторів з різними характеристиками. Щоб підібрати найбільш підходящу за параметрами модель, рекомендується враховувати при покупці:

 • сферу використання;
 • умови пошуку (робота на грунті або, наприклад, на воді);
 • робочу частоту пристрої;
 • діаметр котушки і глибину виявлення;
 • кількість режимів;
 • зручність конструкції.

Наприклад, можливість швидкої зміни положення штанги.

Переваги співпраці

Компанія Fortuna є офіційним представником брендів і поставляє металодетектори безпосередньо з заводів-виробників. Вся продукція сертифікована. На кожен металошукач «Нокта» надається гарантія від виробника. У магазині металодетекторів Fortuna можна як купити, так і взяти металошукач «Нокта» в оренду. Дізнатися про цю послугу докладніше можна, зв'язавшись з представниками компанії по телефону або через сайт.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше