Жіночий коп: яке устаткування підійде для цього завдання

Попередній Наступна
Жіночий коп: яке устаткування підійде для цього завдання

Жіночий коп - популярне заняття, яке з кожним роком захоплює все більше дівчат. Вибір обладнання для цієї мети необхідно обґрунтовувати на стандартних параметрах, звертаючи увагу на один ключовий - вага виробу. Правильно підібраний жіночий металошукач буде легким, зручним і комфортним у використанні.

Огляд популярних моделей , які підійдуть під жіночий коп

Вибираючи техніку, зверніть увагу на комплекси, які представлені нижче. Техніка активно застосовується дівчатами, так як відповідає всім необхідним параметрам.

Nokta Simplex Plus

Металошукач для жіночого копуКупити металошукач Nokta Simplex рекомендується тим, хто шукає легкий, якісне і при цьому недороге обладнання. Вага металошукача - 1,2 кг, що ідеально підходить під жіночий коп. Турецький виробник подбав про компактність пристрою, зробивши техніку складною. Прилад сміливо можна перевозити в звичайному чохлі або рюкзаку. Порівняно довга штанга поєднується з великими котушками.

Додаткова перевага, яка зробить жіночий коп комфортним - зручна рукоятка. Діаметр дає можливість утримувати обладнання, не напружуючи кисть і долоню. Навіть при намоканні і роботі в рукавичках вона не вислизає. Пошукові характеристики Nokta Simplex :

 • Техніка виявляє ціль на глибині до 25 метрів.
 • Дискримінація об'єкта здійснюється не тільки по числовому значенню, але і за звучанням. Починаючи жіночий коп , постарайтеся протестувати обладнання, щоб зрозуміти, як звучать монети, дорогоцінні метали, бляшанки.      

 

При цьому техніка має простий функціонал, який інтуїтивно зрозумілий. Вона може вільно використовуватися новачками і професіоналами. Низька ціна - ще один плюс, який робить жіночий коп з цим обладнанням вигідним і економічним.

XP Deus

Легка багатофункціональна техніка, яка відмінно підходить під жіночий коп . Вага обладнання - 1 кг. Апарат настільки легкий, що вага не відчувається, тому рука не втомлюється навіть після декількох годин дослідження.

XP Deus - правильно збалансований, тому зручний в експлуатації. Рукоять - прогумована, не ковзає і гармонійно поєднується з кутом нахилу. За відгуками користувачів ергономіці було присвоєно 10 балів з можливих 10. Характеристики обладнання:

 • Відсутність проводів. Функціонування виключно за бездротовою технологією.      
 • Передача звукового сигналу відбувається в режимі реального часу, відсутні затримки і технічні збої.      
 • Доступні 4 частоти, які не можуть працювати разом, тому необхідно дотримуватися послідовності.      
 • 9 пошукових програм з можливістю створення унікальної, призначеної для користувача. Це дає можливість адаптувати жіночий коп під умови пошуку.      

 

Апарат може використовуватися як пляжний металошукач . Вбудоване балансування грунту передбачає перехід на наступні режими: автоматичний і напівавтоматичний, пляжний, ручний. Гнучкість налаштувань, зручна конструкція, різноманітність функціоналу дають можливість зробити жіночий коп максимально продуктивним і ефективним на будь-якій території.

Vanquish

Сучасні моделі, які представлені компанією Minelab, отримали революційну технологію Multi-IQ. Вона дає можливість проводити жіночий коп в дуже широкому частотному діапазоні. Експлуатаційні характеристики апарату:

 • Стабілізація від зовнішніх перешкод і захист від стороннього шумового впливу.      
 • Вбудований пінпоінтер.      
 • Компактна техніка, пристосована як під чоловічий, так і під жіночий коп . У складеному вигляді довжина комплексу не перевищує 76 см, а вага - 1,2 кг.      
 • Конструкція передбачає зручну рукоятку і підлокітник, завдяки якому знижується навантаження на кисть, а вага і зовсім не відчувається.      
 • Різноманітність режимів пошуку, які дозволяють знаходити монети, реліквії, прикраси, кольоровий і чорний метал.      
 • Чутливість моделей - від 4 до 10 рівнів.      
 • Ключові технології: Multi-IQ, аудіоконтроль.      

Представлена техніка підходить під жіночий коп в грунті, без занурення в воду. Блок також витримує контакт з брудом і незначною кількістю вологи (по сертифікату IP66). З технікою найкраще впораються професіонали. Якщо ви новачок, то заздалегідь потренуйтеся на тестовому полі, щоб визначити звучання і характеристики основного функціоналу.

На чому засновувати вибір металошукача під жіночий коп

Вибираючи пристрій, звертайте увагу на гарантію виробника. Вона додається до всієї якісної сертифікованої техніці. Якщо ви тільки починаєте освоювати жіночий коп , то альтернативою стане недороге обладнання, яке дозволить розібратися з усім функціоналом і доступними технічними можливостями.

Конструктивні особливості також грають важливу роль. Перш за все, апарат повинен бути легким і практичним. Відмовляйтеся від техніки, вага якої перевищує 1,8 кг. Разом з котушкою він буде надавати додаткове навантаження на кисть, що може викликати неприємні відчуття і наслідки. Якщо ви купуєте апарат особисто, то не соромтеся випробувати його. Замовляючи в онлайн-магазині запитуйте консультацію і дізнайтеся про можливість повернення протягом 14 днів.

Додатковий параметр вибору - умови експлуатації. Металошукач повинен підходити під тип місцевості, де буде проводитися жіночий коп . Ґрунтова техніка не призначена для водного пошуку. Надмірний вплив вологи викличе серйозні збої або повну втрату працездатності. Обов'язково уточнюйте категорію комплексу.

Робіть закупівлю виключно у перевірених магазинів, асортимент яких сформовано з сертифікованого обладнання, які співпрацюють безпосередньо з виробником. Це виступить гарантом якості і довгої експлуатації. Перед налаштуванням і використанням прочитайте інструкцію і рекомендації виробника.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше