Чи може металошукач замінити міношукач?

Попередній Наступна
Чи може металошукач замінити міношукач?

Металошукач GARRETT ATX

Пошук кольорових металів і монет часто перетворюється зі звичайного хобі в професійне заняття. Використання металошукача робить це захоплення максимально успішним. Аматорські прилади, на жаль, виконують тільки обмежений спектр завдань. Якщо ви хочете серйозно зайнятися пошуком, то рекомендується зупинитися на професійних моделях металошукачів.

Пошук мін - одна з головних задач вузькопрофільних пристроїв. Військовий металошукач використовується спеціалізованими службами для виявлення представлених засобів. Працює міношукач по техніці «прийом-передача». Глибина виявлення сучасних пристроїв досягає одного метра, перевищуючи цей показник.

Відмінність міношукача від стандартного металошукача

Основна різниця полягає в наступних параметрах:

 • Налаштування.
 • Пошукові режими.
 • Використання в різних умовах.
 • Підвищені вимоги до конструкції.

Міношукач відрізняється по жорсткості. Якщо стандартне громадянське обладнання - легке і чутливе до температурних коливань, то військовий міношукач - пристосований до експлуатації від -50 до +50 градусів. При цьому його система пропускає незначні дрібні металеві деталі. Він налаштований виключно під великі об'єкти.

Міношукач вимагає особливого обслуговування. Він повинен експлуатуватися виключно підготовленим персоналом. Якщо ви купуєте міношукач для особистих цілей, то обов'язково розгляньте інструкцію застосування.

Будьте уважні: не вся техніка підходить для пошуку таких дрібних деталей, як монети, прикраси, «луска» кольорових металів.

Найпопулярніші міношукачі

Сьогодні у продажу представлені не тільки сучасні, але й радянські пристрою. Військовослужбовці стверджують, що для пошуку мін можна використовувати і стандартне обладнання, наприклад, металошукачі Garrett, але будьте готові до того, що вони можуть не розпізнати вибухонебезпечні комплекси, які не містять металевих деталей. Для професійного застосування рекомендується зробити вибір на користь моделей, які будуть перераховані нижче.

ІМП

Міношукач армійський індукційного типу. Призначений для виявлення протипіхотних і протитанкових мін. Визначає їх навіть в тому випадку, якщо вони встановлені в кущах, снігу, грунті, траві і чагарниках. Технічні характеристики міношукача:

 • Глибина виявлення при зануренні в грунт / сніг - до 40 см.
 • Ширина пошукової зони - 30 см.
 • Міношукач може використовуватися під водою на глибині до 1 метра.
 • Маса техніки - 6,6 кг.
 • Стабільна робота без додаткової настройки забезпечується тільки на 10 хвилин. Далі потрібно коригувати систему.

Вартість міношукача - доступна, так як його характеристики вважаються застарілими. Але він відмінно показує себе в справі, тому активно використовується не тільки на цивільних, а й на військових позиціях.

ІМП-2

Одне з головних засобів виявлення ВНП. Представлений міношукач - універсальний. Він може використовуватися і для пошуку інших предметів. Працює міношукач по «прямому» принципом виявлення металевих елементів. Може визначити їх через, наприклад, пластмасовий корпус. Міношукач активно використовується в цивільне час для пошуку застарілих предметів. У воєнний час його застосовують для складання безпечних проходів і при розмінуванні місцевості. Міношукач має наступні характеристики:

 • Глибина визначення досягає 120 метрів.
 • Пошукова ширина - 60 см.
 • Безперервне час роботи (при батареї на 6 елементів) - 80 годин.

Цей міношукач легко збирається і розбирається. При цьому він простий в експлуатації, тому використання - комфортне.

Garrett ATX

Пульс-індукційна техніка, яка допоможе відшукати вибухонебезпечний елемент навіть у найважчих середовищах для звичного обладнання. Міношукач підходить для роботи на грунті з високим відсотком мінералізації, на солоних пляжах. Техніка має високу чутливість навіть на найдрібніші предмети. Його можна використовувати і як підводний міношукач, так як він відмінно зарекомендував себе в якості амфібії - може занурюватися на глибину до 3 метрів.

Металошукач Garrett ATX має наступну специфікацію:

 • 25 предустановок, які дають можливість працювати з цільовим об'єктом.
 • 13 значень регульованої чутливості, що робить міношукач дуже сприйнятливим.
 • Вбудований режим пінпоінт.
 • 2 типу пошуку: статичний і звичайний.

Цей міношукач відноситься до категорії надчутливих. Різноманітність режимів настройки дозволяє експлуатувати його навіть в найважчих умовах. Він визначає все ВОП з обраному радіусі. Інформаційні сервіси підтверджують його активну застосування в цивільних і військових умовах.

Сучасні військові металошукачі: особливості

Армійські міношукачі - це комплексні пристосування з комп'ютерним функціоналом. Устаткування ефективно вловлює сигнал, забезпечує його цифрову обробку. При цьому задіюється мікропроцесор, який моментально визначає параметри вибухонебезпечного предмета. Після обробки отриманих даних, міношукач відображає інформацію на РК-дисплеї і в навушниках характерним сигналом.

Інформація містить наступні дані:

 • Глибина залягання.
 • Провідність об'єкта.
 • Тип металу.
 • Приблизні параметри.

Міношукач дає можливість вибрати безпечну техніку вилучення вибухонебезпечного предмета з грунту. Це дозволяє зберегти багато життів. Якщо ви плануєте використовувати пристосування в професійній сфері, вибирайте міношукач з широким спектром налаштувань. Бажано, щоб він був «заточений» під експлуатацію в воді (на глибині). Так ви зможете розширити зону задіяння, що гарантуватиме позитивний результат.

Вибирати міношукач краще з кваліфікованим фахівцем. Він обов'язково повинен розповісти про всі технічні характеристики, а особливо - про сферу задіяння. У продажу ви зможете знайти товар під свій бюджет. Не забувайте, що професійні вузькоспрямовані міношукачі коштують дорожче звичайних металошукачів.

Інші статті

2021-04-16

Металошукачі для золота: як вибрати?

Пошук прикрас та інших виробів з золота - прибуткове заняття, але для отримання результатів буде потрібно використовувати спеціальне обладнання. До таких пристроїв відносять різні металодетектори, які дозволяють знаходити дорогоцінні метали. В основі роботи подібних приладів - властивість матеріалів відбивати звукові і радіохвилі. Золотошукач анал

Детальніше
2021-02-03

Бюджетний металошукач

Металошукач - популярний, ефективний прилад, який використовується для пошуку монет, золота та інших дорогоцінних металів. Цей пристрій вже давно став важливим обладнанням у шукачів заритих у землю скарбів, а також у мисливців за історичними артефактами. Без кращого бюджетного металошукача не обійтися також працівникам охоронних відомств, співробіт

Детальніше
2020-12-04

Де купити надійні металошукачі в Запоріжжі

Магазин пошукового обладнання «Фортуна» пропонує металошукачі в Запоріжжі і інших містах України. У каталозі представлені популярні моделі детекторів для новачків і професіоналів. Компанія спеціалізується на продажу пошукового обладнання. Вона співпрацює з виробниками цієї продукції в нашій країні і за кордоном. Це є гарантією вигідної ціни і швидк

Детальніше
2020-12-04

Металошукачі в Чернігові за доступною ціною

Спеціалізований магазин «Фортуна» пропонує металошукачі в Чернігові і інших містах України. Постійно в наявності популярні моделі пошукового обладнання для любителів і професіоналів. Компанія отримує товар безпосередньо від виробника або першого постачальника. Це є гарантією найвигіднішої ціни і оперативного виконання замовлення. Бажаючим придбати

Детальніше