інтернет магазин металошукачів

Металошукачі Garrett

Блок підсилювача TREAC+
Новинка
Блок усилителя Garrett ACE

3437 грн.
Garrett ACE 250
Металлоискатель Garrett ACE 250

7540 грн.
Garrett ACE 400i SPECIAL
Garrett ACE 400i SPECIAL

13050 грн.
GARRETT ACE 300I SPECIAL
Новинка
GARRETT ACE 300I SPECIAL

10150 грн.
Garrett AT PRO SPECIAL
Новинка
GARRETT ACE 300I SPECIAL

18560 грн.
Garrett Euro Ace
Garrett Euro Ace Rus

10150 грн.
Garrett AT Pro International
Знижка
Garrett AT Pro International

16530 грн.
Garrett AT Gold
Garrett AT Gold

19430 грн.
Garrett ATX
Garrett ATX

84100 грн.

Garrett - Американська фірма з виготовлення як ґрунтових, так і ручних металошукачів. Заснована в 1964 році, компанія Garrett отримала визнання серед всіх любителів пошуку скарбів. Зараз ця фірма вважається провідним виробником приладів для виявлення металу. Адже засновник фірми Чарльз Л. Гарретт був фанатом пошуку, що проявлялося не тільки в його хобі - пошуку скарбів і коштовностей, але і в роботі. Варто відмітити, що цей видатний інженер брав участь у космічній програмі NASA, і навіть брав участь у розробці електроніки для перших експедицій на Місяць.

А всі вихідні Чарльз віддавав своєму захопленню, проводячи їх у сільській місцевості з металошукачем в руках. Він був незадоволений можливостями приладів того часу. В розумній голові крутилася ідея про створення нового, вдосконаленого металошукача. І Чарльз вірив у свої сили. Він почав експериментувати зі своїми знаннями електроніки, працювати над своєю ідеєю в гаражі. А наступного, 1965 року, озброївшись тисячею доларів і схваленням дружини, Чарльз виготовив 25 штук своїх металошукачів.

За 5 років, Garrett стала корпорацією. Чарльз вважав, що найважливішим аспектом його діяльності - є розвиток галузі та постійне удосконалення своїх приладів. Garrett скуповує патенти і стежить за новими технологіями. Вони першими почали використовувати комп'ютерні чіпи в металошукача ще в 1982 році. Старі пристрої і в підметки не годилися новим металодетекторів Garrett з функцією дискримінації металів. Цей прорив зробив корпорацію визнаним лідером у своїй сфері.

Сьогодні металошукачі Garrett продовжують розвиватися і далі. Чарльз Л. Гарретт прищепив своєї компанії чотири основні принципи роботи:

  • краще обладнання;
  • кращий сервіс;
  • постійний розвиток;
  • підтримування репутації на кращому рівні.

Серед продукції цього бренду ви знайдете всілякі металошукачі: металошукачі початкового рівня - Garrett Ace 250; Garrett Ace 350 Euro. Металошукачі середнього класу - Garrett AT Pro International; Garrett AT Gold. Професійні металошукачі типу Garrett GTI 2500. Ручні металодетектори або металодетектори арочні. Вся продукція орієнтована чітко на споживача. Кожен прилад гарантує вам високу якість від самого Чарльза Л. Гарретта і забезпечить вам приємне проведення часу за улюбленим хобі.

Предзаказ Minelab Vanquish