Металошукач для пошуку монет

Попередній Наступна
Металошукач для пошуку монет

металошукач для монет

Для пошуку монет можна використовувати практично кожен металошукач, проте металодетектор, який має функцію пошуку монет, буде ефективнішим. Так як монета, це невеликий предмет, відповідно металошукач має бути налаштованим на пошуки дрібних предметів. Також важливо, щоб прилад міг розрізняти метали і не реагувати на сміття, тобто на цвяхи чи бляшанки. Не тільки грунти заважають здійснювати пошук. А навіть мобільний телефон може заважати роботі приладу. Для вирішення цієї проблеми існує функція відбудови від електроперешкод.

Вибір металошукача для монет

  • Існують як недорогі так і професійні металодетектори для монет. Непотрібно думати, що якщо металошукач для пошуку монет недорогий, то він погано працюватиме, такі прилади рекомендують використовувати новачкам, які ще не розбираються у функціях професійних металошукачів.
  • Отож одними з недорогих металодетекторів є: Garrett ACE 250 – має найбільший вибір пошукових катушок. Fisher F2 – має цифрові позначення цілі. Garrett EuroACE – металошукач, який має хорошу пошукову катушку.
  • Професійні ж металошукачі, дають завжди хороший результат. Металошукач працює як автоматично, так і є ручний режим роботи. Одними з кращих професійних металодетекторів вважають - Minelab Explorer SE Pro, Fisher F75 та Minelab E-Trac.
  • Також важливо, щоб металошукач мав невелику вагу, та був зручний в користуванні.

Основні параметри роботи металошукача

  • Глибина роботи: потрібно врахувати, що глибина, яка вказана виробником може дещо бути іншою, так як все залежить від грунту, на якому проводяться пошуки. Зазвичай глибина пошуку коливається від 2,5 до 6 метрів. 
  • Частоти, на яких працює прилад: низькі частоти дозволяють бачити на глибину, але вони помічають лише великі деталі, високі ж – навпаки, помічають дрібні предмети, але на невеликій глибині.
  • Купити металошукач для монет рекомендуємо у нашому інтернет-магазині. У нас представлені лише найкращі моделі металошукачів для монет та не тільки. Також пропонуємо придбати недорогі грунтові металошукачі, функції яких вас приємно здивують.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше