Металошукач для пошуку монет

Попередній Наступна
Металошукач для пошуку монет

металошукач для монет

Для пошуку монет можна використовувати практично кожен металошукач, проте металодетектор, який має функцію пошуку монет, буде ефективнішим. Так як монета, це невеликий предмет, відповідно металошукач має бути налаштованим на пошуки дрібних предметів. Також важливо, щоб прилад міг розрізняти метали і не реагувати на сміття, тобто на цвяхи чи бляшанки. Не тільки грунти заважають здійснювати пошук. А навіть мобільний телефон може заважати роботі приладу. Для вирішення цієї проблеми існує функція відбудови від електроперешкод.

Вибір металошукача для монет

  • Існують як недорогі так і професійні металодетектори для монет. Непотрібно думати, що якщо металошукач для пошуку монет недорогий, то він погано працюватиме, такі прилади рекомендують використовувати новачкам, які ще не розбираються у функціях професійних металошукачів.
  • Отож одними з недорогих металодетекторів є: Garrett ACE 250 – має найбільший вибір пошукових катушок. Fisher F2 – має цифрові позначення цілі. Garrett EuroACE – металошукач, який має хорошу пошукову катушку.
  • Професійні ж металошукачі, дають завжди хороший результат. Металошукач працює як автоматично, так і є ручний режим роботи. Одними з кращих професійних металодетекторів вважають - Minelab Explorer SE Pro, Fisher F75 та Minelab E-Trac.
  • Також важливо, щоб металошукач мав невелику вагу, та був зручний в користуванні.

Основні параметри роботи металошукача

  • Глибина роботи: потрібно врахувати, що глибина, яка вказана виробником може дещо бути іншою, так як все залежить від грунту, на якому проводяться пошуки. Зазвичай глибина пошуку коливається від 2,5 до 6 метрів. 
  • Частоти, на яких працює прилад: низькі частоти дозволяють бачити на глибину, але вони помічають лише великі деталі, високі ж – навпаки, помічають дрібні предмети, але на невеликій глибині.
  • Купити металошукач для монет рекомендуємо у нашому інтернет-магазині. У нас представлені лише найкращі моделі металошукачів для монет та не тільки. Також пропонуємо придбати недорогі грунтові металошукачі, функції яких вас приємно здивують.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше