інтернет магазин металошукачів

Металошукачі XP md

Є питання? Запитай у власників XP в групі Viber

Металошукач ХP ORX
Новинка
Металлоискатель ХP ORX

15174 грн.
Металошукач XP ORX 28 RC
Новинка
Металлоискатель XP ORX 28 RC

15984 грн.
Металошукач ХP DEUS 28 RC
Новинка
Металошукач ХP DEUS 28 RC

21600 грн.
XP Deus 28RC
Новинка
XP Deus 28RC

19629 грн.
Штанга для ХР Lite WS4
Новинка
Металическая штанга для ХР Light

3105 грн.
Динамік на ХР Light
Новинка
Динамик на ХР Light

405 грн.
USB-кабель XP DEUS DCUSB3
USB-кабель XP DEUS DCUSB3

486 грн.
XP DEUS 34х28 - блок і навушники
Металлоискатель XP DEUS 3428 x35 RC WS4 | Деус с катушкой 3428 х35, блоком управления и наушниками

31725 грн/шт

27459 грн.
XP DEUS 28 x35 WS4 Lite
Металлоискатель XP DEUS 28 x35 WS4 Lite

15174 грн.

XP Metal Detectors - Молода французька фірма з виробництва металошукачів була створена в 1998 році в Тулузі. Команда фахівців постійно розробляє інноваційні та революційні методи пошуку металів, створюючи високоякісну сучасну продукцію. XP Metal Detectors швидко увійшла в список кращих виробників металошукачів світу. Основний принцип роботи компанії - виправдати очікування споживача. Над кожною деталлю вашого пристрою працювала команда розробників. Дизайн, ергономічність, потужність і селективність поєднуються в найтоншому балансі з ціною, якістю і характеристиками продуктивності.

З появою на ринку, металошукачі фірми XP Metal Detectors, привели в захват усіх любителів пошуку скарбів. Першою метою французів було поліпшення дискримінації металів, так з'явився Gold Maxxs Power. Цей прилад буквально моментально завоював серця всіх фахівців, завдяки своїй унікальній здатності виділення кольорових металів. Наступні моделі лише збільшували можливості металошукача, при цьому знижуючи кількість його недоліків.

Після цього досягнення, XP Metal Detectors поставили перед собою нові цілі, почали підкорювати нові горизонти. Найкращою ідеєю став бездротової металодетектор XP Deus. У цій революційній розробці, інженери зібрали всі тільки найкраще від усіх металошукачів світу, уникаючи супутніх недоліків. Окремо варто відмітити те, що XP Deus - повністю бездротовий пристрій, що стало вінцем творіння своїх творців.

Вся продукція марки XP Metal Detectors створюється, розробляється і збирається тільки у Французькому місті Тулуза. Це гарантує європейську якість. Якщо Ви любите йти в ногу з часом, продукція XP Metal Detectors створена саме для Вас.

Інтернет магазин металошукачів "Фортуна" пропонує металошукачі XP Metal Detectors за найнижчою ціною в Україні. До кожного металошукача гарантовані подарунки. Офіційна гарантія на всі металошукачі від виробника!

Предзаказ Nokta Simplex