інтернет магазин металошукачів

Металошукачі XP md

Є питання? Запитай у власників XP в групі Viber

XP Metal Detectors - Молода французька фірма з виробництва металошукачів була створена в 1998 році в Тулузі. Команда фахівців постійно розробляє інноваційні та революційні методи пошуку металів, створюючи високоякісну сучасну продукцію. XP Metal Detectors швидко увійшла в список кращих виробників металошукачів світу. Основний принцип роботи компанії - виправдати очікування споживача. Над кожною деталлю вашого пристрою працювала команда розробників. Дизайн, ергономічність, потужність і селективність поєднуються в найтоншому балансі з ціною, якістю і характеристиками продуктивності.

З появою на ринку, металошукачі фірми XP Metal Detectors, привели в захват усіх любителів пошуку скарбів. Першою метою французів було поліпшення дискримінації металів, так з'явився Gold Maxxs Power. Цей прилад буквально моментально завоював серця всіх фахівців, завдяки своїй унікальній здатності виділення кольорових металів. Наступні моделі лише збільшували можливості металошукача, при цьому знижуючи кількість його недоліків.

Після цього досягнення, XP Metal Detectors поставили перед собою нові цілі, почали підкорювати нові горизонти. Найкращою ідеєю став бездротової металодетектор XP Deus. У цій революційній розробці, інженери зібрали всі тільки найкраще від усіх металошукачів світу, уникаючи супутніх недоліків. Окремо варто відмітити те, що XP Deus - повністю бездротовий пристрій, що стало вінцем творіння своїх творців.

Вся продукція марки XP Metal Detectors створюється, розробляється і збирається тільки у Французькому місті Тулуза. Це гарантує європейську якість. Якщо Ви любите йти в ногу з часом, продукція XP Metal Detectors створена саме для Вас.

Інтернет магазин металошукачів "Фортуна" пропонує металошукачі XP Metal Detectors за найнижчою ціною в Україні. До кожного металошукача гарантовані подарунки. Офіційна гарантія на всі металошукачі від виробника!

Предзаказ Minelab Vanquish