Пляжний металошукач: характеристика пошукового обладнання

Попередній Наступна
Пляжний металошукач: характеристика пошукового обладнання

Побачити людини з металошукачем на пляжі сьогодні можна майже в будь-якій країні. Професійне і напівпрофесійне сучасне обладнання представлено з різноманітним функціоналом, яке дозволяє проводити коп навіть в самих серйозних умовах.

Вибирати пляжний металошукач рекомендується за трьома основними параметрами:

 1. Глибина виявлення.

 2. Умови експлуатації.

 3. Вартість.

Чітке розуміння всіх трьох характеристик дозволить купити металошукач для пляжу і заощадити при цьому, адже для більшості завдань підходить техніка бюджетного або середнього цінового сегмента.

Умови пляжного пошуку

Роблячи свій вибір , звертайте увагу на спосіб пляжного копа. Він може бути наступним:

 • Без занурення, на піску.      
 • Виключно на мілководді.      
 • З заходом у воду.      

Залежно від умов експлуатації вам знадобиться унікальний пляжний металошукач зі своїми конструктивними характеристиками і профільним функціоналом.

Металошукач для морського пляжу: коп тільки на піску

пляжний металошукач GarrettДля цього завдання вам підійде модель класичного типу - без герметизації. Завдяки тому, що досліджується прибережна зона, підвищується ймовірність знайти щось цінне. Це відбувається за рахунок того, що хвилі постійно перевертають пісок, піднімаючи вгору загублені речі, монети, прикраси.

Для цього завдання підійде найпростіший пляжний металошукач . Можете сміливо вибирати недороге обладнання з невисокою чутливістю. Дуже дорога техніка для цієї мети не потрібна. Дорогий професійний металошукач для морського пляжу з високою чутливістю буде вловлювати навіть найнезначніші частинки металів в грунті і сміття, постійно оповіщаючи вас про це.

Вибираючи техніку виробника бажано, щоб вона передбачала функцію розпізнавання дорогоцінних металів від стандартних жерстяних банок або кришок. Вона властива приладів Garrett АСЕ. Найоптимальніший варіант - Garrett ACE 300. Коштує такий пляжний металошукач недорого. Також йому властивий великий функціонал і водонепроникна котушка , яка територіально розширює сферу копа.

Прилади, призначені для пошуку в воді

Природно, купуючи кращий металошукач для пляжу з герметичною котушкою, ви розширюєте свої можливості знайти щось справді цінне. Крім цього користувач страхує себе від ризику вислизання техніки і її контакту з водою, що часто стає згубним для приладів стандартного типу.

В магазинах України представлений широкий вибір пошукових приладів з різноманітною глибиною занурення. Техніка-амфібія розрахована на 10, 30, 50 і навіть 70 метрів під водою. При цьому всі вироби - герметичні, а звукове сповіщення подається через навушники. Якщо раптом обладнання вислизне з рук, воно обов'язково спливе на поверхню. Професіонали, які вибирають такий тип копа, зупиняються на наступних моделях:

 • Garrett Sea Hunter Mark II.      
 • Minelab X-Terra 505.      

Вибираючи пляжний металошукач , обов'язково прочитайте інструкцію виробника і про тзиви користувачів. Важливо, щоб він підходив для морській солоній сухого та мокрого піщаного ґрунту. Такий грунт має різноманітну структуру, тому недорогі прилади можуть сприймати частинки солі як металеві домішки, подаючи помилкові сигнали.

Також не забувайте орієнтуватися на те, який ведеться пошук - чоловічий або жіночий коп. Цей параметр безпосередньо впливає на конструкційні особливості обладнання і його вага.

Короткий огляд популярних моделей

Невеликий опис функціоналу і доступних можливостей допоможе вам зорієнтуватися в асортименті популярної техніки.

GARRETT ACE 300i

Бюджетний пляжний металошукач , який є покращеною версією попереднього покоління Garrett ACE 250. Оновлена модель отримала унікальні функції, серед яких найціннішою стала можливість Pinpointer. Вона дозволяє з високою точністю визначати розташування предмета в грунті. Це економить час і зусилля на викопування ями.

Друге поліпшення - збільшена шкала дискримінації. Техніка передбачає 12 секторів зчитування форми, типу предмета, його прохідності, класу металу та інших його особливостей. Крім цього апарат має такі відмінні риси:

 • Висока чутливість.      
 • Простота налаштувань.      
 • невелика вага (альтернатива для жіночого копа).      
 • Ергономічність.      
 • Багата комплектація.      

З функціоналом і типом застосування впорається навіть новачок.

MAKRO KRUZER

Цей прилад призначений для пошуку на суші, так і для водного копа. Максимальна глибина - 6 метрів. Техніка випускається в 2 версіях:

 • KRUZER - з однією частотою.      
 • Multi-Kruzer - з декількома частотами.      

Крім широкої різноманітності корисних функцій він передбачає EUD - пошук на нагрітих каменях. Також ви можете перемикати режими, працюючи на сухий і зволоженою грунті. Вбудований акумулятор забезпечує до 19 годин автономності. Інші характеристики:

 • 99 рівнів чутливості.      
 • Звуковий розпізнавання -многотональное.      
 • Вага - 1,4 кг.      

MINELAB EXCALIBUR II

Професійна модель, яка відноситься до категорії підводних. Максимальний рівень залучення - 66 метрів. Технологія BBS дає можливість агрегату функціонувати на 17 частотах, гарантуючи знаходження дрібних деталей на найбільшій глибині. Основні відмінні риси:

 1. Застосування Broad Band Spectrum.

 2. Розширений пінпойнт і дискримінація.

 3. Регулювання чутливості.

 4. Автономна роботи - від 14 до 19 годин.

 5. Маса - 2,36 кг.

Професійний пляжний металошукач , який повністю виправдовує свій бюджет. Він не пропустить на морському дні жодну монету або прикраса.

Вибираючи прилад, обов'язково продумайте і оціните умови експлуатації. Так ви придбаєте оптимальну техніку, яка впорається з поставленим завданням і прослужить вам не один рік.


Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше