AW POINTER

Пінпоінтер All Weather (AW) відзначається високою чутливістю та швидкістю реакції, що робить його ідеальним для динамічного пошуку навіть найдрібніших цілей на різних грунтах. Цей пристрій є надійним і стабільним під час роботи як на суходолі, так і в воді (захищений до глибини 3 метрів згідно з IP68 стандартом).

AWpointer оснащений звуковою системою для приближення та визначення центру сигналу, що сприяє точній локації знайдених об'єктів. Особливо зручною є можливість вимкнути вбудований ліхтарик в разі необхідності.

Цей пінпоінтер пропонує два режими роботи: з аудіосигналом та вібрацією або тільки з вібрацією (беззвучний режим). Кнопка активування дозволяє використовувати пристрій при перешкодах чи в умовах, коли важко слухати звуки.

AW(ВСЕПОГОДНИЙ) пінпоінтер також має функції сигналізації у разі втрати і автоматичного вимкнення для економії енергії. Його робочий діапазон температур дуже широкий, від -37°C до 70°C, що дозволяє використовувати його в різних погодних умовах.

Основні характеристики:

Робоча частота: 12 кГц
Занурення під воду: до 3 метрів, за стандартом IP68
Сигналізація: аудіо та/або вібрація
Довжина: 22.9 см
Ширина: від 2.2 см до 3.8 см
Вага: приблизно 200 грамів з включеною батареєю
Батарея: Крона 9 вольтів (в комплекті)
Час роботи: до 50 годин
Комплект поставки включає:

Пінпоінтер
Захисний ковпачок
Тренчик (пружина з карабіном)
Кобура на ремінь
Фірмове пакування
Гарантійний лист - 12 місяців
AWpointer виготовляється на ліцензії GP за замовленням від MDFORTUNA, гарантуючи високу якість та надійність цього пінпоінтера.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Безымянный, как перст
2023-12-21
Придбав на минулій неділі. Провірив в будинку і на вулиці, працював справно. Вийшов покопать і спочатку все було добре і звуковий сигнал і вібрація, але потім, після нового включення він пікнув, увійшов в робочий режим. А потім була тільки вібрація, а звукового сигналу вже не було. Підкажіть, будь ласка, як можна відновити роботу звукового сигналу. Дякую.
image
Ілья
2023-10-05
Краще моєї морковки
image
Олег
2023-10-03
Відверто і просто. Узяв хp mi4 за порадою Борсука а мій колега ав пін. Проблема не в Борсуку (він же порадив колезі ав) і не в ціні Мі4. А у тому, що мі 4 складний і на максимальній чуці фантомний а коли скинути чуйку то він гірше виявляє дрібні цілі і все рівно спрацьовує на грунт періодично. а ця дешева фігня стабільне і цепляє чітко і увімкунув і вимкнув і все, із мінусів він важчий і вимикається так само гімаройно як хрмі4 тре зажати і утримати а не просто клац клац. Рекомендую і СЛАВА УКРАЇНІ!