XP BH-01

Навушники BH-01. Навушники кісткової провідності! XP з гордістю представляє перші навушники кісткової провідності, розроблені для металощукачів. Виготовлені у Франції компанією XP, вони водонепроникні (IP68), тому ви можете занурюватися з DEUS II на глибину до 20 метрів.

Сумісність:

  • DEUS II

При використанні звичайних водонепроникних навушників під водою вухо заповнюється водою і чутність часто знижується. BH-01 розташовуються перед вухами на вилиці та передають звук у внутрішнє вухо безпосередньо через вібрації, що впливають на кістки, не напружуючи барабанні перетинки. Таким чином, ваші вуха вільні. У неспокійній або брудній воді ви можете  пірнати з берушами, щоб уникнути інфекції або просто краще ізолюватися від шуму. Таким чином, ви будете чудово чути звук за рахунок кісткової провідності та одночасно захищати свої вуха.

Попередження: При зануренні використовуйте тільки спеціальні беруші, які дозволяють вирівнювати тиск, ніколи не використовуйте стандартні беруші, оскільки вони можуть пошкодити вухо під час занурення. Ви також можете використовувати ці навушники на суші, щоб вільно чути навколишнє оточення або, навпаки, ізолюватися від шумного оточення, знову ж таки за допомогою берушів. BH-01 також дозволяють людям, які слабо чують, відчувати вібрації, що генеруються цілями в напрямку равлика, або просто вібрації, залежно від типу змін у слуховій системі. Регулювання звукових частот у бік зменшення (від 100 до 300 Гц) може покращити сприйняття залежно від розладу.

 

Придбати XP BH-01 по найдешевшій ціні можна у нас в інтернет магазині "Фортуна". Оплата при отриманні.

Навушники XP Навушники XP
Країна походження Франція
Регулювання гучності Немає
По виробнику XP md
comments powered by Disqus