Quest Q60

Металошукач Quest Q60 це топова модель в лінійці металошукачів фірми Quest. Класичний многочастотий маталлоіскатель на телескопічною штанзі з можливий занурення під воду на глибину до 5-ти метрів. Особливістю Quest Q60 є його котушка, розмір якої 13 ". Жоден детектор в штатній комплектації не має котушку такого розміру.

Завдяки поєднанню частотних характеристиках, широкому фукціоналу, багаточастотну, а так само возможости занурення під воду, Quest Q60 дозволяє проізовіть пошук в найрізноманітніших місцях при різних умовах. Для класичного пошуку в наявності встановленої програми: парк / поле / пляж / золото / монети.

Металошукач Quest Q60 використовує робочі частоти 5кГц, 14кГц і 21кГц, що позвляет проводити пошук як великих так і дрібних предметів на звичайних і високомінералізованих грунтах в умовах з різними електро-магнітними помехалі і при їх відсутності.

Живлення металошукача походить від акумулятора літій-полімер на 4000mAh. Зарядка детектора від магнітного USB роз'єму.

Купити металошукач Quest Q60 по найвигіднішій ціні можна в нашому інтернет магазині. Безкоштовна доставка і оплата при отриманні гарантовані. Також Ви отримуєте можливістю безкоштовної консультації з налаштування і роботи з металошукачем.

 

Підводний Так
Призначення Амфібія
Країна походження Китай
VDI Є
Живлення АКБ
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація 3-5
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота Багаточастотні
Максимальна глибина до 1,5 метра
Глибина на монету 30-35 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук