Minelab X-Terra Voyager

Металошукач Minelab X-Terra Voyager - новинка 2023 для початківців шукачів скарбів. Він працює на частоті 5,8 кГц і має 4 пошукові режими: всі метали, користувальницький, ювелірні вироби та навчання. Остання програма дозволяє вивчити ціль, щоб знаходити об'єкти лише її типу, крім інших груп.

У детектора 5 рівнів чутливості, 7 сегментів дискримінації, 3 тони озвучки з регульованою гучністю. Прилад оснащений великим дисплеєм розміром 5x10 см із підсвічуванням. На екрані з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом відображається число ідентифікації (0-30 для металевих цілей, 31-99 – для кольорових).

Легка та компактна штанга регулюється під зростання користувача. Вага металошукача без елементів живлення складає 1,3 кг. Пошукова DD котушка розміром 8,5x11 дюймів, яку можна занурювати у воду на глибину до 1 метра, забезпечує оптимальну глибину виявлення та поділу цілей. У комплекті поставляються складана лопата, рюкзак, дротові навушники та 2 батареї Крона 9В. Minelab X-Terra Voyager – зручний та простий металодетектор для пошуку монет, предметів старовини, коштовностей та військових трофеїв.

Купити металошукач Minelab X-Terra Voyager  за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Fortuna. Безкоштовна доставка, оплата при отриманні та консультації по роботі Вам гарантовані. Купуючи прилад в нашому магазині Ви отримуєте оригінальний металошукач, який офіційно ввезений в Україну і має гарантійне обслуговування на сервісному цетрі та інформаційну підтримку від нашого магазину.

 

Країна походження Австралія
Minelab Інші
VDI Є
Дискримінація Так
Робоча частота 6 кГц
Максимальна глибина до 1.2 метра
Глибина на монету 17-20 см.
Підводний Ні
По виробнику Minelab

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук