Міношукач для транспорту: автомобіль, трактор і т.д.

Міношукач-установка на транспортний засіб. Конструкція призначена для монтажу на автомобіль, військову чи сільськогосподарську техніку для виявлення ПТМ в металевих корпусах, мінометних мін, нерозірваних снарядів, ракет та деяких ППМ великого розміру в металевих корпусах (ОЗМ-72, ПОМЗ-2-3, МОН 100…). Даний міношукач призначений для установки на транспортний засіб з метою прискорення пошуку вибухонебезпечних об’єктів, для зачистки сільськогосподарських полів, доріг, для забезпечення мобільності та оперативності під час виконання бойових завдань.
Дана установка – це модифікація міношукача Impuls, конструкція монтується та знімається з транспортного засобу без застосування інструментів, що дозволяє за необхідності легко транспортувати її при передислокації. 
Блок управління встановлюється в кабіні транспортного засобу, пошукова рамка попереду на відстані 2-3 метрів (відстань регулюється). Швидкість пересування від 7 до 14 км/год. – це зумовлено коротким гальмівним шляхом після сигналу. Сам прилад буде реагувати і при швидкості більше 150 км./год.. Випробування показали, що тільки при повільному пересуванні на ТЗ водій встигне зупинити автомобіль до наїзду на ВНП.

Індикація оповіщення: світлодіодна, звукова через динамік, звукова через навушник. Досвідчений користувач може визначати габарити та форму цілі, центр цілі та приблизну глибину.

Режими роботи:
1. Встановлення рамки на висоті 15-20 см - реагує на дрібні цілі включаючи і гранату.
2. Встановлення на висоті 50-60 см. над ґрунтом - реагує на крупні та середні цілі.
3. Встановлюється на висоті 40-60 см - реагує на крупні цілі як ТМ 62, 72… максимально ігнорує дрібні металеві цілі та середнього розміру.
Міношукач ImPULS ТЗ стабільно працює на важких ґрунтах, захищений від перешкод, відсутні хибні спрацювання від ударів пошуковою рамкою об траву, кущі.

Комплектація:
1. Блок управління
2. Пошукова рамка розміром від 2.4 до 7 метрів
3. Живлення і зарядний пристрій
4. Кабель подовжувач
5. Ручний міношукач
6. Щупи
7. Інструкція та гарантійний лист

Призначення Міношукачі
Рівень користувача Універсальний
Країна походження Україна
VDI Немає
Живлення АКБ
Штанга Інша
Пінпоінт Немає
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація 1
Балансування грунту Авто
ЖК дисплей Немає
Дискримінація Ні
Тип схеми металошукача Pi
Максимальна глибина до 3-х метрів
Глибина на монету 17-20 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук