Міношукач Кощей Х45

  • Новинка

Артикул: 0001253

В наявності
Ціна: 11 253 грн

Міношукач Кощей Х45 – це адаптована версія популярного професійного металошукача Кощей Х45. Даний прилад пройшов тестування на актуальні цілі, які потрібно знаходити при розмінуванні території. В результаті тестів було розроблено нове програмне забезпечення та відповідні пошукові програми: «Фугаси» та «Міни». Алгоритми роботи даних програм працюють таким чином, щоб спростити «відсіювання» небажаних цілей, сконцентрувавшись виключно на потрібні об’єкти. Враховуючи той факт, що приладом будуть користуватися як професійні користувачі так і новачки, програми міношукача спрощені до мінімуму – жодних налаштувань чи корегувань. Обираємо необхідну програму та працюємо. Пошук мін, фугасів та інших вибухонебезпечних предметів потребує особливої обережності, тому прилад використовує два режими роботи – статичний та динамічний. Динаміка дозволяє знаходити ціль при проходженні котушки над нею. Статика в свою чергу працює при наближенні до цілі, без необхідності динамічних помахів.

 

Даний прилад може поставлятися як з звичайною штангою так і з карбоновою. Підбір котушки відбувається персонально. В залежності від штанги та котушки – вартість прораховується відповідно.

 

Для роботи з міношукачем ми оформили відповідні відео-інструкції та надаємо консультації для ЗСУ, громадських та волонтерських організацій.

 

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Призначення Міношукачі
Рівень користувача Універсальний
Живлення АА
Пінпоінт Є
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація Багатотональна
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота Багаточастотні
Максимальна глибина до 2-х метрів
Глибина на монету 30-35 см.
comments powered by Disqus