Мультичастотний металошукач Кощей Х45 + 22,5 DD

Артикул: 0000976

В наявності
Ціна: 13 944 грн Знайшли дешевше?

 

Металошукач Кощей Х45 карбон з котушкою 22,5 DD – це “золота середина” між снайперкою та великого розміру котушками. Дана котушка має маленький розмір 22,5 сантиметра або 9 дюймів, що дозволяє котушку погружати у викопані ямки та перевіряти стінки на наявність цілей без розширення. 

Її основне призначення: пошук дрібних цілей, монет на ребрі, замусорена місцевість – без заростів високої трави та гілля (пошук по траві здійснюється на 6-8кГц програмах).

Котушка не схожа на інші аналоги: спецефічний розмір та форма (зменшення рівння мінералізації), має дуже хорошу чутливість на дрібні цілі – за рахунок високої добротності (19 кГц 9ДД – рівносильна 24кГц конкурентів), цим самим має перевагу у порівнянні з конкурентами у виявлені знахідок, як після великих та малих котушок.

Мультичастотний металошукач з гібридною технологією пошуку (можливість роботи як на одній вибраній частоті, так і на всіх частотах одночасно), що має ряд істотних переваг навіть у порівнянні з дорогими аналогами відомих брендів. Куди б не завело вас ваше хобі або професійна діяльність, у яких би складних умовах для пошуку ви не опинилися, чи то болотиста місцевість, високомінералізований, складний ґрунт чи велика кількість сміття, вам не знадобиться кілька металошукачів.

 

Мультичастотність Х-45
В металошукачі Х45 реалізовано 2-ві мультичастоти ФАСТ, ЛОВ та гібридна статична FT:  технологія здійснює пошук одночасно на частотах від 1 до 22 кГц, дозволяючи не пропустити артефакти,  безпомилково ідентифікувати дрібні та крупні цілі з металів будь-якої провідності, чи то іржавий артилерійський снаряд, золота антична прикраса, чи монета.

 

Гібридність Кощея
Крім правильної ідентифікації мети, основним критерієм металопоиску та вимогою до металошукача є максимальна глибина виявлення. І саме тут розкриваються можливості Х45 як унікального свого роду, гібридного металошукача. Х45 проводить пошук одночасно у двох режимах:

статичному – від 1 до 5 Кгц
динамічному – від 1 до 24 Кц
Дана гібридна технологія дозволяє безпомилково відцентрувати ціль, визначивши її реальний розмір, звівши до мінімуму пропуски, а також знаходити та правильно ідентифікувати об’єкти на максимальній глибині.

 

Універсальність Кощей 45
Х45 має унікальну систему гнучкої настройки будь-яких параметрів пошуку як «під себе» (чи то зміна цифрового режиму на аналоговий або швидкість роботи… ), так і під конкретно ваші завдання (грунт, цілі).

Крім того, в металошукачі встановлені програми для пошуку в різних умовах будь-якої складності (сміття, висока трава, море, швидка розвідка ітд), створені з урахуванням побажань і зауважень самих пошуковців.

Компактність, ергономіка, вага також є важливими вимогами. Базова вага Х45 із котушкою блондинкою становить без захисту 1.25 кг, а телескопічна S-штанга дозволяє не боятися механічних пошкоджень і зручно реголювати прилад під зріст кладошукача.

 

Враховуючи відгуки власників Кощей Х45, скомплектувавши прилад котушкою  Gerris 9 (блондинка), отримаємо такі переваги:
Особливості котушки, комплект Х45 матиме такі переваги:
Ідеальний комплект для роботи на засмічених місцях;
Пошук по сильно сухому грунті без великих втрат глубини, як у великих ДД;
Максимальна чутливість на дрібні цілі та монети на ребрі;
Можливість перевірити яму за рахунок малого розміру;
Легка вага комплекту (1250 г);
Міцна та надійна котушка;
Професійний функціонал.
Металошукач Кощей Х-45 в 90+%, працює із вимкунутим автокомпенсатором (за виключенням дуже високих або низьких температур) – це дає змогу збільшити кількість знахідок у порівнняні із приладами конкурентів, які стверджували, що це неможливо:)!

 

Комплектація металошукача Кощей Х 45:
Верхня штанга з блоком керування та підлокітником;
Середня штанга;
Нижня штанга;
Котушка 22,5 (котушка блондинка);
Елементи кріплення;
Батарейки АА – 4 шт;
Інструкція;
Гарантія на прилад – 2 роки
Гаратія на котушку 9DD – 3 роки.

Призначення Грунтові
Країна походження Україна
VDI Є
Живлення АА
Штанга S-подібна
Пінпоінт Є
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація Багатотональна
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота Мультичастотні
Максимальна глибина до 1,5 метра
Мультичастота Є
Глибина на монету 30-35 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Nikita Slepov
2021-10-07
После года эксплуатации ни каких проблем в работе прибора не обнаружил. Сделан хорошо. Мне понравился.
image
Nikita Slepov
2020-09-13
Здравствуйте,купил Кощей Х45 всем доволен,кроме одного момента разъём крепления кабеля к электронному блоку не удобен. а так всё хорошо. спасибо.
image
Андрій
2020-04-20
Я друга людина, яка купила в даній комплектації, та перша хто пише відгук:). Не подобався захист котушки, який докупив окремо. Та я здивований глубиною і не розумію, чому така мала котушка бачить глибше Тайгера, який більше по розміру та вот наприклад гудзик гирька КР то зрозуміло а доволі немала та срібна монета денарій на 27см. 9ка у грунті бачить а велика котушка німа. Це від грунту залежить чи схема така?
image
Адміністратор
2020-07-02
Андрій
Я друга людина, яка купила в даній комплектації, та перша хто пише відгук:). Не подобався захист котушки, який докупив окремо. Та я здивований глубиною і не розумію, чому така мала котушка бачить глибше Тайгера, який більше по розміру та вот наприклад гудзик гирька КР то зрозуміло а доволі немала та срібна монета денарій на 27см. 9ка у грунті бачить а велика котушка німа. Це від грунту залежить чи схема така?
Добрий день. Котушки фірми Марс не різняться між собою по глибині, так як давно стоять на серійному виробництві. Зрівняти 10 приладів з Тайгером між ними різниці не буде. Натомість новинки 9 ДД різняться між собою по глибині. Ми тестуємо кожну котушку і відбираємо найкращі, а ті, які не відповідають глибинним характеристикам повертаємо виробнику. Тому придбавши Кощей з котушкою Марс ви отримуєте стандартну котушку від виробника, а придбавши прилад з 9 ДД ви отримуєте найкращі відібрані котушки.