Мультичастотний Кощей Х45 Карбон + 22,5 DD

 

Металошукач Кощей Х45 карбон з котушкою 22,5 DD – це “золота середина” між снайперкою та великого розміру котушками. Дана котушка має маленький розмір 22,5 сантиметра або 9 дюймів, що дозволяє котушку погружати у викопані ямки та перевіряти стінки на наявність цілей без розширення. 

Її основне призначення: пошук дрібних цілей, монет на ребрі, замусорена місцевість – без заростів високої трави та гілля (пошук по траві здійснюється на 6-8кГц програмах).

Котушка не схожа на інші аналоги: спецефічний розмір та форма (зменшення рівння мінералізації), має дуже хорошу чутливість на дрібні цілі – за рахунок високої добротності (19 кГц 9ДД – рівносильна 24кГц конкурентів), цим самим має перевагу у порівнянні з конкурентами у виявлені знахідок, як після великих та малих котушок.

Мультичастотний металошукач з гібридною технологією пошуку (можливість роботи як на одній вибраній частоті, так і на всіх частотах одночасно), що має ряд істотних переваг навіть у порівнянні з дорогими аналогами відомих брендів. Куди б не завело вас ваше хобі або професійна діяльність, у яких би складних умовах для пошуку ви не опинилися, чи то болотиста місцевість, високомінералізований, складний ґрунт чи велика кількість сміття, вам не знадобиться кілька металошукачів.

 

Мультичастотність Х-45
В металошукачі Х45 реалізовано 2-ві мультичастоти ФАСТ, ЛОВ та гібридна статична FT:  технологія здійснює пошук одночасно на частотах від 1 до 22 кГц, дозволяючи не пропустити артефакти,  безпомилково ідентифікувати дрібні та крупні цілі з металів будь-якої провідності, чи то іржавий артилерійський снаряд, золота антична прикраса, чи монета.

 

Гібридність Кощея
Крім правильної ідентифікації мети, основним критерієм металопоиску та вимогою до металошукача є максимальна глибина виявлення. І саме тут розкриваються можливості Х45 як унікального свого роду, гібридного металошукача. Х45 проводить пошук одночасно у двох режимах:

статичному – від 1 до 5 Кгц
динамічному – від 1 до 24 Кц
Дана гібридна технологія дозволяє безпомилково відцентрувати ціль, визначивши її реальний розмір, звівши до мінімуму пропуски, а також знаходити та правильно ідентифікувати об’єкти на максимальній глибині.

 

Універсальність Кощей 45
Х45 має унікальну систему гнучкої настройки будь-яких параметрів пошуку як «під себе» (чи то зміна цифрового режиму на аналоговий або швидкість роботи… ), так і під конкретно ваші завдання (грунт, цілі).

Крім того, в металошукачі встановлені програми для пошуку в різних умовах будь-якої складності (сміття, висока трава, море, швидка розвідка ітд), створені з урахуванням побажань і зауважень самих пошуковців.

Компактність, ергономіка, вага також є важливими вимогами. Базова вага Х45 із котушкою блондинкою становить без захисту 1.25 кг, а телескопічна S-штанга дозволяє не боятися механічних пошкоджень і зручно реголювати прилад під зріст кладошукача.

 

Враховуючи відгуки власників Кощей Х45, скомплектувавши прилад котушкою  Gerris 9 (блондинка), отримаємо такі переваги:
Особливості котушки, комплект Х45 матиме такі переваги:
Ідеальний комплект для роботи на засмічених місцях;
Пошук по сильно сухому грунті без великих втрат глубини, як у великих ДД;
Максимальна чутливість на дрібні цілі та монети на ребрі;
Можливість перевірити яму за рахунок малого розміру;
Легка вага комплекту (1250 г);
Міцна та надійна котушка;
Професійний функціонал.
Металошукач Кощей Х-45 в 90+%, працює із вимкунутим автокомпенсатором (за виключенням дуже високих або низьких температур) – це дає змогу збільшити кількість знахідок у порівнняні із приладами конкурентів, які стверджували, що це неможливо:)!

 

Комплектація металошукача Кощей Х 45:
Верхня штанга з блоком керування та підлокітником;
Середня штанга;
Нижня штанга;
Котушка 22,5 (котушка блондинка);
Елементи кріплення;
Батарейки АА – 4 шт;
Інструкція;
Гарантія на прилад – 2 роки
Гаратія на котушку 9DD – 3 роки.

Призначення Грунтові
Країна походження Україна
VDI Є
Живлення АА
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація Багатотональна
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота Мультичастотні
Максимальна глибина до 2-х метрів
Мультичастота Є
Глибина на монету 30-35 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Rodion Vladov
2022-01-11
Прилад гарний. Пошукові характеристики досить високі. Що хотілось змінити: мала шкала дискримінації (всього 20); великий крок зміни чутливості (розумію що це умовна градація); простіше сам інтерфейс (юзер звикне) але якщо фірма хоче бути більш популярною треба йти до зручності))) Всім вдалих пошуків)))
image
Адміністратор
2022-01-11
Rodion Vladov
Прилад гарний. Пошукові характеристики досить високі. Що хотілось змінити: мала шкала дискримінації (всього 20); великий крок зміни чутливості (розумію що це умовна градація); простіше сам інтерфейс (юзер звикне) але якщо фірма хоче бути більш популярною треба йти до зручності))) Всім вдалих пошуків)))
Все буде, але згодом) Вам успіхів в пошуках!