Блок Golden ACE

Артикул: 0001168

В наявності
Ціна: 5 670 грн Знайшли дешевше?

Металошукач Golden ACE – це надійний і стабільний аналоговий металошукач, який працює комплектується відомими брендовими котушками на вибір кладошукача. Простий в освоєні та із професійним функціоналом, як у цифрових приладів (Індикатор FE , як в Minelab Equinox, Гучність Заліза… наростаючий сигнал визначає форму і глибини предмета у ґрунті ).

В свою чергу Голден Ейс  перекладається як ЗОЛОТИЙ ТУЗ. Козир даного металошукача перед цифровими професійними приладами, така:

  • Більш висока швидкість відгуку, орієнтовно в 1.5 рази – швидкий аналіз принесе менше пропусків. А відсутність фільтрів, що використовуються у процесорах надасть більше глибоких знахідок.
  • Розділення цілей в засмічених залізом місцевості на рівень вище
  • Аналогова звукова система розпізнавання інформує у повному обсязі про «сигнал», від реакції ґрунту до переходу між ґрунтом і цілю, центром цілі та закінченням сигналу перехід в ґрунт. Максимум корисної інформації для прийняття рішення копати чи ні.  Головний позитив, що менша вірогідність «зачорнити» глибокі монети або дрібні вироби особливо в чорноземах.
  • Високочутливий  та точний баланс ґрунту – швидке і точне відлаштування від різноманітних ґрунтів.
  • До 40 годин безперервної роботи без дозарядки.
  • Робота при низьких температурах.

«Голден Ейс - це металошукач новинка від розробника детекторів Термінатора М, InduktPro, TreAc+».

 Металошукач українського виробництва  Золотий Туз, дозволяє працювати з будь якою  DD котушкою від металошукачів серії АСЕ або фірмовими котушками Nel. Тобто  даний блок можна використовувати як в заміну блока АСЕ із наявною котушкою (придбавши лише блок), так і як окремий металошукач.   За рахунок наявності балансу ґрунту та високої робочої частоти (від 15 до 18 кГц) має чудову чіпкість та розділення до дрібних цілей. По глибині обходить свого основного конкурента Golden Mask 4 Pro.  Легко фіксується на рідній штанзі металошукачів АСЕ на рідній базі кріплення. Блок Golden ACE складається з двох частин: верхньої – сам блок керування, та нижньої – батарея. Має динамік та розьєм 3.5 мм., що дозволяє підключити будь які навушники.

Комплектація:

  • Блок Golden ACE
  • Зарядний пристрій
  • Інструкція, гарантійний лист

Гарантія:

  • 1 рік - на блок
Призначення Грунтові
Рівень користувача Універсальний
Країна походження Україна
VDI Немає
Живлення АКБ
Пінпоінт Немає
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація 2
Балансування грунту Ручна
ЖК дисплей Немає
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота Висока (12-20 кГц )
Максимальна глибина до 2-х метрів
Глибина на монету 30-35 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Сергій
2021-11-13
Класна штука, мені сподобалась. Беріг перекопаний за 9 років так, що і чорного сигналу не має а із блочком за три виходи 6 мідяків та більше десятка советів. Дякую, гарних продаж!
image
Адміністратор
2021-05-18
Вітаємо.Блок Golden Ace підходить тільки для котушок серії Garrett Ace
image
Владимир Мартыненко
2021-05-05
Доброго времени суток,подскажите подходят ли катушки от Golden mask.с Ув.