Золотошукач - пошук золота з саморобним металошукачем

Попередній Наступна
Золотошукач - пошук золота з саморобним металошукачем

Багато хто хоча б раз в житті не відмовився пошукати дорогоцінні метали, проте не кожен живе біля місць, де раніше видобували золото, а дехто не має коштів, щоб купити металошукач для золота.

Як зробити золотошукач?

Металошукач для золота своїми руками скласти досить просто маючи – радіоприймач, калькулятор, дво-сторонній скотч та коробку з відкидною кришкою. Отож схема металошукача для золота така:

  • Нам потрібно розгорнути коробку та сформувати з неї книжку.
  • Закріпити калькулятор в коробці, а приймач - в кришці.
  • Включаємо приймач і шукаємо нагорі АМ діапазону вільну ділянку.
  • Включаємо калькулятор: приймач повинен видати звук, налаштовуємо його на максимум гучності.
  • Складаємо кришку так, щоб магнітний вектор первинних імпульсів був перпендикулярний осі стрижня магнітної антени.
  • Фіксуємо кришку.
  • Таким чином, зібрати прилад просто, але щоб отримати більше даних, потрібно вже мати деякі знання і навички в радіоелектроніці.

Схема глибинного металошукача не найпростіша і існує кілька варіантів його виконання. Тому варто підготувати такі деталі та елементи:

 • конденсатори різного типу
 • різного номіналу резистори
 • напівпровідники - транзистори і діоди.
 • Для складання наведених елементів потрібні паяльник, плоскогубці, викрутка, кусачки тощо, матеріал для виготовлення плати. Плату зазвичай виготовляють з текстоліту та збирають блок управляння, основою якого є плата. Потім схему зборки переносять на поверхню плати. Після того, як малюнок перенесений, плату необхідно протравити. Для цього застосовують розчин, в який входять, сіль, електроліт, перекис водню.
 • Після того, як виконано травлення плати, в ній необхідно виконати отвори для установки компонентів схеми. Після цього настає найважливіший етап - установка і пайка деталей.

Хочемо звернути вашу увагу, що у нашому магазині представлений широкий вибір металошукачів для золота. Бажаємо вам вдалих та прибуткових пошуків з нашими металодетекторами!

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше