Золотошукач - пошук золота з саморобним металошукачем

Попередній Наступна
Золотошукач - пошук золота з саморобним металошукачем

Багато хто хоча б раз в житті не відмовився пошукати дорогоцінні метали, проте не кожен живе біля місць, де раніше видобували золото, а дехто не має коштів, щоб купити металошукач для золота.

Як зробити золотошукач?

Металошукач для золота своїми руками скласти досить просто маючи – радіоприймач, калькулятор, дво-сторонній скотч та коробку з відкидною кришкою. Отож схема металошукача для золота така:

  • Нам потрібно розгорнути коробку та сформувати з неї книжку.
  • Закріпити калькулятор в коробці, а приймач - в кришці.
  • Включаємо приймач і шукаємо нагорі АМ діапазону вільну ділянку.
  • Включаємо калькулятор: приймач повинен видати звук, налаштовуємо його на максимум гучності.
  • Складаємо кришку так, щоб магнітний вектор первинних імпульсів був перпендикулярний осі стрижня магнітної антени.
  • Фіксуємо кришку.
  • Таким чином, зібрати прилад просто, але щоб отримати більше даних, потрібно вже мати деякі знання і навички в радіоелектроніці.

Схема глибинного металошукача не найпростіша і існує кілька варіантів його виконання. Тому варто підготувати такі деталі та елементи:

 • конденсатори різного типу
 • різного номіналу резистори
 • напівпровідники - транзистори і діоди.
 • Для складання наведених елементів потрібні паяльник, плоскогубці, викрутка, кусачки тощо, матеріал для виготовлення плати. Плату зазвичай виготовляють з текстоліту та збирають блок управляння, основою якого є плата. Потім схему зборки переносять на поверхню плати. Після того, як малюнок перенесений, плату необхідно протравити. Для цього застосовують розчин, в який входять, сіль, електроліт, перекис водню.
 • Після того, як виконано травлення плати, в ній необхідно виконати отвори для установки компонентів схеми. Після цього настає найважливіший етап - установка і пайка деталей.

Хочемо звернути вашу увагу, що у нашому магазині представлений широкий вибір металошукачів для золота. Бажаємо вам вдалих та прибуткових пошуків з нашими металодетекторами!

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше