Чи може металошукач замінити міношукач?

Попередній Наступна
Чи може металошукач замінити міношукач?

Металошукач GARRETT ATX

Пошук кольорових металів і монет часто перетворюється зі звичайного хобі в професійне заняття. Використання металошукача робить це захоплення максимально успішним. Аматорські прилади, на жаль, виконують тільки обмежений спектр завдань. Якщо ви хочете серйозно зайнятися пошуком, то рекомендується зупинитися на професійних моделях металошукачів.

Пошук мін - одна з головних задач вузькопрофільних пристроїв. Військовий металошукач використовується спеціалізованими службами для виявлення представлених засобів. Працює міношукач по техніці «прийом-передача». Глибина виявлення сучасних пристроїв досягає одного метра, перевищуючи цей показник.

Відмінність міношукача від стандартного металошукача

Основна різниця полягає в наступних параметрах:

 • Налаштування.
 • Пошукові режими.
 • Використання в різних умовах.
 • Підвищені вимоги до конструкції.

Міношукач відрізняється по жорсткості. Якщо стандартне громадянське обладнання - легке і чутливе до температурних коливань, то військовий міношукач - пристосований до експлуатації від -50 до +50 градусів. При цьому його система пропускає незначні дрібні металеві деталі. Він налаштований виключно під великі об'єкти.

Міношукач вимагає особливого обслуговування. Він повинен експлуатуватися виключно підготовленим персоналом. Якщо ви купуєте міношукач для особистих цілей, то обов'язково розгляньте інструкцію застосування.

Будьте уважні: не вся техніка підходить для пошуку таких дрібних деталей, як монети, прикраси, «луска» кольорових металів.

Найпопулярніші міношукачі

Сьогодні у продажу представлені не тільки сучасні, але й радянські пристрою. Військовослужбовці стверджують, що для пошуку мін можна використовувати і стандартне обладнання, наприклад, металошукачі Garrett, але будьте готові до того, що вони можуть не розпізнати вибухонебезпечні комплекси, які не містять металевих деталей. Для професійного застосування рекомендується зробити вибір на користь моделей, які будуть перераховані нижче.

ІМП

Міношукач армійський індукційного типу. Призначений для виявлення протипіхотних і протитанкових мін. Визначає їх навіть в тому випадку, якщо вони встановлені в кущах, снігу, грунті, траві і чагарниках. Технічні характеристики міношукача:

 • Глибина виявлення при зануренні в грунт / сніг - до 40 см.
 • Ширина пошукової зони - 30 см.
 • Міношукач може використовуватися під водою на глибині до 1 метра.
 • Маса техніки - 6,6 кг.
 • Стабільна робота без додаткової настройки забезпечується тільки на 10 хвилин. Далі потрібно коригувати систему.

Вартість міношукача - доступна, так як його характеристики вважаються застарілими. Але він відмінно показує себе в справі, тому активно використовується не тільки на цивільних, а й на військових позиціях.

ІМП-2

Одне з головних засобів виявлення ВНП. Представлений міношукач - універсальний. Він може використовуватися і для пошуку інших предметів. Працює міношукач по «прямому» принципом виявлення металевих елементів. Може визначити їх через, наприклад, пластмасовий корпус. Міношукач активно використовується в цивільне час для пошуку застарілих предметів. У воєнний час його застосовують для складання безпечних проходів і при розмінуванні місцевості. Міношукач має наступні характеристики:

 • Глибина визначення досягає 120 метрів.
 • Пошукова ширина - 60 см.
 • Безперервне час роботи (при батареї на 6 елементів) - 80 годин.

Цей міношукач легко збирається і розбирається. При цьому він простий в експлуатації, тому використання - комфортне.

Garrett ATX

Пульс-індукційна техніка, яка допоможе відшукати вибухонебезпечний елемент навіть у найважчих середовищах для звичного обладнання. Міношукач підходить для роботи на грунті з високим відсотком мінералізації, на солоних пляжах. Техніка має високу чутливість навіть на найдрібніші предмети. Його можна використовувати і як підводний міношукач, так як він відмінно зарекомендував себе в якості амфібії - може занурюватися на глибину до 3 метрів.

Металошукач Garrett ATX має наступну специфікацію:

 • 25 предустановок, які дають можливість працювати з цільовим об'єктом.
 • 13 значень регульованої чутливості, що робить міношукач дуже сприйнятливим.
 • Вбудований режим пінпоінт.
 • 2 типу пошуку: статичний і звичайний.

Цей міношукач відноситься до категорії надчутливих. Різноманітність режимів настройки дозволяє експлуатувати його навіть в найважчих умовах. Він визначає все ВОП з обраному радіусі. Інформаційні сервіси підтверджують його активну застосування в цивільних і військових умовах.

Сучасні військові металошукачі: особливості

Армійські міношукачі - це комплексні пристосування з комп'ютерним функціоналом. Устаткування ефективно вловлює сигнал, забезпечує його цифрову обробку. При цьому задіюється мікропроцесор, який моментально визначає параметри вибухонебезпечного предмета. Після обробки отриманих даних, міношукач відображає інформацію на РК-дисплеї і в навушниках характерним сигналом.

Інформація містить наступні дані:

 • Глибина залягання.
 • Провідність об'єкта.
 • Тип металу.
 • Приблизні параметри.

Міношукач дає можливість вибрати безпечну техніку вилучення вибухонебезпечного предмета з грунту. Це дозволяє зберегти багато життів. Якщо ви плануєте використовувати пристосування в професійній сфері, вибирайте міношукач з широким спектром налаштувань. Бажано, щоб він був «заточений» під експлуатацію в воді (на глибині). Так ви зможете розширити зону задіяння, що гарантуватиме позитивний результат.

Вибирати міношукач краще з кваліфікованим фахівцем. Він обов'язково повинен розповісти про всі технічні характеристики, а особливо - про сферу задіяння. У продажу ви зможете знайти товар під свій бюджет. Не забувайте, що професійні вузькоспрямовані міношукачі коштують дорожче звичайних металошукачів.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше