Металошукач Кощей Х45 - "кохання з першого погляду"

Попередній Наступна
Металошукач Кощей Х45 - "кохання з першого погляду"

Універсальний металошукач Кощей Х45 - це новий прорив в світі скарбів. Класична конструкція приладу з великими можливостями і гідним показником глибини. Незважаючи на достаток вибору, яке пропонує ринок металошукачів, безліч професіоналів вибрали цей прилад. Чому саме Кощей Х45? Давайте розберемо все по поличках.

Почнемо, мабуть, з тієї-ж універсальності. Цей прилад підійде як для професіоналів, так і для початківців пошуковиків. Як це можливо? Все гранично просто. Кощей має готові настройки, які дозволяють новачкові включити прилад і вже за кілька секунд почати роботу. З огляду на, що меню надано в кілька мовами, і російською в тому числі (за замовчуванням), робота з приладом буде інтуїтивно зрозумілою. До того-ж в комплекті є детальна інструкція по роботі з металошукачем.

«А що з ціною?» - скажете Ви. Давайте порахуємо. Візьмемо до прикладу, один з найпопулярніших приладів Garrett ACE 250. Його початкова ціна менша, ніж вартість комплекту Х45. Але тут є один важливий момент - котушка. Глибина у Аськи зі стандартною котушкою бажає кращого, і її, як правило, замінюють на посилений варіант. Докупивши котушку, ми отримуємо майже таку ж саму ціну що і при покупці комплектації Кощей Х45. Ціна і котушка однакові, а функціонал і можливості різні!

Також потрібно відзначити додаткові можливості:

 • Можливість підключення бездротових навушників (модуль присутній в блоці, навушники можна купити окремо);

Виходить, при виборі металошукача початкового рівня, Ви сміливо можете вибрати Кощей Х45. До того-ж у Вас з'явиться потенціал вивчення детальних налаштувань приладу, що дозволити поліпшити глибинні характеристики і отримати кращий результат.

Висновок - Кощей Х45 для новачка це:

 • Простота у використанні;
 • Хороша комплектація за доступною ціною;
 • Гідна глибина пошуку;
 • Перспектива переходу на професійний рівень пошуку.

Якщо з загальними перспективами все зрозуміло і просто, то детальне вивчення внутрішніх налаштувань не залишать в спокої навіть найдосвідченіших пошукових систем. Коли розроблявся цей прилад, були враховані всі необхідні функції найпопулярніших приладів на сьогоднішній день. В результаті Ви отримуєте прилад з набором хорошого функціонала. Давайте розглянемо все по прядку.

Подальша інформація підійде для вивчення новачкам і для аналізу професіоналам.

Мультичастотність

Значення цієї характеристики говорить сама за себе - металошукач має можливість працювати на декількох частотах, а саме 6 кГц, 8 кГц, 12 кГц і 19 кГц. Наприклад, якщо порівняти Х45 з таким приладом як Minelab X-Terra 705, який також має можливість працювати на декількох частотах (3 кГц, 7,5 кГц і 18,75 кГц), Ви отримуєте певну перевагу - Кощей не вимагає заміни і підбору визначених котушок для роботи на різних частотах. Схема роботи приладу дозволяє перемикати частоти одним натисканням кнопки на одній і тій-же котушці. Хороша заявка на конкуренцію XP DEUS. Можливо звучить голосно, але це не єдиний функціонал, яким може похвалитися Кощей і знову-ж зрівняється з Деусом.

Наступні можливості будуть активно наслідувати XP Deus. Ви вже вибачте за це, але Кощей прагне до кращого.

Слабкі сигнали

Принцип роботи приладів має загальні властивості, як наприклад залежність розпізнавання цілі від глибини її залягання. Принцип простий - чим далі мета, тим важче визначити з якого металу вона складається. Для того щоб вирішить цю проблему, Кощей Х45 озброївся функцією «Слабких сигналів». Вона дозволяє підсилити чутливість розпізнаючи глибокі сигнали як фольгообразних цілей. Це дозволяє зменшити ймовірність пропуску корисних знахідок. Такий функцією можуть похвалитися далеко не всі професійні металошукачі.

Фільтр ГК (гарячих каменів)

Є таке поняття як «гарячий камінь» - це певна частина грунту (як правило одиночний камінь) який має підвищений показник мінералізації. Майже всі прилади реагують на такі камені, створюючи помилкові сигнали. Професійні прилади типу Кощей має виділену функцію «Фільтр ГК», яка зменшує цю реакцію і надає можливість зосередиться на корисних сигналах.

Ток датчика

Досвідчені користувачі пізнають мистецтво тонкої настройки приладу, «вичавлюючи» з нього максимум. Саме ця функція дозволяє зробити коригування приладу на певний склад або вологість грунту (болото, розорювання і т.д.).

Швидкість відновлення

Всім відома фраза «швидкість проводки». Цей параметр по-різному впливає на глибину приладу і у кожного приладу він свій. У нашому випадку ми можемо змінювати цей параметр, налаштовуючи швидкість проводки котушки під себе або місцевість, де Ви працюєте.

Мабуть, вистачить порівнянь з Деусом, їх і так достатньо. Але для того щоб зрозуміти весь обсяг доступного функціоналу, «пробіжимося» по інших параметрах.

 • Переднастроєні «Алгоритми дискримінації» і «Фільтри», для роботи на різних місцевостях;
 • Гучність, тональність, звук перевантаження і т.д. - детальні налаштування звуку, включаючи «Гучність заліза» і «Гучність глибоких сигналів»;
 • Два режиму відображення ідентифікації сигналів і можливість регулювання яскравості дисплея;
 • Можливість контролю напруги елементів живлення;
 • Ручний і автоматичний баланс грунту;
 • Можливість установки PIN-коду для захисту свого металошукача.

Виходячи з усього вище сказаного, можна зробити висновок:

Кощей Х45 - це новий і частково незвіданий прилад в світі шукачів скарбів, але в той же час добре укомплектований перевіреним роками функціоналом. Кожен і Вас знайде в ньому щось своє і порівняє його з чимось подібним, уже знайомим металошукачем.

І на завершення найцікавіше - глибина. На цьому етапі пропоную подивитися і самим в усьому переконається.

Дякуємо за увагу!
З повагою, Ваш магазин ФОРТУНА.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше