Магазин металошукачів Вінницька область або в місті Вінниця. Актуально чи ні?

Попередній Наступна
Магазин металошукачів Вінницька область або в місті Вінниця. Актуально чи ні?

Лідер №1, на ринку металодетекторів, мережа «ФОРТУНА» планує відкриття м-ну в м Вінниця або області. ПРОСИМО шукачів скарбів, допомогти з вибором місця під «мд вітрину», надсилайте Ваші пропозиції на пошту: imdfortuna@gmail.com, смс або Viber 098 017 58 88. Також якщо Ви хочете купити металодетектор зараз або отримати консультацію, телефонуйте на найближчий магазин г . Хмельницький ул.Заречанской 11Л т. 096 890 73 68, 0939207111, (050) 721-5967 з 8:30 до 21:00, без вихідних (крім свят).

Краще хобі - це шукач скарбів! Скільки секретів зберігається в землі Вінницької області і по всій Україні. Взяти тільки легенду про місті Бар, можливо це був центр Римської імперії в Європі. Наведу факти літописі, що за 30 років імператорської війни все награбоване золото і срібло з Європи звезли в одне з міст на території якої тече річка Південний Буг і валами городище обгороджено. Там і поховали імператора з приданим. Та й факти говорять самі за себе, щороку йдуть розкопки по Черняхівської культури. Отже, при прокладанні газопроводу біля села Поповка (Липовецький район) а також Троща (Іллінецький р-н), знайдено два величезних поселення Черняхівської культури і одне кладовище. І при тому багатий історією не тільки одне місто, а вся її територія.

Коротко про що. Улюблені землі скіфів.

Це не фантастика а реальність! Немирівське городище - одне з найбільших городищ на території Євразії. На археологічних розкопках знайдено сліди трипільської культура, сарматів і давніх скіфів. Понад 4 тис. років тому там було життя. Яке місто Європи або СНД може похвалитися таким? Привернула природа наша древніх жителів, які цінували те місце, що є у сьогоднішніх Українців.

І це ще не все! Бронзовий вік, сліди слов'янських поселень черняхівської культури (II-V ст.). Геродот (484-425 рр. До н. Е.) Скіфії з річки Істр (Дунай - «перша річка Скіфії на заході»), друга помітна річка Скіфії - Тірас (Дністер), потім Гіпаніс (Південний Буг), а за ним на схід тече річка Борисфен (Дніпро). А як з історією та знахідками у сьогоднішніх копачів по селах і містах? Південний Буг на лівому березі стоїть «урочище» Гнівань, на місці трипільської культури, побудований відомий Черленковський замок, залишки якого розкинулися на Лисій горі нинішнього села Селище.
 Тульчин, де не тільки маслозавод і хороші люди. Не забуваємо, що це місто було улюбленим містом польських королів. Ямпіль, поля засіяні металопластику ЧК, стояли табори різних поселень, після переходу з Молдовою де і був один з переходів Римлян в Україні. Ну і звичайно, як не забути Денарій Гостіліан який знайдений місцевим шукачем скарбів і проданий за $ 4545.
Місто Бершадь - фортеця з шестиметровим валом на південному кордоні Литовського князівства. Поблизу міста виявлено пам'ятник трипільської культури. Існує легенда про дочку воєводи - Бершадь, яка очолила захист міста від татар.

Ну і як не згадати знахідки, знайдені і виставлені на аукціонах за останні три роки. Золоті ауреуси періоду правління Риму з міста Могилів-Подільський, які коштують ціле багатство. Диплом легіонера з міста Жмеринка, метеоритний град Іллінці. Знайдений меч Київської Русі, золоті заготовки періоду скіфів, татарські монети, гаманець середньовічних монет. Сіті Шаргород, де знайдена ексклюзивна знахідка часів Галицько-Волинського князівства, а невелике затишне Гайсин в 2017 році на розораному поле після трактора, знайдений скарб із 700 денаріями. База відпочинку Хмільник і скарби його лісів, все бачили татарський кинджал і рідкісну візантійську нашийні гривню. Коротенько про інших поселеннях, Козятин з величезним поселенням Київської Русі, село Печора має мавзолей Потоцьких, селище Стрижавка - ставка Гітлера «Вервольф». Місто Тульчин - палацово-парковий комплекс графа Потоцького і з казармами Російської армії. Погребище - козацьке місто за Б. Хмельницького і не забуваємо про єврейську частини населення, Шаргород - городище часів Київської Русі, Залишки замку XVI ст. Комплекс споруд Миколаївського монастиря XVII-XVIII ст., Костел 1595, Синагога, 1589 Будинки XVIII-XIX ст. Літин - місто князів від польських до литовських і козаків.

Багато історії і скарбів зберігають міста і села, а кому пощастить більше. Звичайно тому, хто шукає.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше