Магазин металошукачів Вінницька область або в місті Вінниця. Актуально чи ні?

Попередній Наступна
Магазин металошукачів Вінницька область або в місті Вінниця. Актуально чи ні?

Лідер №1, на ринку металодетекторів, мережа «ФОРТУНА» планує відкриття м-ну в м Вінниця або області. ПРОСИМО шукачів скарбів, допомогти з вибором місця під «мд вітрину», надсилайте Ваші пропозиції на пошту: imdfortuna@gmail.com, смс або Viber 098 017 58 88. Також якщо Ви хочете купити металодетектор зараз або отримати консультацію, телефонуйте на найближчий магазин г . Хмельницький ул.Заречанской 11Л т. 096 890 73 68, 0939207111, (050) 721-5967 з 8:30 до 21:00, без вихідних (крім свят).

Краще хобі - це шукач скарбів! Скільки секретів зберігається в землі Вінницької області і по всій Україні. Взяти тільки легенду про місті Бар, можливо це був центр Римської імперії в Європі. Наведу факти літописі, що за 30 років імператорської війни все награбоване золото і срібло з Європи звезли в одне з міст на території якої тече річка Південний Буг і валами городище обгороджено. Там і поховали імператора з приданим. Та й факти говорять самі за себе, щороку йдуть розкопки по Черняхівської культури. Отже, при прокладанні газопроводу біля села Поповка (Липовецький район) а також Троща (Іллінецький р-н), знайдено два величезних поселення Черняхівської культури і одне кладовище. І при тому багатий історією не тільки одне місто, а вся її територія.

Коротко про що. Улюблені землі скіфів.

Це не фантастика а реальність! Немирівське городище - одне з найбільших городищ на території Євразії. На археологічних розкопках знайдено сліди трипільської культура, сарматів і давніх скіфів. Понад 4 тис. років тому там було життя. Яке місто Європи або СНД може похвалитися таким? Привернула природа наша древніх жителів, які цінували те місце, що є у сьогоднішніх Українців.

І це ще не все! Бронзовий вік, сліди слов'янських поселень черняхівської культури (II-V ст.). Геродот (484-425 рр. До н. Е.) Скіфії з річки Істр (Дунай - «перша річка Скіфії на заході»), друга помітна річка Скіфії - Тірас (Дністер), потім Гіпаніс (Південний Буг), а за ним на схід тече річка Борисфен (Дніпро). А як з історією та знахідками у сьогоднішніх копачів по селах і містах? Південний Буг на лівому березі стоїть «урочище» Гнівань, на місці трипільської культури, побудований відомий Черленковський замок, залишки якого розкинулися на Лисій горі нинішнього села Селище.
 Тульчин, де не тільки маслозавод і хороші люди. Не забуваємо, що це місто було улюбленим містом польських королів. Ямпіль, поля засіяні металопластику ЧК, стояли табори різних поселень, після переходу з Молдовою де і був один з переходів Римлян в Україні. Ну і звичайно, як не забути Денарій Гостіліан який знайдений місцевим шукачем скарбів і проданий за $ 4545.
Місто Бершадь - фортеця з шестиметровим валом на південному кордоні Литовського князівства. Поблизу міста виявлено пам'ятник трипільської культури. Існує легенда про дочку воєводи - Бершадь, яка очолила захист міста від татар.

Ну і як не згадати знахідки, знайдені і виставлені на аукціонах за останні три роки. Золоті ауреуси періоду правління Риму з міста Могилів-Подільський, які коштують ціле багатство. Диплом легіонера з міста Жмеринка, метеоритний град Іллінці. Знайдений меч Київської Русі, золоті заготовки періоду скіфів, татарські монети, гаманець середньовічних монет. Сіті Шаргород, де знайдена ексклюзивна знахідка часів Галицько-Волинського князівства, а невелике затишне Гайсин в 2017 році на розораному поле після трактора, знайдений скарб із 700 денаріями. База відпочинку Хмільник і скарби його лісів, все бачили татарський кинджал і рідкісну візантійську нашийні гривню. Коротенько про інших поселеннях, Козятин з величезним поселенням Київської Русі, село Печора має мавзолей Потоцьких, селище Стрижавка - ставка Гітлера «Вервольф». Місто Тульчин - палацово-парковий комплекс графа Потоцького і з казармами Російської армії. Погребище - козацьке місто за Б. Хмельницького і не забуваємо про єврейську частини населення, Шаргород - городище часів Київської Русі, Залишки замку XVI ст. Комплекс споруд Миколаївського монастиря XVII-XVIII ст., Костел 1595, Синагога, 1589 Будинки XVIII-XIX ст. Літин - місто князів від польських до литовських і козаків.

Багато історії і скарбів зберігають міста і села, а кому пощастить більше. Звичайно тому, хто шукає.

Інші статті

2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше
2024-01-01

Металошукач - ідеальний подарунок

Металошукач – це не просто технічний пристрій, а можливість розкрити таємниці навколишнього світу, приховані в землі та піску. І коли йдеться про обрання ідеального металошукача як подарунка, ми хочемо, щоб цей вибір був насправді особливим. У цій статті ми розглянемо, чому купити металошукач від Нокта – це придбати не просто техніку, а справжнє віконечко до світу пригод та скарбів.

Детальніше
2023-12-01

Металошукачі Nokta Score і Nokta Double Score — новинка на ринку металошукачів

Пошук цінних речей завжди викликав захоплення та інтригу. Чи стежили ви коли-небудь за пригодами скарбошукачів у фільмах чи читали захоплюючі історії про їхні відкриття? Якщо так, то ви, напевно, розумієте, як важливо мати в найманці ефективний та надійний інструмент для цієї незабутньої пригоди.

Детальніше