Глибинна котушка XTREM HUNTER для XP DEUS 2

XP Xtrem Hunter - це глибинна котушка нового покоління, яка буде представлена компанією XP у липні 2023 року. Цей професійний прилад має неймовірну глибину виявлення цілей до 5 метрів. Виробник заявляє, що з допомогою Xtream Hunter можна підняти монетний скарб з півтора метра глибини, а скриню - з трьох метрів.

Це перша мультичастотна глибинна котушка, яка працює на технології FMF, має вдосконалений баланс ґрунту та надійну стабільність під час пошуку. Вона також володіє можливістю дискримінації цілей, а всі необхідні дані виводяться на екрані DEUS 2.

Xtrem Hunter сумісна з блоком керування XP Deus 2 та навушниками. Інформація передається по бездротовому зв'язку, що забезпечує зручність користування. Ергономічна конструкція та легка вага (2,9 кг) дозволяють проводити пошук без зайвих зусиль. Xtream Hunter може бути налаштована під зріст користувача, має регульовану ручку і підлокітник. XP XTREM HUNTER компактно складається у кейс, який йде в комплекті, для зручності транспортування.

Купити глибинну котушку XP Xtrem Hunter за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Fortuna. Безкоштовна доставка, оплата при отриманні та консультації по роботі Вам гарантовані. Купуючи котушку в нашому магазині Ви отримуєте оригінальний товар, який офіційно ввезений в Україну і має гарантійне обслуговування на сервісному цетрі та інформаційну підтримку від нашого магазину.

Призначення Глибинні
Рівень користувача Універсальний
Країна походження Франція
Дискримінація Так
Робоча частота Мультичастотні
Максимальна глибина на 4 - 6 метра
Мультичастота Є

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук