Двохчастотна котушка Mars Goliaf 7,5кГц і 18,75кГц

Захист зайвим не буває! Оригінальний захист для котушки за ціною виробника. Купити захист на котушку можна тут.

Усі досвідчені шукачі скарбів, використовуючи свої металошукачі намагаються обладнати їх декількома котушками. Це пов'язано не тільки з фізичними розмірами, що дозволяють використовувати котушки в різних місцях і умовах. Дуже важливою характеристикою є частота. Як відомо, чим більше частота пошукової котушки - тим краще вона бачить кольорові метали на більшій глибині. Але той факт, що потрібно постійно носити з собою дві, а то й більше котушок не завжди радує копачів. Компанія Mars MD вирішила це питання, адже універсальність ніхто не забороняв. Враховуючи потреби користувачів копанія розробила новий продукт - котушку Mars Goliaf на дві частоти 7,5 і 18,75 кГц для металошукачів X-Terra.

Дана котушка має можливість перемикатися на потрібну частоту в залежності від необхідності. Перемикання відбувається досить незвичайним способом. Для зміни частоти використовується звичайна крона! Все правильно, ми не помилилися - звичайнісінька крона. На котушці, праворуч від гермоводу, на «ребрі» встановлені два контакти і візуальний індикатор - лампочка. Для того щоб перемкнути частоту, потрібно доторкнутися контактами крони до контактів котушки. При з'єднанні загоряється індикатор, сигналізуючи частоту на якій працює котушка. Зелений колір - це середня частота 7,5 кГц, а червона - 18,75кГц. Ключову роль в перемиканні частоти відіграє полярність крони. Тобто, при зміні контактів відбувається перемикання частоти.

Давайте розберемо порядок дій:

 • По-перше, прилад повинен бути вимкнений. Але відразу уточнюємо, якщо Ви випадково забули вимкнути металошукач і зробили наступні кроки - нічого страшного. В даному випадку котушка не змінить частоту, хоча візуальна індикація поміняється.
 • Потрібно докласти крону до контактів котушки. Індикатор відобразить колір: зелений - 7,5 кГц, червоний - 18,75кГц.
 • Щоб поміняти частоту, потрібно змінити полярність, тобто - повернути крону, щоб змінити дотичні контакти;
 • Далі включаємо прилад (до речі, встановлену частоту можна перевірити на металошукачі);
 • Робимо баланс грунту і можна шукати.

Двохчастотна котушка дозволить зберегти Ваші гаманці, адже тепер не потрібно купувати дві котушки. При цьому Ви отримаєте універсальну котушку, що дозволяє зробити оптимальні настройки для Вашого пошуку.

Нарешті всі володарі металошукачів Minelab серії X-Terra, зможуть забути про проблеми наявності декількох котушок, завдяки новій двочастотної Mars Goliath. Купити двочастотних котушку Mars Goliath можна в нашому інтерні магазині за дуже вигідною ціною. Як завжди, в подарунок Ви отримаєте болт для кріплення, заглушку для роз'єму і звичайно-ж відмінне сервісне обслуговування.

З повагою, інтернет магазин Фортуна.

Параметри двочастотної котушки Mars MD Goliaf:

 • Виявлення монети 5 коп Катерина II: до 48 см
 • Виявлення монети 2 коп Олександр I: до 44 см
 • Виявлення монети 5к.СССР, 61 р .: до 45см.
 • Виявлення каски: до 1,5 м
 • Великі предмети: до 2 м
 • Розмір: 15 "(380 мм)
 • Вага: 700 гр
Країна походження Україна
По розміру Великі (вибиті місця, зачистка території)
По виробнику Mars
Для X-Terra Так

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук