Котушка Тайгер для Кощей Х45/20М/25К/20Т/25Т

УВАГА! 12.09.12 вийшла НОВИНКА на Кощей - 20 М - Марс Тайгер. Завдяки своїй елипсовидній формі дана котушка поєднує в собі такі сильні сторони, як велика площа сканування і висока вибірковість (селективність) на засмічених металом ділянках. Підвищена стабільність приладу на 20%, збільшення глибини до 42см. - Монета і великий предмет до 2-х метрів.

Котушка працює на частоті 9,13 кГц., Яка збільшує чутливість до дрібних предметів (ювелірні вироби, дрібні монети ...), підвищення якості дискримінації (відмінності металів) + 25%, також прилад з котушкою Марс Тайгер - К20М дозволяє ходити по Черняхівці, треба відзначити гарну чутливість до золотих монет, ... переважаючи такі прилади як Фішер Ф75, Гарретт АТ Про, Мінелаб Х-Тера 705 ... які в 2-3 рази дорожче при тих же характеристиках, дивіться випробування які проводилися користувачами.

Універсальна котушка для будь-яких умов пошуку на кожен день (прекрасно працює під водою), підходить як і для пошуку великих і середніх об'єктів (військові артефакти, металобрухту, скарбів) так і для пошуку середніх ювелірних виробів, монет, та ін. дрібниць!

Глибина котушки Марс Тайгер для Кощей 20М:

  • 1 коп. СРСР - 24 см.
  • Римський динарій - 28 см.
  • 5 к. СРСР - 40 см.
  • Каска - 120 см.
  • Максимальна глибина - 2,5 метра.
Країна походження Україна
Кощей К20М/К25К
По розміру Середні (універсальні)
По виробнику Mars

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук