Nel Tornado для Garrett ACE 200i/250/300i/Euro/400i

 • 12
 • 6
 • Хіт

Артикул: 0000131

В наявності
Ціна: 3 500 грн Знайшли дешевше?

 TORNADO

Увага! Котушка підходить для серії нових металошукачів Garrett ACE 200i, 300i і 400i.

Щасливі власники Аськи або більш нової моделі Garrett Euro Ace (350), з часом починають шукати нові котушки. І це виправдано, адже образливо, коли після тебе знаходять щось цінне, а ти його пропустив. Рідній котушці не вистачає глибини, хоч і «чуйка» на максимум. Кожен досвідчений шукач скарбів, вибираючи собі додаткову котушку, орієнтується на стабільність і якість. Якщо купити занадто велику котушку - підуть «ложняки», так як показує практика, «левова частка» пошуків припадає на території з середнім показником наявності сміття. Тому пріоритетним вибором залишаються котушки не великого розміру. Ну і ціна далеко не останній «параметр», по якому йде відбір. За даними критеріями можна підібрати багато варіантів, але яка котушка краще? Досвідчені пошуковики дадуть відповідь: «Безсумнівно потрібно купити Nel Tornado».

Огляд котушки Nel Tornado 5 генерація

Дана котушка є фаворитом у своєму ціновому діапазоні і при цьому лідируючи в плані технічних характеристик. Зараз актуальна нова Патая генерація котушки, яка має ряд переваг і «плюсів».

Котушка розроблена за технологією DD і має розміри 12х13 дюймів. У порівнянні з попередніми версіями вона набула досить легку вагу, всього 503 (+/- 3) грам (з захистом 605 (+/- 3) грам). Цьому посприяла нова форма, в якій прибрали заповнення ребер, але їх міцність при цьому збільшилася. Корпус котушки виготовлений з ударостійкого пластику. Це досить важливо, як для захисту від фізичних ушкоджень, так і для кріплення до нижньої штанги. Мова йде про елемент кріплення, так звані «вуха», які оснастили більш точну форму в новій генерації, дозволяючи закріпити котушку до штанги без люфтів.

Котушка Nel Tornado для Garrett Ace 250/350 посилене кріплення Nel Tornado

 

У даній генерації використовується новий, якісний гермоводи власного виробництва. Вивчивши помилки і проблеми які з'являлися в процесі використання, розробники зробили його більш м'яким і гнучким. Кабель від німецького виробника також придбав певну гнучкість, виключивши тим самим можливість перелому.

гермовод Nel Tornado 

Для з'єднання з металошукачем присутній спеціальний роз'єм з срібним напиленням на 5 пінів. Він має додатковий затиск, для більш міцного кріплення.

роз'єм Nel Tornado

Потрібно відзначити, що в комплекті присутні додаткові аксесуари, що дозволяють уберегти котушку від зовнішніх впливів. Такими аксесуарами є:

 • Заглушка на роз'єм;
 • Ущільнюючі гумки;
 • Липучка (хомут) для кріплення кабелю до штанги.

Заглушка на роз'єм запобігає попаданню пилу, бруду та небажаної вологи на контакти. Особливо актуально при транспортуванні котушки або заміни в процесі пошуку. Зовнішні предмети або вода можуть викликати помилкові сигнали і нестабільну роботу котушки.

разъем Nel Tornado

Ущільнюючі гумки виготовлені з еластичного матеріалу і дозволяють надійно закріпити котушку до штанги. Відсутність люфту, а також плавний «хід» котушки - запорука довгої роботи елементів кріплення.

разъем Nel Tornado

Липучка (хомут) - це незамінна річ, яка закріплює кабель котушки на штанзі. Завдяки гарному кріпленню, кабель не бовтається і не впливає на процес пошуку. 

разъем Nel Tornado

Котушка обладнана пасивним підсилювачем з запатентованою DD-booster технологією. Це дозволило збільшити глибину і підвищити стабільність роботи при контакті з травою, грунтом і т.д.

Низ котушки залитий епоксидною смолою з спеціальними «присадками», яка робить її дуже міцною. При цьому, такий склад заливки має мінімальні втрати сигналу при роботі.

епоксидна заливка Nel Tornado

Єдиним «мінусом» котушки, який надалі зникає, є робота в режимі PinPoint. Справа в тому, що після стандартної котушки визначити центр предмета трохи важче, враховуючи розміри котушки. Але ця проблема зникає з досвідом, після кількох виходів на пошуки.

Крім того, що гарантія на котушку 3 роки так у нас ще і є гарантія на захисний чохол на 1 рік.

Tornado1

Тести котушки Nel Tornado

Для того щоб порівняти глибинні характеристики ми провели ряд тестів в реальному середовищі. Для дослідження використовували металошукач Garrett Ace 250 і котушки Nel Tornado і стандартну котушку ProFormance.

Garrett Ace 250 Стандартная Nel Tornado
Ціль Метал Глубина (см)
1к. Александра І Мідь 23 38
5к. Екатерины ІІ Мідь 29 45
5к. СССР Мідний сплав 27 42
"Чешуя" Срібло 14 19
Обручка 19∅ Золото 20 32
 

Де купити Nel Tornado?

Інтернет магазин фортуна є офіційним представником компанії Nel, і працює з виробником на пряму. Купити котушку Nel Tornado для металошукача Garrett Ace 250/350/200i/300i/400i ми пропонуємо у нас, і ось чому:

 • Ви отримуєте офіційний продукт з гарантією виробника на 3 роки;
 • Вам пропонується найкращу цінову пропозицію по всій Україні;
 • При покупці Ви отримуєте розширену комплектацію  (захист на котушку, болт для кріплення, заглушка на роз'єм, липучка для фіксації кабелю до штанги, ущільнюючі резинки);
 • Доставка товару абсолютно безкоштовна;
 • Зручні методи оплати;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • Постійна підтримка. 

Глибина котушки Nel Торнадо на Гарретт Асі 250:

 • Римський динарій - 31,5 см.
 • Золота обручка, 10 м - 36 см.
 • 5 к. СРСР, 1961р. - 41-42 см.
 • Каска - 82 см.
 • Максимальна глибина - 1,7 м.
Країна походження Україна
По розміру Середні (універсальні)
По виробнику Nel
comments powered by Disqus