Котушка NEL Hunter для Garrett ACE 200i/250/300i/Euro/400i

NEL Hunter для Garrett Ace 250, пошукова котушка для збільшення глибини металошукача на 40-50%. Глибина на монету 25мм до 36см., В основному дану котушку рекомендують для сильно засмічених ділянок, як старі поселення, житлові двору де багато сміття та ін. Також пошукова котушка NEL Hunter для Гарретт Асі 250, вирішує ще одну важливу проблему пошуковиках а саме неправдиві срабатовання при роботі з металошукачем поблизу с радіо - електро перешкодами (високовольтні дроти, трансформатори, залізниця, телефонні вишки вр-не 1-2 км.) - так от Нел Hunter за рахунок свого невеликого розміру і овальної форми - визнаний найстабільнішою пошукової котушкою для Гаррет.

Працює даний датчик за схемою Double-D, форма овальна - дозволяє дуже легко знаходити в грунті центр навіть самої дрібної мети а схематика расширіт зону дії зондирующих променів, що дозволяє зменшити пропуски.

Протиударний корпус котушки Нел Хантер, зроблений з міцного полімеру для того, що б уберегти її від тріщин при вплив сонячних променів, бруду і води або пошкоджень в результаті ударів об грунт, кущі і каміння, а для усунення шата в місці кріплення штанги до пошукової котушка (за рахунок обмежувача в кронштейні). Усередині пошуковий датчик залитий на основі пластифікатором епоксиду. Найголовніша унікальності антен Nel Хантер - це нова технологія фірми Нел з використанням підсилювача розгону потужності металошукача а це не тільки збільшує глибину металошукача але і дозволяє стабілізувати металошукач на важких грунтах як глина, солений пісок або інші грунту з високою мінералізацією.

Колір Чорний
Вага: 475 + _5% грам
Розмір котушки, Нел Хантер: 12,5х8,5 дюймів.
Водонепроникність: для повного занурення під воду!
Гарантія - 3 роки!

Комплектація:

  • 1. Котушка NEL Hanter для Гарретт Ace 250, Асі 350, Euro Ace
  • 2. Гвинт кріплення
  • 3. Захист на котушку (у подарунок !!!)
  • 4. Фірмова упаковка
  • 5. Гарантійний лист з печаткою

1. Повышенная стабильность и чувствительность на высоко минерализированных почвах.
2. Рекомендуется для замусоренных мест.
3. Вес 475+_5% грамм. Размер 12,5" на 8,5" дюймов.
4. Повышенная помехозащищенность и низкая реакция на мокрую траву.
5. Улучшенная дискриминация металлов. Рекомендется как замена штатной.
6. Улучшен показатель разделения близко лежащих металлов и выделение цветного сигнала. 7. Прирост глубины по сравнению со штаной катушкой 50 процентов.
8. Катушка полностью водонепроницаема.

Країна походження Україна
По розміру Середні (універсальні)
По виробнику Nel

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
саша
2017-04-22
на 400i она подойдет
image
Адміністратор
2017-10-20
саша
на 400i она подойдет
Здравствуйте!Извините за долгий ответ. Да, но нужно учитывать что прирост глубины в сравнении с "родной" катушкой будет не большим.